Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W jakiej Sieci...

Napisany przez Carolinka , 18-11-2017, 16:26
W jakiej Sieci...

Offline Carolinka

Cześć...

Nazwa tematu pewnie niejednego z Was wystraszyła... XD
Ale niedługo kończy mi się umowa z moim operatorem i chciałabym Was zapytać - w jakiej Sieci posiadacie nr komórkowy?
Czy ją polecacie...? Czy może orientujecie się, gdzie obecnie są dobre warunki? Zależy mi na wysokim pakiecie Internetu, jakieś SMSki, rozmowy niekoniecznie. No i by tanio było.

Z góry dzięks za cynk.
Szukaj Odpowiedz

Online Psiryj

nju mobile definitywnie o ile oferta na karte, ja mam akurat orange dlugi staz to wrzucili mi 20gb neta na miesiac w pakiecie z rozmowami i smsami bez limitu za 35 zlociszy
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline GUPI J4SKÓŁ

Virgin mobile. Chyba z 12GB neta (fb, insta itp nie żrą pakietów), rozmowy smsy itd bez limitu. Zasięg z T-mobile, Play lub Orange zalezy ktory mocniejszy. 29zł. Polecam Happywide
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

Jestem długoletnim klientem Plusa... Jednakże nie chcę mi się już cisnąć. Teraz nowi klienci mają lepiej, niż ten długoletni... :v
Szukaj Odpowiedz

Online Hiszpan

Virgin mobile za 29 zł miesięcznie bez umowy wszystko darmowe + internet około 12gb.
Szukaj Odpowiedz

Offline *SNIPER*

Only> Orange Free na kartę, 10 Gb net LTE, 30 zł miesięcznie doładowania, no limit 4 everyone, bez umowy.
2 lata mam i nie kurwie jak poprzednio na sieć komórkową.
Net igła sieć stabilna nie traci pakietów w trasie przy nawigacji czy Janosiku.

Virgiin > traci sieć nikną pakiety, wątpliwa szybkość.
Plus >nie jest zły ale sieć nie działa wszędzie jak należy, szczególnie w górach.
Nju > totalna "kupa" szkoda gadać sieć oparta o plusa.
Szukaj Odpowiedz

Offline GUPI J4SKÓŁ

"Virgiin > traci sieć nikną pakiety, wątpliwa szybkość." Nie moze tracic sieci, bo łączy się z kazdą, z orange też. Zapier*ala az miło Happywide
W sumie wszystko chyba lepsze niż plus.
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj Odpowiedz

Online Hiszpan

(18-11-2017, 18:35)*SNIPER*Only> Orange Free na kartę, 10 Gb net LTE, 30 zł miesięcznie doładowania, no limit 4 everyone, bez umowy. napisał(a): Net igła sieć stabilna nie traci pakietów w trasie przy nawigacji czy Janosiku.

Virgiin > traci sieć nikną pakiety, wątpliwa szybkość.

U mnie virgin na yanosiku czy nawi śmiga super, a4 przejedziesz całą i ani razu nie zerwie neta ani nie przejdzie w ten najwolniejszy tryb, u mnie jest to pod h koło sieci. Jedynie w górach ma czasem problemy.
Szukaj Odpowiedz

Offline damiank.

Ja też polecam nju mobile. Ja za dwa numery płacę 48zł gdzie z tego co pamietam wszystko jest nielimitowane. Dodatkowo 50gb danych do wykorzystania. Niby nju to jest oddział orange ale w orange nigdy takich warunków nie zaproponują dziady. A żeby dostać od nich dobrą ofertę z pakietem danych? chyba niemożliwe
Szukaj Odpowiedz

Offline Marchewka!?

Ja mam w Playu i nie narzekam Happywide Abonament za 3 numery to 65 zł (nielimitowane rozmowy SMS do play i internet LTE 10 GB)
[Obrazek: f569660e50740.jpg]
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości