Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Coś o sobie

Napisany przez troszeczke.lipa, 18-12-2017, 13:09
Coś o sobie

Offline troszeczke.lipa

Wink 
Cześć ! Kilka osób będzie kojarzyła mnie z serwera +18.
Po kilku latach przerwy od CS niedawno go odpaliłem i znowu się troszkę wkręciłem Happywide
Mój nick z przed kilku lat to v_2. (przegrane na +18 ponad 100h, na obecnym ponad 20h)
Zawsze miałem spory dystans od pokazywania się w internecie, nie dzieliłem się prywatnym życiem, ale wyjątki muszą być Smile
Skłoniło mnie do tego zapoznanie kilku fajnych osób na serwerze, wieczorne żarty przy grze itp. Właśnie w takich momentach zawsze się irytuję, że powinniśmy siedzieć gdzieś razem przy piwku w pubie, a nie każdy przed ekranem CS Finna Szczególnie, że niektórzy jak się okazało mieszkają niedaleko, co nie paczu? Happywide

Chętnie dowiedziałbym się o Was też coś więcej, ale poza tematem ze zdjęciami nic nie znalazłem :<
A więc coś o mnie:

Na imię mam Adrian, mam 21 lat, mieszkam w pomorskim. Szybko porzuciłem studia i założyłem własną działalność.
Gdzieś już trafiłem na jakieś posty dotyczące aut, ja również uwielbiam motoryzację, nocne spoty na mieście i co jakiś czas zmieniam samochody, które są moim oczkiem w głowie Love 
 Do zobaczenia na serwerze ! Cool

To ja Finna
[Obrazek: 245zmsh.jpg]

A to moje hobby Cheese

[Obrazek: 350m0zm.jpg]

* jeżeli jest temat i dział gdzie post będzie bardziej postał to proszę o przeniesienie Smile
Szukaj

Online kl4udi4

Jak lubisz motoryzację i nocne spoty, to znajdziesz wspólny język z @GUPI J4SKÓŁ Happywide

Witam Cię bardzo serdecznie na sieci, rówieśniku wiekowy Happywide
lepiej zbudować pomnik w zdrowiu
i płynąć wspólnie za horyzont po grób
daj Bóg bym mógł spocząć u twych nóg,
na starość ukołyszesz mnie do wiecznego snu

Szukaj

Offline Gwiazda9696

Witamy Happywide
Cool  Zapraszam do gry na  4fun  Centrum cs  Wink

Qunir :^^
Szukaj

Offline PIZGATRON

Cześć, witaj Happywide
Szukaj

Offline *SNIPER*

Cześć Smile masz ładne damskie autko, chyba ze tam siedzi - 3.2 VR6 Wink
Szukaj

Offline troszeczke.lipa

Na szczęście nie, R32 jest trochę ciężki i bez dodatkowych 40-50k na uturbienie go jest praktycznie nierozwojowy.
U mnie 2,0 TFSI 405KM 496Nm Stage 4 by R-Performance Warszawa
Do tego DSG, Quattro, wydech Ulter z klapami Tounge
Więc polemizowałbym czy tak bardzo damskie Tounge
Szukaj

Offline Julix :*

Witaj Smile
[Obrazek: 15492233_382747718739841_345700854700864...e=5AC8315D]
"W życiu nie ma rzeczy, których można żałować; są tylko rzeczy, na których można się uczyć."

Szukaj

Offline Karolina .__.

Cześć ;d
Szukaj

Online Hiszpan

(18-12-2017, 16:02)troszeczke.lipa napisał(a): Do tego DSG, Quattro, wydech Ulter z klapami Tounge

Witaj,

Jakie quattro? Coś ala haldex? Bo na torsena to raczej już nie ma co liczyć w takim świeżym egzemplarzu... Ciekawi mnie jak to się sprawuje, osobiście nie jeździłem takim czymś na śniegu ale kilka podobnych audików z rowów już wyciągałem zimą, gdzie sam bym wyjechał o własnych siłach starym awd na wiskozie XD
Szukaj

Offline troszeczke.lipa

Tak dokładnie, Haldex Generacji 4tej. W nomenklaturze Audi nazywa się właśnie Quattro Smile
Szukaj

Offline paczu

No to mam nadzieję, że niedługo tego piwka się napijemy Wink
Witaj Smile
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości