Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ssy +18 "Madzia"

Napisany przez Madzia :), 26-12-2017, 19:26
ssy +18 "Madzia"

Offline Madzia :)

Hej,
przesyłam wam ssy

Nick w grze: Madzia Smile
SteamID: STEAM_1:0:834012409
IP: 
Serwer: +18
Mapa: awp_india
Link do Twojego bana na amxbans: http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=17732
Link do ss'ów (spakowany i wstawiony na zippyshare.com):
http://www107.zippyshare.com/v/0UMNvuju/file.html

Dziwne zdarzenie , bo mam dziwny czarny ekran na fotkach .
Szukaj

Offline PIZGATRON

Wstrzymuje temat do czasu obejrzenia dema z mapy.
Szukaj

Offline GUPI J4SKÓŁ

Nie jest to pierwszy raz, jak trafiają się czarne SSy, lecz zawsze było to spowodowane wyjściem do pulpitu, lub lagiem w grze. Nic z powyższych nie miało miejsca, co dość podejrzane, ale...
Po obejrzeniu dema z awp_india w mojej ocenie nie wygląda ono na spalone. Tym razem ban zostanie warunkowo zdjęty, ale nie znaczy to, że sprawa z SSami jest "czysta". W internecie jest parę poradników odnośnie czarnych screenshotow i jak sobie z tym radzić. Postaraj się naprawić ten problem. Nie mogę Ci obiecać, że kolejnym razem w podobnej sytuacji, sprawa zakończy się odbanowaniem.
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj

Online Psiryj

fake sid + czarne ssy cos mi tu smierdzi, Kacper, wez mi podaj date i godzine tego demka to tez je chetnie zobacze
Szukaj Strona WWW

Online sony

moim zdaniem anty ss ale to nie do mnie należy po za tym jest wiele innych sytuacjii na przykład zmalizowanie ale w tedy z kad mogła wiedzieć e ss będą robione prosze mieć to na uwadze cheaty typu badyy boy lub inne blokują ss nie zawsze ale tak jest na bady bou sie gra na różowo gdy sa robione ss w tedy wszystko jest tak jakby nie miał wh pewno zadacie pytanie z kad to wiem gralem kiedyś na ns i wiem wszystko o starych cheatach dziękuję Smile
Ja kolekcjonuję NIKE, Ty kolekcjonujesz lajki,
Jak się nie ma co się lubi, wiadomo to taki ranking.
Nie mam kumpli od szklanki i kielicha, co za lipa,
Bo mam tylko szczerych ludzi, którzy kłamstwu mówią wypad.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Obrazek: b_560x95.png]
Szukaj

Offline skrimuu

czasy badboy`ów czy tokio drift`ów się dawno skończyly xddd
Wszyscy grają na leisie bo ma wszystko od aima przez radar po antyss. Jak się ma chodź trochę aima w łapie i umiesz go skonfigurować to można na nim grać do końca 1.6 V:
[Obrazek: oPIEca1.gif]
Szukaj Strona WWW

Offline PIZGATRON

Nie ma sensu ciągnąć tego tematu, skoro osoba się przyznała do czitowania.

Ban dodany.

/close
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości