Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1 Wywiad: Skrimu

Napisany przez Karolina .__. , 16-04-2016, 21:26
#1 Wywiad: Skrimu

Offline Karolina .__.

Wywiad z Moderatorem Sieci Centrum- Skrimu

Karolina: Cześć Skrimu. Bardzo się cieszę, że mogę przeprowadzić z Tobą wywiad :) może na początek odpowiedz coś o sobie? Jak się nazywasz  i czym się zajmujesz? :)

Skrimu: Witam Cie serdecznie, ja również się cieszę że to akurat mnie wybrałaś do tego wywiadu :D Więc, mam na imię Mateusz i interesuje się przede wszystkim informatyką.

Karolina: Mówisz, że interesujesz się informatyką. Planujesz "związać się" z nią na stałe? :)

Skrimu: Mam takie plany, choć zobaczymy co przyniesie mi życie. Może będę musiał wybrać całkowicie inny kierunek, nie mam pojęcia.

Karolina: Rozumiem. Moja znajomość informatyki jest dość, no... mam od tego ludzi :D no ale nie o mnie teraz. Znając moje podejście do wywiadów wiesz, że nie będę zadawała jakichś tradycyjnych pytań o ulubiony kolor czy danie :D może powiesz coś o swoich upodobaniach muzycznych? Z racji tego, że odpowiedzialność za roundsound spoczywa na Twoich barkach.

Skrimu: Hahah :D A co ja tu mogę dużo powiedzieć, nie mam jakiegoś konkretnie ulubionego gatunku muzycznego. Słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho.. choć dominuje bardziej Polski rap, a robienie roundsoundu na serwer to dla mnie duże wyróżnienie jak i czysta przyjemność (mam nadzieje, że roundsoundy do tej chwili sie podobają) :D

Karolina:
No tak, muzyka jest wszechobecna i bez niej nie da się normalnie funkcjonować. Może zdradzisz nam z której części Polski pochodzisz? :) I czy lubisz miejsce w którym mieszkasz?

Skrimu:
Pochodzę z Mazowsza, z okolic Warszawy a dokładnie 40km od niej. A czy lubię swoje miejsce gdzie mieszkam, oczywiście że je lubię chodź mam w planach przenieść się za jakiś czas do Warszawy.

Karolina: W takim wypadku, o ulubiony klub nie będę pytała, bo może to wzbudzić wiele kontrowersji na forum :D Zdradzisz nam skąd pomysł na Twój nick, który został przeze mnie lekko "zmodyfikowany"? :D

Skrimu: Co do mojego nicku, "pomysł" o ile można to tak nazwać wziął się od nicku profesjonalnego gracz w cs:go, a mianowicie Adil "ScreaM" Benrlitom. W sumie to można powiedzieć że zajumałem mu ten nick :D No ale żeby nie było, że tak perfidnie zabrałem mu ten nick to na początku grałem pod nickiem Scream #PL, aby się wyróżniać. I tak po przeszło roku grania na nim, dzięki Twojej inicjatywie zmieniłem nick na skrimuu :D

Karolina:
Dużo lepszy ;p oryginalny! Masz może rodzeństwo? :D

Skrimu: Niestety mam młodszego o 6 lat brata.. Może chcesz kupić? :D

Karolina:
Nie dziękuję, męczę się już z jednym. W zupełności mi wystarcza :D Jak znalazłeś się na Centrum? :)

Skrimu: W bardzo prosty sposób. Zostałem zaproszony przez znajomą. Spodobał mi się tutejszy klimat i dlatego zostałem :D

Karolina: Klimat... ostatnio się ociepliło :D

Skrimu: W końcu! Teraz tylko czekać aż będzie 20 stopni na plusie :D

Karolina:
Dokładnie, ja to czekam na jakieś 35 :D taka natura... Fajnie, że zostałeś z nami :P tymi pytaniami może zakończę taką "oficjalną" stronę wywiadu :D

[Obrazek: linia22.gif]

Karolina: Przejdę do pytań skierowanych do Ciebie od innych graczy :P

Skrimu:
Powinienem się bać teraz tych pytań? :D

Karolina:
Myślę, że nie są aż takie straszne :D

Skrimu:
Trzymam Cię za słowo! :D

Karolina:
No więc... po co Ci tyle gier na Steam'ie? :D

Skrimu:
W sumie to sam nie mam pojęcia XD Większość gier zdobyłem po przez różne giveaway`e, a resztę gier które kupiłem to pograłem może 3-4h, bo po prostu nie mają tego czegoś co ma cs :D

Karolina:
Haha. Mam, bo mnie stać :D

Skrimu:
E tam :D

Karolina:
Kolejne pytanie, na które na pewno wiele osób chciałoby poznać odpowiedź :D a mianowicie - dlaczego nic nie mówisz przez mikrofon gdy grasz? :D

Skrimu:
Wiedziałem, że padnie to pytanie :D Nie mówię nic bo ja osobiście to jestem bardzo cichy i nieśmiały chłopak :D

Karolina:
Jasne, jasne :D Czy jest coś, co chciałeś zrobić do tej pory w życiu, a nie udało Ci się?

Skrimu: Hmm… raczej nie.

Karolina:
Poznałeś może kogoś z Centrum w realnym życiu? Jeśli tak, to kogo? A jeśli nie, to kogo najbardziej byś chciał poznać?

Skrimu: Niestety jeszcze nie miałem okazji nikogo poznać :/ A kogo najbardziej chciałbym poznać.. Na pewno Ciebie :D no i resztę całej administracji :D

Karolina:
Cóż za zaszczyt... dziękuję, bardzo mi miło :D Na czym w życiu zależy Ci najbardziej? :)

Skrimu: Na rodzinie, na wszystkich bliskich dla mnie znajomych jaki i przyjaciołach.

Karolina:
Gdybyś miał jedno życzenie... co by to było? :)

Skrimu: Więcej życzeń :D

Karolina:
heh :) najlepsze rozwiązanie! :) Czego najbardziej nie lubisz?

Skrimu: Kłamstwa u ludzi.

Karolina:
To chyba jak większość z Nas... :) Tym pytaniem będziemy kończyć Nasz wywiad. Czy chciałbyś coś na koniec przekazać czytelnikom? :P

Skrimu: Hmm, że Was wszystkich lubię ! XD

Karolina:
Dziękuję Ci za wywiad i poświęcony czas :) Życzę miłej gry i oczywiście samych sukcesów! :)

Skrimu: Ja również dziękuję i pozdrawiam Ciebie jaki i wszystkich, którzy teraz to czytają. Do następnego.

[Obrazek: 1h89hl.jpg]
Karolina.
Szukaj Odpowiedz

Offline GUPI J4SKÓŁ

I to jest wywiad, a nie jakiś podrabianiec Happywide
Szukaj Odpowiedz

Offline Seba

Majstersztyk.
Szukaj Odpowiedz

Offline n0n_Pro?boszcZ

nooooo! i to jest redaktor(ka) !!!!!!!!!
Szukaj Odpowiedz

Offline zende

Daję okejkę, dobry wywiad. Wink
Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

@skrimuu , przeprowadziłeś się już do tej Warszawy? Happywide Zapraszam!

Spoko wywiad. Fajnie, że jest w formie dialogu. Smile
Szukaj Odpowiedz

Offline hearab

Dobłe

++
int. --- pluginy MyBB --- style MyBB --- grafika --- (:?) tworzenie map (:?)
[Obrazek: 76561197968271790.png]

Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości