Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRZYJĘTE Podanie hEFESTO.?

Napisany przez hefesto, 25-11-2017, 18:36
PRZYJĘTE Podanie hEFESTO.?

Offline hefesto

1. Nick w grze: hEFESTO.
2. SteamID: STEAM_0:0:3311614
3. Wiek: 18+
4. Link do GameTracker'a: 
5. Doświadczenie: Czy znasz amxmodmenu, miałeś już gdzieś admina lub wyższą funkcje itd. Tak, posiadałem admina na wielu serwerach jak i sieciach, doświadczony gracz.AMX 9/10
6. Napisz kilka zdań o sobie: Doświadczony gracz poszukujący porządku na serwerze Smile
6. Mikrofon: Jeśli posiadasz, to wymagamy dojrzałego głosu / po mutacji: Tak, posiadamSmile.
Szukaj

Offline PIZGATRON

Nie grywam na HNS'ie, ale 36 godzin spędzone na serwerze to aż taka lipa nie jest. O ile ludzie na serwerze Cię w miarę znają i nie sprawiasz problemów (banów w amxbansie nie widzę), to jestem na małe tak. Minusem jest konto pod podanie.
Szukaj

Offline Luqe

Konto pod podanie daj sie ludziom poznać na nie
Szukaj

Offline LSI

(25-11-2017, 18:36)hefesto napisał(a): 5. Doświadczenie: Czy znasz amxmodmenu, miałeś już gdzieś admina lub wyższą funkcje itd. Tak, posiadałem admina na wielu serwerach jak i sieciach, doświadczony gracz.AMX 9/10

Powiem Ci, że zaskoczyłeś mnie swoją znajomością AMXX, choć osobiście w nią nie wierzę Smile
Konto po admina

Na NIE!
Szukaj Strona WWW

Online Psiryj

sam kiedys tworzyles konto na forum w celu zlozenia podania wiec skad ta hipokryzja?

co do tematu ode mnie neutral nie gram na hns, warto by zwerbowac kogos kto tam grywa by zabrali glos w tej sprawie
Szukaj Strona WWW

Online Carolinka

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli będą wypowiadać się osoby, które pograły na tym serwerze chociażby pół godzinki...
Z tego, co widzę, jesteś aktywnym graczem - Twój GT:
https://www.gametracker.com/player/hEFES....55:27105/

I tak, jak napisał @PIZGATRON - historię banów masz czystą.
Dodatkowych rąk do pracy w utrzymaniu kultury na serwerze nigdy dość.

Masz moje błogosławieństwo.
Szukaj

Offline Sail

Podanie zaakceptowane.
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości