Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cl_slidespeed 99999999999 Detected i ban 2h

Napisany przez Pablo, 30-12-2017, 00:38
cl_slidespeed 99999999999 Detected i ban 2h

Offline Pablo

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [color=rgba(255, 255, 250, 0.86)]http://www.Centrum-CS.pl[/color]
[AMXBans] Powod: 'cl_sidespeed 999999 Detected'
[AMXBans] Dlugosc bana: '2 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:24616898'
[AMXBans] Twoje IP: '89.66.174.204'
[AMXBans] ===============================================

Wbiłem pierwszy raz na ten serwer sprawdzić co to w ogóle jest zrobiłem parę skoków, zobaczyłem że dosyć łatwe chciałem robić to z bh i nagle jebs coś takiego z automatu. Ogólnie nie wiem nawet co to za komenda więc jakby ktoś mi mógł przybliżyć temat to chętnie bym się dowiedział to raz a dwa że słabo trochę to wygląda przy rozkręcaniu serwera że wchodzi nowa osoba i dostaje bana za takie coś. Podejrzewam że pierwszy nie jestem. Pozdrawiam Smile
Szukaj Odpowiedz

Online Carolinka

W drodze wyjątku ban został skrócony. Zostosuj się do wskazówek wysłanych na pw.
http://kzstats.mybans.eu/ban_list.php?bid=1939

@EDIT:  2x ban http://kzstats.mybans.eu/ban_list.php?bid=1940

@wombad - prośba o komentarz/wyjaśnienie + informacje czy mógłbyś skrócić czas banów z automatu, skąd decyzja o 2h?
Szukaj Odpowiedz

Offline wombad

Komenda ta odpowiedzialna jest za szybkość wykonywania stref i jej wartość powinna wynosić 400. (jest to standardowa wartość w Cs 1.6). Modyfikacja wartości tej komendy ułatwia grę na serwerach kz/hns I dlatego zmiana jej wartości jest karana banem.
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline Pablo

Ogólnie polecam zmniejszyć jakoś do 5min żeby po prostu zmienić komendę na inną wartość i nadal wrócić na serwer.

ps. zmieniłem wartość w konsoli na 400 i nadal mnie wyrzuciło to był ten drugi ban, może wpisać w ustawieniach startowych na steam czy dopisać gdzieś w cfg?
Szukaj Odpowiedz

Online Carolinka

@Pablo, zrób to Wink

@wombad, również wnioskuję, aby zmniejszyć czas trwania bana do 5-15 minut i nie skreślać z góry gracza.
Niech ma tę "drugą szansę", poprawi ustawienia i wróci na serwer.
Szukaj Odpowiedz

Offline wombad

Serwer sam wymusza prawidłowe ustawienia (developer 0;fps_max 99.5;cl_forwardspeed 400;cl_sidespeed 400;cl_backspeed 400), więc to troche dziwne że Cię banuje. Spróbuj ręcznie zmienić wartości tych komend w \cstrike\config.cfg A co do długości bana celowo są 2h , gdyż na serwerze często ludzie kombinowali z komendami i różnymi skryptami do skoków itp. a przy takim czasie jak jest teraz nikomu się nie chce sprawdzać czy aniczit pracuje dobrze czy nie Happywide
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości