Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty Skarga SNIPER

Napisany przez FrYcU, 04-01-2018, 20:55
Zamknięty Skarga SNIPER

Offline FrYcU

a co mi tam...
Słuchaj SNIPER , to że nie wiem, robisz coś przy serwerze czy nie, ale jesteś za przeproszeniem HAM...
Wchodzisz na serwer grasz jedną mapę , gracze wybrali np Westwooda , a Ty z zawiedzioną miną "westwood ...? Skeptical"
może co poniektórzy chcą zagrać mapy które są w mapcyclu ?
A to że dałeś VOTE na de_nuke i 3/4 serwera dała na tak, to nie zmienia faktu że nie szanujesz innych graczy...
I to już nie pierwszy raz tak postępujesz .. Może i jesteś starszy ale Admin zobowiązuje do czegoś a nie do tego, że coś Ci się nie podoba !
bo masz swoje widzi misie...

Dodaliście na serwer różne mapy i każdy gracz ma ochotę na coś innego ale to nie zmienia faktu żeby zmieniać mapę na którą ma się ochote !!!

Jak Ci się nie podoba mapa to możesz iść na inny serwer gdzie jest nuke !

i tak pewnie nic mi to nie da, ale chodzi tutaj o szacunek.

Pozdrawiam
Szukaj Strona WWW

Offline Gwiazda9696

Vote na mape nuke z mapy WestWood dałem ja. A zrobiłem to z tego wzgledu gdyż 3/4 serwera chciało zmianę. Wynik głosowania był z dużą przewagą na Tak dziękuje.
Cool  Zapraszam do gry na  4fun  Centrum cs  Wink

Qunir :^^
Szukaj

Offline FrYcU

to sr SNIPER może troszkę nie dopatrzyłem , zwracam honor , ale to że połowa płakała na westwooda to mogli co innego wybrać ?
a Admin do czegoś zobowiązuje.
Ale grali by dalej jakby nie było propozycji
Pozdro
Szukaj Strona WWW

Offline Gwiazda9696

Admin zobowiązuje dokładnie. 3/4 serwera nie chciało westwooda. Dużo graczy chciało mape De_nuke dla tego też było zapytanie czy ma być ta mapa. 2 głosy były na nie reszta na tak. Zapytanie o de_nuke dla tego bo sami chcieli gracze tą mape

Szukaj

Offline PIZGATRON

Ja nie rozumiem jednego. Dlaczego gracze wybrali westwooda zamiast nuke'a na vote na poprzedniej mapie?
Szukaj

Offline Gwiazda9696

nie mam pojęcia szczerzę mówiąc. został wybrany westwood. a gdy się mapa zmieniła cały serwer marudził. nuke nie było chyba w vote nawet

Szukaj

Offline *SNIPER*

Hmmmmm ...FrYcU...emocje to zły doradca to po pierwsze a dwa, że my jako admini musimy patrzeć nie na to co nam się podoba, ale na to co chce większość.
Nie będziemy grać mapy w 6 osób bo Tobie się taka podoba, nawet jeśli byśmy chcieli Tobie dogodzić to nie możemy...wybacz.
Jeszcze jedno powiem...by było jasne, jeśli będzie pełen serwer, zmiana mapy i po 2 czy 3 rundach zauważymy, że ludzie wychodzą, będzie robione vote... i jeśli wybiorą inna mapę niż jest obecnie grana, będzie zmiana.
Rolą admina jest ogólne dbanie o serwer a nie tylko szukanie odpalonych jednostek.
Szukaj

Offline encore

Nie byłem przy zaistniałej sytuacji ale nie prościej by było, gdy gracze się skarżą na dana mapę czy to na voice czy na u@, zrobić najpierw vote czy chcą zmiany mam tu na myśli (amx_vote "zmiana mapy?" "t" "n") a nie od razu na mapy, bo zwróciłem uwagę że często jest tak u nas, przez samo to zapytanie reszta graczy może się pogodzić z winkiem zmiany ponieważ tak wybrała większość. I najlepiej dawać mapy często i z chęcią grywalne a nie tylko jedna tak jak w tym przypadku było NUKE.
Szukaj

Offline PIZGATRON

(04-01-2018, 21:48)encore napisał(a): Nie byłem przy zaistniałej sytuacji ale nie prościej by było, gdy gracze się skarżą na dana mapę czy to na voice czy na u@, zrobić najpierw vote czy chcą zmiany mam tu na myśli (amx_vote "zmiana mapy?" "t" "n") a nie od razu na mapy, bo zwróciłem uwagę że często jest tak u nas, przez samo to zapytanie reszta graczy może się pogodzić z winkiem zmiany ponieważ tak wybrała większość. I najlepiej dawać mapy często i z chęcią grywalne a nie tylko jedna tak jak w tym przypadku było NUKE.

Złota myśl. Po jakieś minucie od rozpoczęcia mapy było tylko vote "Nuke?" "tak" "nie" które wygrało 7:3. A może by się znalazła mapa, która by miała 10:0, albo i nawet 16, bo wtedy 16 osób grało na serwerze. Najlepiej zrobić vote czy zmieniamy, a nie narzucić z góry mapę.
Szukaj

Offline Gwiazda9696

ok faktycznie macie rację. przyznaję

Szukaj

Offline Carolinka

Nie będę już oglądać demka czy sprawdzać logów, jak było naprawdę i czy gracze rzeczywiście skarżyli się na zmianę, ale popieram zdanie @encore.
Dobrze, że był jakikolwiek VOTE na zmianę mapy, w tym przypadku z góry narzucone pytanie o zmianę na "de_nuke". Byłoby jeszcze lepiej i może nie byłoby wtedy tej całej "skargi", jeśli wcześniej padłoby głosowanie czy gracze w ogóle chcą zmiany.

amx_vote "PYTANIE" "ODPOWIEDŹ" "ODPOWIEDŹ"

I tu prośba o Adminów, aby z takiej możliwości korzystać.... W tej sytuacji unikniemy takich lub podobnych tematów i żadnen zwykły "gracz" nie poczuje się poszkodowany... 

Gdzieś padło pytanie, dlaczego gracze wybrali taką, a nie inną mapę, skoro nie chcieli na niej grać?
Bardzo często głosowanie wyświetla się w trakcie gry i gracze wciskając numer "1" przy chęci zmiany broni, wybierają jakąś mapę, nie wiedząc tak naprawdę, na co zagłosowali. Nie wiem do końca, jak to jest na 4FUN i musiałabym zerknąć, ale jeśli nie ma możliwości wyboru dopiero od ciągu cyfr np.: 5,6,7,8,9... to myślę, że najszybciej to trzeba zmienić. Przykładem jest serwer ZI, gdzie przy każdym głosowaniu, pierwsza pozycja do oddania głosu, znajduje się pod klawiszem nr 5. Prześwietlę i w miarę możliwości postaramy się to zmienić. Tak, aby każdy był świadomy swojego głosu.

Porozmawialiśmy, każdy dodał coś od siebie, uważam, że temat został wyczerpany, a winy zostały "odkupione".
Miłej gry Wink
Szukaj

Offline Carolinka

(04-01-2018, 22:25)Carolinka napisał(a): amx_vote "PYTANIE" "ODPOWIEDŹ" "ODPOWIEDŹ"

I tu prośba o Adminów, aby z takiej możliwości korzystać.... W tej sytuacji unikniemy takich lub podobnych tematów i żadnen zwykły "gracz" nie poczuje się poszkodowany... 

Przypominam.
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości