Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty Black Dante.

Napisany przez Dante., 03-12-2017, 14:32
Zamknięty Black Dante.

Offline Dante.

Imię: Paweł
Twój wiek: 24
Nick w grze: Dante.
Link do profilu na http://banid.plhttp://banid.pl/kto?to=0:1:14265282
Czy, pełniles/as gdzies podobną funkcje: Na 2 serwerach
Czy, akceptujesz regulamin Centrum: Tak.
Jakie doświadczenie posiadasz: 1) 13 lat grania w 1.6 jednak robi swoje,widzialem tylu rozmaitych chiterow,od latajacych bez posrednio do takich co sie umieli z tym kryc.Naprawde mozna szybko dojsc do tego ze ktos chituje trzeba znac poprostu ,styl gry danej osoby,pamiec miesniowa,i jeszcze kilka innych rzeczy gdzie nie potrafiwe tego tak pisemnie wytlumaczyc. 2) rozpisywanie demek z innymi.  
Dlaczego Ty, coś od siebie: Moim skromnym zdaniem ten dział jest stworzony dla mnie Wink.Młody,pełen werwy a zarazem doswiadczony.Wiem ze kazde demko trzeba rozpatrywac inaczej (pod innym kątem) dlatego tez nie jestem porywczy,sprawdzam woilna ale dokladnie a kazda sytuacje powtarzam kilka albo kilkanascie razy (nawet kilkadziesiat jak trzeba).Mocno lubie tą serwerownie i wiaże z nia jakies dluzsze plany wiec mysle przyda sie taka osoba jak ja na to stanowisko.
"die now, live forever"
Szukaj

Offline PIZGATRON

Jestem na Tak.
Na sieci znany, doświadczenie jest. Aktywny, dyspozycyjny. Nic tylko brać Finna
Szukaj

Online Marchewka!?

Oczywiście że na TAK! Pomoc na pewno się przyda tak doświadczonej osoby ! Happywide Znany z serwerów, ogarnięty, pomocny, znający się na sprawie.
[Obrazek: f569660e50740.jpg]
Szukaj Strona WWW

Offline Heszki

Dante? przecież Dante ma VAC'a na 3 z 5 swoich kontach ... xD
wiec zna się na czitach, dać mu to i niech będzie święty spokój z czitami.
Szukaj

Online *SNIPER*

TAK.
@[color=rgba(18, 176, 236, 0.86)]kl4udi4 w moim ...Tak... jest wszystko zawarte !!![/color]
[color=rgba(18, 176, 236, 0.86)]Co mam pisać ? ... że chłopa znam, że ogarnięty, że się sprawdzi , że wiek ma odpowiedni, że, że, że i że ?[/color]
[color=rgba(18, 176, 236, 0.86)]No ludzie...trochę zaufania, logicznego podejścia, skoro się wypowiadam na TAK to po "uja"[/color][color=rgba(18, 176, 236, 0.86)] mam pisać masło maślane.[/color]
[color=rgba(18, 176, 236, 0.86)]Zaczynam się tu męczyć, bo to zawracanie dupy...a ważne sprawy leżą odłogiem.[/color]
kl4udi4 napisał 04-12-2017, 09:36:
Sniper, na miłość Boską... Po raz kolejny proszę o uargumentowanie swojej wypowiedzi.
I to nie na PW,  edytując post.
Szukaj

Online Carolinka

(03-12-2017, 21:52)*SNIPER* napisał(a):  w moim ...Tak... jest wszystko zawarte
Co mam pisać ? ... że chłopa znam, że ogarnięty, że się sprawdzi , że wiek ma odpowiedni, że, że, że i że ?
No ludzie...trochę zaufania, logicznego podejścia, skoro się wypowiadam na TAK to po "uja"
mam pisać masło maślane.
Zaczynam się tu męczyć, bo to zawracanie dupy...a ważne sprawy leżą odłogiem.

(18-01-2016, 15:33)K7. napisał(a):
Marcin napisał(a):Posty bez argumentacji (tak/nie), lub z neutralnym głosem będą usuwane, a w szczególnych przypadkach nagradzane ostrzeżeniem.

Wyobraź sobie odwrotną sytuację - ktoś pisze "NIE" w Twoim podaniu. Z pewnością chciałbyś znać powód takiej opinii.
Posty TAK/NIE są puste w same sobie i nie są poparte żadnym "dowodem" - nic nie wnoszą.
Jeśli chcesz coś skomentować, wydać swoją decyzję, to ją uargumentuj...  

Żadne ważne sprawy nie są i nie będą nigdy bagatelizowane.

Co do samego podania...

(03-12-2017, 14:32)Dante. napisał(a): 13 lat grania w 1.6 jednak robi swoje,widzialem tylu rozmaitych chiterow,od latajacych bez posrednio do takich co sie umieli z tym kryc.Naprawde mozna szybko dojsc do tego ze ktos chituje trzeba znac poprostu ,styl gry danej osoby,pamiec miesniowa,i jeszcze kilka innych rzeczy gdzie nie potrafiwe tego tak pisemnie wytlumaczyc. 2) rozpisywanie demek z innymi. 

Nie zawsze będziesz znał styl gry danej osoby - bardzo często będziesz musiał rozpisywać dema osób, których nie znasz czy najzwyczajniej z nimi do tej pory nie grałeś. Sam fakt, że @PIZGATRON radzi sobie świetnie w roli lidera UB Team, nie zmienia faktu, że rozpisując dema, potrzebuje też opinii drugiej osoby, np. gracza z grupy BlackListed, którym mółbyś zostać, Dante.

Zweryfikowałam jeszcze raz Twoje ostatnie zgłoszenia:
1. Rozpisanie dema: http://centrum-cs.pl/showthread.php?tid=3474
2. I w sumie to tyle.  (    Jeśli się mylę, to możesz podesłać Smile     )  

Nie znalazłam innych zgłoszeń czy komentarzy, rozpisanych demek przez Ciebie.
Od pierwszej kadencji Admina - około 19.03.2016 do drugiej (włącznie) rozdałeś 25-30 banów  z czego większośc była za kulturę.
Cieżko stwierdzić czy masz "oko" do cziterów. Na ten moment mogę kierować się jedynie Twoją bardzo dobrą grą na serwerze czy chęcią pomocy dla PIZGATRONA w kwestii rozpisywaniu dem.  

P.S.
Masz bogatą liczbę banów ;>
http://banid.pl/pub?liczne=0:1:14265282
Cytat:Steam_0:1:14265282 sprawdzane jest na obecność banów w 31 sieciach serwerów publicznych.

Niemniej jednak dałabym szansę. Widać Twoją chęć i zaangażowanie w rozwój Centrum.   Bycie członkiem BlackListed nie wiąże się z nadaniem dodatkowych uprawnień. Jest to ranga, która ma za zadanie trochę "wspomóc" grupę UB Team. Jestem za okresem próbnym.

"Zapomniał wół, jak cielęciem był." Smile 
Szukaj

Online *SNIPER*

Black Dante.
1. Znam człowieka spory czas , ma moje zaufanie.
2. Ogarnięty...mam przekonanie że jak admin BL sprawdzi się doskonale.
3. Czas na serwerze, wiek, opanowanie emocjonalne to wszytko na (+).
Co do reszty muszę się wypowiedzieć, a mianowicie:
- PIZGATRON nie jest Alfa i Omegą, wiemy wszyscy doskonale, że się sprawdza jako admin BL i nie tylko BL, jednak nie jest nieomylny i to jest oczywiste, pomoc jest mu potrzebna, nawet tylko po to by się miał kogoś doradzić.
Sprawa rozpatrywania demek nie jest łatwa, trzeba poświęcić temu trochę czasu, jednak mając nawet ogromne doświadczenie bardzo trudno jest
jednoznacznie ocenić kogoś.
Gracze są różni niektórzy nie umieją się kryć wiec sprawa jest banalnie prosta, ale są gracze którzy w moim mniemaniu mistrzowsko się kryją do tego
posiadają różne dodatki by ich nie przyłapano. I tu powstaje pytanie jak sobie z tym poradzić.
Zbanować kogoś jest łatwo, ale i dać UB jest w miarę proste, bo dla świętego spokoju jeśli nie mamy pewności lepiej nie banować i mieć nadzieję, że się
kiedyś spali tak banalnie jak ETER.
Ale do czego zmierzam....z całym szacunkiem, nasz "PIZGUS" którego lubię i poważam kiedyś nie wyrobi albo już nie wyrabia, ma też swoje życie i obowiązki
dlatego pomoc DANTE jest konieczna ba, pomoc Jaskóła też jest konieczna. Ja ze swojej strony też mogę pomóc w miarę możliwości, mimo że
macie zdanie o mnie iż jestem, "podjarany" czy reaguję zbyt emocjonalnie, jednak zapewniam , że jesteście w zajebistym błędzie. To że mówię o
danej osobie iż może być odpalona oparte jest o doświadczenie...a mam dość spore, robię to celowo, dlaczego ? to już moja sprawa, może
obserwuję reakcje.
Mam pewna listę osób które miały robione ss-y i nic nie wyszło, jednak w moim przekonaniu nie grają czysto i to kiedyś wyjdzie, poczekamy zobaczymy.
Kończąc moja wypowiedz, sprowokowaną przez Carolinkę...uważam , że w teamie UB powinien się znaleźć LSI, chyba, że jest, ale ja o tym nie wiem.
Pozdro.
Szukaj

Offline Dante.

Dziękuję Ci serdecznie @Carolinka za danie mi szansy :* ale .muszę Cię też opierdzielic.

1) Demko zostało rozpisane tylko dla tego zeby pokazac moje umiejętności.Nie miałm więcej demek bo miałem krótki czas admina i nie było takiej potrzeby.Rozpisywalem. a innych serwerach.

2) 25-30 banow,większość za kulturę,tak mogło być z wcześniejszych czasów,bo wtedy nasz serwer słynął z unikalnego klimatu.Dużo sie działo i mówiło starzy admini wiedzą Ocb.

3) 30 banow na serwerach,może najpierw byś dokładnie sprawdziła czy są aktywne i za co.
Przez najbliższe 6-7 lat nie dostałem żadnego bana chyba że za jakąś błachostkę ale. Ie sądzę.

Przed osadzeniem @Carolinka proszę uzupełnij wcześniej wiadomości.

Tak czy siak dziekuje Ci za szansę i szczerość (dobre rozeznanie w terenie).Mam nadzieję że Cię nie urazilem w ,żadnym stopniu.Buziak dla Ciebię :*  czekamy na osąd ostateczny,bez odbioru.
Carolinka napisał 06-12-2017, 22:15:
Co do banów na serwerze - sprawdziłam na kilku przypadkach, czystych steamach. 
Ok - jakieś lewe info na tej stronie. Ma to pewnie związek z wygasłymi amxbansami i źle odczytuje.
Carolinka napisał 06-12-2017, 22:08:
Przecież Cię o nic nie osądzam. Smile Mówię to, co widzę. "Bany" są oznaczone jako "aktywne".
Może się nie odwoływałeś, może ich amxbans wygasł, i tak się wyświetla. Nie wnikam. Wink

Ostateczną decyzję podejmuje @ K7. - ja wyraziłam jedynie swoją opinię.
"die now, live forever"
Szukaj

Offline K7.

Podanie wstrzymane.
Jak wrócisz skontaktuj się ze mną na PW/Steam.
Off
Szukaj Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości