Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#2 Wywiad: Karolina .__.

Napisany przez Carolinka , 17-12-2017, 23:03
#2 Wywiad: Karolina .__.

Online Carolinka

Długo wyczekiwany wywiad z Panią Redaktor i Moderator w jednym. 
Skromna miłośniczka serników.

Poznajcie Karolinę trochę z innej strony. ciasto

[Obrazek: sernik_wiedenski_01_1.jpg]

@Carolinka : Witam Cię serdecznie. Wreszcie się złapałyśmy, trochę to trwało - po części z mojej winy. Jak się dziś czujesz?
@Karolina .__. : Hej, witam nie tylko Ciebie, ale również osoby, które będą miały czas i chęć to czytać. Jeżeli chodzi o moje samopoczucie - nie narzekam, ale nie jest to chyba najważniejsza rzecz dzisiejszego "spotkania" Tounge aczkolwiek dziękuję, że pytasz, Wink A jak u Ciebie?

@Carolinka : Niestety, złapało mnie przeziębienie i chyba umieram. Wink Nie wpłynie to jednak (mam nadzieję) na jakość naszego wywiadu. Karolino, moja imienniczko. Czy miałaś kiedyś tak, że to imię zupełnie Ci się nie podobało? Przynam się szczerze, że przez większość życia chciałam nazywać się zupełnie inaczej, a to imię traktowałam jako "karę". W chwili obecnej uważam, że jest całkiem ładne, nieskromnie mówiąc oczywiście. A jak jest z tym u Ciebie?
@Karolina .__. : Hmm... Ja do tego imienia nic nie mam, choć nie ukrywam, że wolałabym mieć jakieś bardziej "oryginalne" imię.

@Carolinka : A co myślisz o zdrobnieniach imion? Czy uważasz, że jest to zupełne niepotrzebne przesłodzenie czy jednak ma coś w sobie, coś jak "urok" i samo zmienia się w oryginalność?
@Karolina .__. : Według mnie jest to zbyt infantylne. Ale to chyba rzecz jakiegoś "gustu" czy "upodobań".

@Carolinka : Jasne, ile ludzi, tyle pomysłów. Właśnie... Myślę, że ta "nowsza" część ekipy może Cię nie kojarzyć i chętnie dowiedziałaby się o Tobie kilku podstawowych rzeczy. Powiedz nam, ile masz lat, skąd jesteś i czym zajmujesz się na co dzień?
@Karolina .__. : Wydaje mi się, ża zaliczam się do tej jednej ze starszych "grup wiekowych" na centrum, wieku nie zdradzę, bo nigdy go nie zdradziłam. Poza tym - kobiet o wiek się nie pyta. Swojego miejsca na Ziemi wciąż szukam - raz Małopolska, a raz Lubelszczyzna. Na co dzień jestem sobie studentką, po raz setny. Do tego uczę innych i w wolnych chwilach udaję, że jestem kierowcą Oops.  Także uciekać z dróg w godzinach porannych - głównie na Lubelszczyźnie.

@Carolinka : Intrygujesz tym samym. Uczysz? Jeśli mogę zapytać... Czego dokładnie i kogo?
@Karolina .__. : Uczę różnych głupot Tounge. A tak zupełnie poważnie - udaję, że wykładam chemię.

@Carolinka : Jesteś bardzo skromna, a ten przedmiot zdecydowanie sprawiał, przynajmniej u mnie, wiekszości dużo problemu. Czy to jest to, czym chciałabyś zajmować się w życiu?
@Karolina .__. : Po części.

@Carolinka : W takim razie odwrotna sytuacja - jakiej pracy nigdy byś się nie podjęła i dlaczego?
@Karolina .__. : Perspektywa widzenia, zalezy od kąta siedzenia. Także wszystko zależy od sytuacji, w jakiej byłabym postawiona.

@Carolinka : Po dołączeniu chciałam od razu poznać ekipę Centrum. Natknęłam się na Twoje tematy dotyczące Sieci, Serwerów. Przyznam się szczerze, że od razu Cię polubiłam. Wydawałaś się być stanowcza i przede wszystkim otwarcie mówiłaś o problemach. Jaka jesteś więc na co dzień?
@Karolina .__. : "wredna" - słowa mojego Ukochanego Happywide. Choć to chyba oznacza, że jestem zbyt szczera. Ale cóż...

@Carolinka : Czy uważasz to za swoją wadę? Czy masz w sobie taką cechę, którą chciałabyś zmienić, ulepszyć?
Dlaczego właśnie ta?

@Karolina .__. : Nie uważam, aby to była moja wada. Szczerzy ludzie z reguły nie są "fajni", ale to chyba nie do końca mój problem. Co jest moją wadą? Chyba przesadny perfekcjonizm, ale nie chciałabym tego zmieniać. Nie uważam się za żaden "ideał", ale nic bym w sobie nie zmieniła.

@Carolinka : Przygotowując się do wywiadu, moją uwagę przykuły Twoje podania. Doceniam bardzo, jak ktoś próbuje zaangażować się w życie Sieci i tym samym oferuje swoją pomoc. W jednym z podań na Redaktora, napisałaś, że zdecydowanie lepiej czujesz się przeprowadzając wywiady, dlaczego?
@Karolina .__. :  Hmm... dlatego, że jestem gadułą i lubię rozmawiać z ludźmi.

@Carolinka : Nie tylko przeprowadziłaś dobry wywiad z Moderatorem @skrimuu , ale i również masz za sobą kilka gazetek. Co się stało, że później nie została żadna wydana, jak i również nie ukazał się kolejny wywiad? Czym było to spowodowane?
@Karolina .__. : Wydaje mi się, że życie prywatne wzięło górę nad sprawmi "internetowymi" + brak zainteresowania ze strony innych, nie ma co ukrywać, że był to gorszy moment Sieci.

@Carolinka : Czy masz zapał i chęć do reaktywacji całej redakcji wraz z nowym redaktorem - @Core? Czy mieliście już okazję się lepiej poznać? 
@Karolina .__. : Na ciasto jeszcze nie mieliśmy okazji się wybrać. A jeżeli chodzi o "reaktywację" i mój jakikolwiek udział - w miarę możilwości i dostępności czasu wolnego - nie widzę przeciwskazań.

@Carolinka : Core jest cukiernikiem - idealna okazja Happywide. Z pewnością ugości Cię smacznie w Łodzi. No właśnie - został stworzony temat z nominacjami do Wywiadów. Czy szykujesz jakiś kolejny wywiad z jakąś osobą nominowaną w temacie? Kiedy możemy spodziewać się kolejnej odsłony?
@Karolina .__. : Mam jednego kandydata, choć nie chcę zdradzać kim on jest. A jeżeli chodzi o sam czas oczekiwania - na pewno nie w tym roku. Tounge

@Carolinka : Jesteś również Moderatorem. Jakie według Ciebie powinien on posiadać cechy, co powinno leżeć w jego obowiązkach?
@Karolina .__. : Po ostatnim "ataku" na moją osobę mam zamiar wypowiedzieć się o tym w troszkę innym temacie. A jeżeli chodzi o cechy - wydaje mi się, że najważniejszymi są bezstronność, cierpliwość i konsekwentność.

@Carolinka : Do tego pięknego zbioru cech, dodałabym jeszcze: odwaga. W jakiej roli czujesz się najlepiej na Sieci: Admina, Redaktora czy Moderatora i dlaczego?
@Karolina .__. : Wydaje mi się, że Admina. Jest tam troszkę inny "kontakt" z Graczami i nie tylko, niż w takim "suchym" pisaniu.

@Carolinka : Jak długo już grasz? Czy masz swoją ulubioną broń, mapę, jak ogólnie oceniasz swoje umiejętności w grze?
@Karolina .__. : Szczerze mówiąc, to nie wiem jak długo - ale łącznie kilka dobrych lat. Aktualnie - nie mam ani ulubionej mapy ani broni. A jeżeli chodzi o moje "umiejętności", to jedyne co mogę powiedzieć - "akcja, akcja, akcja" i "słaby gracz".

@Carolinka : Jak traktujesz ludzi poznanych tutaj na Sieci. Czy miałaś okazję już kogoś poznać w życiu realnym czy grę traktujesz jako "rozrywkę", nic więcej? Czy gdyby padła propozycja zorganizowania zjazdu (na wiosnę), wzięłabyś w nim udział?
@Karolina .__. : Chciałabym poznać kilka konkretnych osób. Z jedną osobą z "Centrum" mam styczność na co dzień. Happywide Ale nikogo z Sieci nie miałam okazji poznać osobiście. Jeżeli chodzi o zjazd - to nie wiem, raczej obowiązki by mi na to nie pozwoliły.

@Carolinka : Wyobraź sobie sytuację - na swojej drodze spotkałaś złotą rybkę, która w zamian za uwolnienie, spełniłaby Twoje 3 życzenia. O czym marzysz, czego byś sobie życzyła?
@Karolina .__. : Póki co mam wszystko, czego potrzebuję do szczęścia. Reszta przyjdzie z czasem.

@Carolinka : Racja - czasem nie dostrzegamy tego, co najpiękniejsze. Czy jest coś, czego żałujesz w swoim życiu?
@Karolina .__. : Nie.

@Carolinka : Zbliżają się Święta - czy jest to dla Ciebie czas spokoju czy wielu nerwów? Jak się do nich przygotowujesz? 
@Karolina .__. : Myślę, że tak jak u każdego - pracy jest dużo, ale nie jest to związane z jakimś wielkim "stresem". Największym problem jest wybór ciast - chciałabym zrobić i zjeść wszystkie, ale czas na to nie pozwala. Happywide

@Carolinka : Haha, rozumiem, że lubisz gotować, piec ciasta? Gdybyś mogła wybrać jedno, to jakie?
@Karolina .__. : Sernik.

@Carolinka : Dlaczego właśnie on? Ten na zimno czy na ciepło? Z rodzynkami, bez? I najważniejsze... Czy masz tyle blach, by upiec go dla całej Sieci?
@Karolina .__. : Na ciepło, bez rodzynek i innych rzeczy. Ewentualnie z polewą czekoladową. Tounge A jeżeli chodzi o blachy - dla chcącego, nic trudnego.

@Carolinka : Rozpieszczasz... Czy jest coś, czego byś w życiu nie zjadła? Coś, co Ci nie smakuje i za żadne skarby nie zmienisz zdania?
@Karolina .__. : Szybciej byłoby wymienić to, co w ogóle lubię i jem.

@Carolinka : Trzymasz się specjalnej diety? Co w takim razie lubisz, co możesz jeść?
@Karolina .__. : Aktualnie ciężko mi znaleźć cokolwiek poza krewetkami i ciastkami/ciastami. Happywide

@Carolinka : I ok! Nie można sobie wszystkiego odmawiać. Dziękuję Ci za poświęcony czas. Jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, ale... to jeszcze nie koniec. Przygotuj się na 10 krótkich shot'ów, tzw. szybkich pytań - gotowa?
@Karolina .__. : Tak.

Rock vs Pop: Rock
Góry vs morze: Góry
Pizza vs kebab: Sernik Happywide
CS 1.6 vs TS3: CS 1.6
Wieś vs miasto: Miasto
Kawa vs herbata: Kawa
Brunet vs blondyn: Brunet
Żyć bez ręki vs żyć bez nogi: Bez serca
Miłość bez sexu vs sex bez miłości: Miłość bez sexu
Spokojny spacer vs impreza w klubie: Spokojny spacer

@Carolinka : Po tym wywiadzie lubię Cię jeszcze bardziej! Czy chciałabyś dodać coś od siebie? Kogoś pozdrowić, a może zapodać jakąś chemiczną ciekawostkę dla naszych czytelników? 
@Karolina .__. : Kwas flu­oro­an­ty­mo­no­wy to mie­sza­ni­na kwasu flu­oro­wo­do­ro­we­go i pen­ta­flu­or­ku antymonu, która jest naj­sil­niej­szym znanym su­per­kwa­sem. Mało to ciekawe, ale cóż Happywide Dziękuję za wywiad! Wink Pozdrawiam wszystkich, którzy wytrwali do końca wywiadu. Happywide

Szukaj Odpowiedz

Offline Julix :*

No bardzo dobry wywiad.
Podoba mi się Happywide
Wytrwałam do końca jak zawsze Happywide
[Obrazek: 15492233_382747718739841_345700854700864...e=5AC8315D]
"W życiu nie ma rzeczy, których można żałować; są tylko rzeczy, na których można się uczyć."

Szukaj Odpowiedz

Online kl4udi4

Szczerze, chyba spodziewałam się dużo więcej po tym wywiadzie. Być może, ze względu na brak znajomości moderatorki Karoliny, oczekiwałam w większym stopniu rozwiniętych wypowiedzi, pogłębionych analiz i wniosków.

Perfekcjonizm? Na forum u Ciebie tego nie widać Happywide

Like Smile

Edit: SZANUJE Happywide Chociaż w sumie nie... Odbiór jako koleżanki po fachu i tak mamy słaby XD

PS KSZ KSZ
lepiej zbudować pomnik w zdrowiu
i płynąć wspólnie za horyzont po grób
daj Bóg bym mógł spocząć u twych nóg,
na starość ukołyszesz mnie do wiecznego snu

Szukaj Odpowiedz

Offline Karolina .__.

Moje życie nie kręci się tylko wokół serwera i forum Wink widocznie mam ciekawsze życie poza internetem niż pozostali Wink

Nie wszystko co piszę lub mówię odnosi się do świata internetu.

Bez odbioru Smile
Szukaj Odpowiedz

Offline PIZGATRON

(17-12-2017, 23:03)Carolinka napisał(a): @Karolina .__. :  Hmm... dlatego, że jestem gadułą i lubię rozmawiać z ludźmi.

A z ts'a to ode mnie od razu uciekła Skeptical

Spoko wywiad, miło się czytało, choć myślałem, że będzie dłuższy. Jak kiedyś wpadniemy na siebie, to raczej się dogadamy, też mam umysł ścisły i jestem szczery do bólu Happywide
Szukaj Odpowiedz

Offline Marchewka!?

Bardzo fajnie przeprowadzony wywiadzik. Pytania takie na czasie i dość fajnie się to czyta Happywide Przede wszystkim konkretnie i na temat ! Happywide Miło poznać Smile

Wesołych świąt ! Happywide
[Obrazek: f569660e50740.jpg]
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline sony

good wywiad kto następny ?
Ja kolekcjonuję NIKE, Ty kolekcjonujesz lajki,
Jak się nie ma co się lubi, wiadomo to taki ranking.
Nie mam kumpli od szklanki i kielicha, co za lipa,
Bo mam tylko szczerych ludzi, którzy kłamstwu mówią wypad.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Obrazek: b_560x95.png]
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości