Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gametracker na TS... Nr2

Napisany przez Heszki, 15-10-2017, 22:24
Gametracker na TS... Nr2

Online Heszki

... przypominam jeszcze raz o problemu na TS'ie związane z Gametracker. Pewni admini TS'a nie wiedzieli o co chodzi i bez rozwiązania problemu zamknęli watek na forum. dołączam screena z mojego TS'a, żeby było wiadomo o co mi chodzi. można było się zapytać re'postem, no ale coś ...

[Obrazek: ebba3664cfeab.jpg]
Szukaj

Online K@siul@

Nikt nie ma takiego problemu tylko TY....
Weź się ogarni proszę,bo to jest męczące...
[Obrazek: file.html]
Szukaj

Online Carolinka

Generalnie mi takie błędy się nie pojawiają - być może ze względu na niższe uprawnienia.
Od kiedy to masz? Jaki w ogóle jest port ustawiony na TSie?
Szukaj

Online Heszki

port widać w obrazku: 10055 - a zakładka jest "centrum-CS.pl TS3". Jest to od wtedy, od kiedy został dołączony Gametracker do listy serwerów na stronie forum.
ja nie rozumie, jak w tego nie możecie widzieć, przecież to jest ogólny log TS'a, na którym - nie ważne jakie, czy wo gule istotnie czy dostępne uprawienia - widać co się dzieje na serwerze. i jak dalej widać na skreen'ie i na logach jest to, ze GAMETRACKER próbuje się połączyć z serwerem TS, ale nie może bo coś go wywala. i tak się loguje co minute i go wywala po sekundzie - i co chwile próbuje się GAMETRACKER połączyć z innego IP i spamuje tym cały log/czat, ze nie widać potrzebnych i ważnych informacji na serwie. dlatego jest moja propozycja, albo dać temu GAMETRACKER'owi uprawnienia, żeby mógł sobie robić to co tam chce robić albo go po prostu usunąć.

a co do ciebie K@siul@, TY jako administrator Teamspeak'a powinnaś się zając tym tematem, a raczej problemem, a nie MI kazać się "ogarnąć" . istnieje taki problem, bo jak by nie było - to by nie było ? Nikt nie mówił, ze robota admina jest łatwa, ale jak sobie absolutnie nie potrafisz poradzić z tym problemem, to proszę opuścić stanowisko. Ja ci wiele razy oferowałem pomoc, przypominam tylko problemy ze "spacerami" oraz rangami. spacery naprawiłem w dwie minuty, a rangi są dalej korumpowane, bo nikomu się nie chce - ja chce, ale mi nikt nie daje uprawień. Ja jako "stary opiekun i administrator TS'a z czasów 4fun" oferuje ci tutaj (ostatni) raz moja pomoc - bo mi zależny na dobrym działaniu sieci. a to, ze mnie wielokrotnie osobiście obrażałaś i groziłaś odebraniu wszystkich stanowisk/uprawnień to nie będę dalej wspominać...
Szukaj

Online Carolinka

@Heheheszki, bądź dzisiaj na TSie wieczorem, to ogarniemy problem. ;-)
Szukaj

Online K@siul@

Ja Ci nie ubliżałam i nie obrażałam,  powiedziałam tylko żebyś się ogarnął z tymi postami, bo nikt oprócz Ciebie nie ma takiego problemu. Po za tym przez Ciebie odszedł jedyny technik jakiego miałam.  A co do zrezygnowania z rangi, to chyba przesadziłeś bo Ts jest moja własnością i nie muszę się na nim znać, bo miałam kogoś zaufanego do ogarnięcia. Ale przez Ciebie tej osoby już nie ma.  Smutny 
[Obrazek: file.html]
Szukaj

Offline Szprot

Mam ten sam problem jak coś Smile także nie tylko on go ma lecz mi to zwisa Smile
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości