Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRZYJĘTE Podanie DD2 Hiszpan

Napisany przez Hiszpan, 11-01-2018, 19:28
PRZYJĘTE Podanie DD2 Hiszpan

Online Hiszpan

Imię: Kacper
Nick w grze: Hiszpan
Jak długo grasz w CS'a?: start 2009/2010r.
Znajomość AMXX (1-10): 1, ale dam radę w sieci jest sporo poradników, najpierw chce wiedzieć czy moje podanie w ogóle wchodzi w grę, z zerowym doświadczeniem amxx.
Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera): Pomagałem jedynie kiedyś typować delikwentów poprzez ns z wh (za pozwoleniem H@-pów na pewnej jednej seci, co również chciałbym czynić tutaj, o ile to nie jest standardem). Również nie zauważyłem żeby ktoś wspominał coś o halucynkach, także z tego też chciałbym korzystać, o ile się to da zrobić, nie wiem nie znam się, było to modne w okolicach 2010r. 
STEAM / NON-STEAM: STEAM
Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia): Zależy od zmiany, zazwyczaj pory wieczorne, nocne, weekend myślę że najczęściej. Ale również zdarza mi się robić kilku miesięczne przerwy od cs, co raczej każdy robi, ale aktualnie nie planuję, lecz wolę o tym wspomnieć. 
Ile masz przegranych godzin na serwerze: 43H jeśli gametracker nie kłamie, ogólnie jestem od początku dd2. 
Coś o sobie, dlaczego Ty: Jestem o różnych dziwnych porach, przed pc spędzam głównie czas na "internetach", mp3, cs (i innych grach ale przoduje 1.6 (NIE GO)), do niczego innego mi to nie służy, także mam sporo czasu jeśli jestem online.
Kontakt: Tel (chociaż to bym brał na dystans ze względów prywatnych), gg, steam, forum, co tam jeszcze jest...
Składka (10zł PSC/przelew, 17.22zł smsm): tak/nie przelew. 
Szukaj

Wiadomości w tym wątku
Podanie DD2 Hiszpan - przez Hiszpan - 11-01-2018, 19:28
RE: Podanie DD2 Hiszpan - przez PIZGATRON - 11-01-2018, 20:14
RE: Podanie DD2 Hiszpan - przez Bucha - 12-01-2018, 17:46
RE: Podanie DD2 Hiszpan - przez zbyhu - 12-01-2018, 17:58
RE: Podanie DD2 Hiszpan - przez Marchewka!? - 12-01-2018, 21:03
RE: Podanie DD2 Hiszpan - przez Carolinka - 12-01-2018, 21:33

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości