Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROZWIĄZANY Amx vote

Napisany przez sony, 06-01-2018, 09:03
ROZWIĄZANY Amx vote

Offline sony

Siemanko co wy na to aby vote zmiany mapy glosowanie bylo czarne tlo chodzi mi oto gdy nadchodzi glosowanie zatrzymala sie gra pojawil sie czarny ekran i w tedy na spokojnie glosowac wpadl mi ten pomysl z racji tego ze ostatnio ludzie nazekaja ze zile wybrali mape a potem skargi jakies nw co prosze o rozważane przedstawienie mojej prośby dziekuję i pozdrawiam
Ja kolekcjonuję NIKE, Ty kolekcjonujesz lajki,
Jak się nie ma co się lubi, wiadomo to taki ranking.
Nie mam kumpli od szklanki i kielicha, co za lipa,
Bo mam tylko szczerych ludzi, którzy kłamstwu mówią wypad.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Obrazek: b_560x95.png]
Szukaj

Offline Gwiazda9696

Czy ja wiem przerwanie gry Skeptical trochę kiszka
Cool  Zapraszam do gry na  4fun  Centrum cs  Wink

Qunir :^^
Szukaj

Offline Carolinka

Co do narzekania o zly wybór mapy:
http://centrum-cs.pl/showthread.php?tid=3637
W wątku powyżej zaproponowałam głosowanie od "5", a nie od "1", by uniknąć problemu ze zmianą broni.

Czarny ekran moim zdaniem odpada. Jest bardziej irytujący niż źle oddany glos.
Szukaj

Offline Gwiazda9696

Carolinka ma racje. Jeśli wybór map będzię np. na cyfrach 5 ,6 ,7 itp problem zniknie Wink

Szukaj

Offline Dante.

This is not a good idea!
"die now, live forever"
Szukaj

Offline YeLLoW

Głosowanie od "5" i po problemie Smile
Szukaj

Online kl4udi4

Żaden czarny ekran, błagam.
lepiej zbudować pomnik w zdrowiu
i płynąć wspólnie za horyzont po grób
daj Bóg bym mógł spocząć u twych nóg,
na starość ukołyszesz mnie do wiecznego snu

Szukaj

Offline $OLDIER

Czarny ekran jest dobry pod tym względem, że wszyscy są w jednakowej sytuacji podczas wyboru mapy. Trzeba zrozumieć jego zamysł, a ten jest prosty. Wybierany mapę nie pod presją sytuacji podczas danej rundy (albo wręcz ignorujemy głosowanie), ale mamy czas do namysłu WSZYSCY. W tej samej chwili. Może to wpłynąć na jakość głosowań bo głosy będą bardziej przemyślane.
Oczywiście w obecnej sytuacji to jest tak, że niektórych nagły ekran cieszy, bo byli w ciężkiej sytuacji, innych wnerwia, bo tracą potencjalne fragi. Ale to jest jedna RUNDA. A od niej zależy kolejne 20 min co będzie grane następnie.

Potem robimy głosowanie czy zmienić mapę, bo mapa za duża/mała lub nieciekawa dla większości. Znowu niektórzy mogą źle oddać głos na TAK lub NIE. Jeśli padnie na TAK, to znowu głosowanie na jaką mapę. Tu znowu może być głosowanie na oślep lub brak głosu. Dodatkowo pytamy graczy jakie chcą mapy.
Zobaczcie ile czasu taka pierdoła zabiera WSZYSTKIM. A tu denerwujemy się o chwilowy czarny ekran.
Oczywiście można by to poprawić i w momencie jak minie czas do głosowania, to by plugin poczekał na start nowej rundy. Albo po czarnym ekranie i zakończeniu głosowania zmiana mapy.

Jeśli jednak nadal was to nie satysfakcjonuje to może ta zmiana klawiszy w głosowaniu od 5 wzwyż.
Szukaj

Offline Lordドラゴン

Widziałem na jakimś serwerze (nie będę pisał na jakim, bo będzie, że reklama, a po drugie, zapomniałem jaki to był xD ) opcję z czarnym ekranem, zwykle była po całej mapie (dodatkowa runda na głosowanie na mapę), każdy wybierał, i po rozjaśnieniu ekranu, od razu zmiana; jak dla mnie czarny ekran pod koniec mapy to dobra rzecz; no i najlepiej też jak wyżej było pisane zaczynać głosowanie od 5, bo nie tylko, nie będzie kolidowało ze zmianą broni (czasem było tak, że klikasz np na 2 i zamiast zaliczyć głos, wybierało pistolet).
Szukaj

Offline Smerfetka

moim zdaniem czarny ekran nie powineien byc wogole,a glowoanie mapki by zaczelo sie naprzyklad od 5
Smerfetka i jest smerfnie
Szukaj Strona WWW

Offline paczu

Myślę, że głosowanie od nr 5 powinno być ok.
I have so much to say but you're so far away..
Szukaj

Offline Kriss

Jak dla mnie czarny ekran też mógłby się sprawdzić.
Ustawić tylko to tak, żeby pod koniec mapy gdy jest grana ostatnia runda pojawiało się jakieś info o tym, że jest "ostatnia runda" np. pod radarem.
I po tej ostatniej rundzie czarny ekran u wszystkich, każdy wybiera mape i następuje od razu jej zmiana. Myślę, że wtedy wszyscy są w jednakowej sytuacji, tak jak ktoś już wyżej wspomniał. : )

Szukaj

Offline Carolinka

W związku z różnorodnymi pomysłami, stwierdziłam, że najlepiej jest to wszystko przetestować w "praktyce".
W chwili obecnej głosowanie rozpoczyna się od cyfry 5, tak jak na załączonym screenie.

[Obrazek: RCZK48J.jpg]

P.S.
Po zakończeniu głosowania (10 s), mapa zostaje automatycznie zmieniona (nie czeka na zakończenie rundy/mapy - mimo ustawionych cvarów, coś się schrzaniło @GUPI J4SKÓŁ ,  @ K7. ,
a najlepiej sam twórca modyfikacji pluginu: @$OLDIER [ZI] [którego przez nick nie łapie oznaczenie Happywide   ]  - zerkniesz? Na ZI jest to samo.)  Jeśli to Wam nie będzie przeszkadzało, to może tak zostać. Mi osobiście nie robi to wielkiej różnicy.

EDIT: JUŻ OK.

Testujcie, wypowiadajcie się, proponujcie inne rozwiązania, by znaleźć to najlepsze Wink
Szukaj

Offline Gwiazda9696

trochę dziwnie Skeptical że np. runda trwa i nagle zmiana "_"

Ok elegancko: )
Carolinka napisał 10-01-2018, 21:25:
Nie zmienia już, czeka na zakończenie trwania mapy  i dopiero wtedy.
Carolinka napisał 10-01-2018, 13:03:
Postaramy się naprawić... Jeśli nie, to poszukamy innego rozwiązania. Smile

Szukaj

Offline Carolinka

Nie widzę zastrzeżeń, więc póki co zostaje tak, jak jest.
OFF
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości