Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty Wspaniali Ludzie :).

Napisany przez Gwiazda9696, 08-01-2018, 10:02
Zamknięty Wspaniali Ludzie :).

Offline Gwiazda9696

Witam chciałbym powiedzieć że jestem tu dzięki jednej osobie w sumie Smile. Tak chodzi o pana panie @Sniper    Smile. Dzięki temu że tu jestem poznałem wspaniałych ludzi Smile. Rozmaitych Smile. Możecie wierzyć lub nie Smile. Ale tak zgranej sieci serwerów jeszcze nie spotkałem Smile. Dziękuje wszystkim za wszystko i pamiętajcie możecie na mnie liczyćSmile
Cool  Zapraszam do gry na  4fun  Centrum cs  Wink

Qunir :^^
Szukaj

Online Psiryj

Nie wiem czy mam prychnac ze smiechu czy sie zesrac i rzygnac tecza xDDD
Szukaj Strona WWW

Offline Gwiazda9696

Doceniam to co mam Wink. Nie musisz przeglądać posta jeśli nie chceszSmile

Szukaj

Online *SNIPER*

Gwiazda9696 w sumie to nie wiem czy to moja zasługa, że tu jesteś...ale miło się czyta takie słowa ... Smile
Co do wypowiedzi tego pana Psiryj to się nie ma czym przejmować...olać to, to prowokator, zazdrośnik, czarna owca której zależy tylko by mieszać. Człowiek ten zakompleksiony "uj"wie czym, zdradzony i skrzywdzony przez ukochana kobietę która poszła z innym starszym o 10 lat jak pisze, pewnie dlatego ma uraz do starszych Happywide.
Dziwią mnie tylko te polubienia, bo świadczą o tym, że może się podobać prymitywne i puste zachowanie, ale to już inna sprawa....widać mamy taki czas, że głupota przyciąga głupotę i należy z politowaniem patrzeć na takie zachowanie, jednocześnie mając to totalnie w dupie Smile hahaha...
Pozdro.
Szukaj

Offline Gwiazda9696

HeheWink jestem tu dzięki tobie uwierz Wink). I nie przejmuje sie. Pisze poproatu co myślęSmile

Szukaj

Online Psiryj

Snajper jestes z innej epoki a 21gosc, ktory takie wyznanie wrzuca na forum swiadczy o tym ze w zyciu realnym nie ma zbyt wielu kolegow, pewnie jest w szkole policyjnej i jak zostanie psem to bedzie jak sytuacja z wroclawia zeszlego roku... , a gdybys ty mial takie zachowaniaw. Dupue to po co te tematy? Wchodz dalej w dupe qnirowi a on tobie ahahaha, moze wspolny showup?
Szukaj Strona WWW

Offline paczu

Miło czyta się takie słowa o serwerze, oby tak dalej.
I have so much to say but you're so far away..
Szukaj

Offline Carolinka

Nie da się się ukryć, że @Gwiazda9696 wręcz spamuje tematami na każdym kroku, co może irytować już większość... Nie ukrywam, że często powtarzasz tematy, które już były - ostatni przypadek to "co sądzisz o sniperze"... Mam wrażenie, że nigdy nie przeanalizowaleś starszych wątków, mimo że ten nawet nie był w archiwum... Robi się niepotrzebny spam, powtarzanie wciąż tych samych kwestii... Stąd decyzja o przerzuceniu tego tematu do kosza.  Wątek został usunięty, to stworzyłeś podobny... Właśnie ten, z którego się robi wielka gównoburza.. 

Mimo, że masz prawo do wypowiedzi, czasem jednak warto "ugryźć się w jezyk"... ( Pozdrawiam @ K7. ) I po prostu zapytanie/swoje emocje wylać na czat, niż tworzyć temat w każdym zagadnieniu i nabijać tym samym licznik tematów. Jeśli to nie jest Twoim zamiarem, to przepraszam.

Kolejna kwestia, którą poruszyłeś jest atmosfera na sieci. Tworzymy, ja wszyscy i takimi komentarzami @Psiryj i @*SNIPER* nie dajcie dobrego przykładu. Jeśli nie darzymy kogoś sympatią, to zamiast wylewać swoje żale, lepiej jest przemilczeć, co robi większość z nas... (Pozdrawiam wszystkich lajkujacych).

Zamykam. 
Niech spokój będzie z Wami.
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości