Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZBANOWANY Pies MAF

Napisany przez CyMp4K., 01-01-2018, 12:20
ZBANOWANY Pies MAF

Offline CyMp4K.

Nick podejrzanego: MAFFFFFF
Steam_ID/IP podejrzanego: Steam_ID_0:0:2559304
Data:31.12.2017r. około 22
Serwer: centrum-cs.pl FFA +18
Demko, lub link do HLTV:
http://248256.node8.pukawka.pl/hltv-1712...754900.zip

http://248256.node8.pukawka.pl/hltv-1712...756160.zip

Podejrzewany o: Sety DGL & M4 + WH (Nie skupiałem się na wh, tylko setach w rozpisce)

Zakres czasowy podejrzanych akcji:

AIM_MAP_USP

19:39 - zatrzymał się całkowicie żeby nie było przeskoku

19:39:70 - 3cm elo

20:03 - 1cm obok

20:05 - 15cm przeskok GG siemanko

Ładnie ping skacze, jak każdemu który się odpali, a przecież zawsze masz dobry i nie skacze hahaha, ciekawy zbieg okoliczności :>

Trzeba być idiotą, żeby grać tyle lat i palić sie na zwykłym FFA bez oporu, w dodatku takimi starzałami na takim pingu, co jedno drugie wyklucza, jakbyś miał 1-5 pingu to mogło by to być możliwe, ale nie na 40-80 skaczącym na samą logike

DE_INFERNO

00:24:30 2cm elo

00:54 spoko strzały, nie ma przeskoku, mogło sie zdarzyć

01:11:40 kolejne spoko strzał, mógł się zdarzyć

01:16 - bez info, że tam jest, ale wie + strzał dobry XDDD

1:57 + kolejne dobry strzał :>

2:16 - m4, 2cm obok głowy głowa zaliczona

2:17:30 m4 kolejne 2 cm obok głowy, siada głowa + 2:17:55 2cm obok głowy i znów dostał głowę +stoi w miejscu, więc nie ma opcji, że strzał poleciał w inne miejsce niż w to które celuje obecnie

Zmiana nicku na  terqbekafajnychlop i odpalenie czegoś innego na sprawdzenie

4:40 łatwy strzał

5:19 kolejny

5:51 słychać, ale niezly prefire na głowe
6:51 kolejny haha, co to, coś jak vexi? że ledwie widać na hltv, przedtem te przesoki były dużo lepsze zanim zrobiłeś RC

Dodatkowe informacje (opcjonalnie): Informacje opcjonalne to takie, że ma UBT na innej serwerowni i tam też to wrzuciłem i odpowiedział tak:

"Człowieku, bierzesz demo z jakiejś sieci bawiłem się z ziomkami i beke mieliśmy,nie potrzebnie rozpisujesz tutaj,bo po co im to? Rozpisz na cetrnum-cs.pl A po 2 drugie na tej sieci ani razu nie odpaliłem gram klar Wink i bedę grał [Obrazek: oczko.gif] Jeśli nie wierzysz,zobacz sobie demka jak grałem tutaj na dd2 [Obrazek: oczko.gif] zobaczymy czy coś znajdziesz,bo mam wrażenie,że to by była dla ciebie strata czasu [Obrazek: oczko.gif] Ogólnie ta gra umiera i nie wiem czym ty się przejmujesz @Kilar00 po co się udzielasz w ogóle w tym temacie ? Bo nie rozumiem z jakiej racji znalazła się tu twoja wypowiedz. A takie typu "dawno wiedziałem,że spalony" To dlaczego nie rozpisałeś mnie? Przepraszam raz rozpisałeś i całe demo czyste,osądzasz mnie o coś czego nie jesteś pewien. Inna sieć nas CyMp4K nie interesuję.

Niech się wypowie hypnooo w tej sprawie oraz niech zamknie temat.

Osiągnałem co chciałem w tej grze i mam wylane troche bo gra umarła i 0 przyszłości jest z nią związane.
Tyle w temacie !"

Elo
Szukaj

Offline PIZGATRON

Wystarczy popatrzeć na demko z aim_map_usp, że b+. Szczególnie 20:05.

Ban dodany, dzięki za zgłoszenie.
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości