Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty serwer csgo

Napisany przez skrimuu , 10-01-2018, 22:02
Zamknięty serwer csgo

Offline skrimuu

Nie wiedzialem po prostu gdzie to napisac wiec napisze tutaj xd

Nie uwazacie, ze fajnie byloby pojsc rowniez w csgo? taki serwer retake 12 slotowy na poczatek? Zdaje sobie sprawe ze duza czesc Was woli grac w 1.6 bo klimat bo mam wiecej fps`ow, ale obstawiam ze ta druga czesc pogralaby na jakims fajnym "ogarnietym" serwerze i przede wszystkim kojarzonym z 1.6, co Wy na to?
[Obrazek: oPIEca1.gif]
Szukaj Strona WWW

Offline kl4udi4

Ta, ale gdyby ktoś ogarniał po stronie technicznej, było by jeszcze lepiej. Chyba, że Ty jesteś na tyle zdolny Happywide
lepiej zbudować pomnik w zdrowiu
i płynąć wspólnie za horyzont po grób
daj Bóg bym mógł spocząć u twych nóg,
na starość ukołyszesz mnie do wiecznego snu

Szukaj

Online Check This Out

Taki serwerek by sie przydal Finna trzeba nadrobic straconego skilla i 12 slotowy idealnie Smile
[Obrazek: cysXD4S0EVF0A.gif]
[Obrazek: VE4RhIhvnANY4.gif]
Szukaj

Offline Szprot

zwykłe dd2 mogę skonfigurować bądź ffa na więcej nie liczcie xD
Szukaj

Offline YeLLoW

I tak bym w GO nie grał, ale jestem na tak. Sieci przyda się taki serwer, możliwe że przyjdzie tutaj więcej ludzi jeśli serwer się spodoba.
@Szprot, jak dla mnie zwykłe FFA/DD2 wystarczy, taki prosty serwer Happywide Ale decyzja nie należy do mnie.
Szukaj

Offline Gwiazda9696

opcja fajna Smile. trzeba wziąść pod uwagę Wink że potrzebna będzie rekrutacja adminów , kogoś kto wgra wszystkie potrzebne skiny itp Wink
Cool  Zapraszam do gry na  4fun  Centrum cs  Wink

Qunir :^^
Szukaj

Offline Fragles

Dobry pomysł ze wglądu na to, że jednak dużo ludzi gra w cs:go i zawsze to będzie jakaś reklama dla sieci. A poza tym trzeba iść do przodu i troche urozmaicać aktualną listę serwerów.
[Obrazek: 76561197998420113.png]
Szukaj

Offline GUPI J4SKÓŁ

Mieliśmy już kiedyś serwer GO, który chyba stawiał @alergia? i z tego co pamiętam to był ciągle pusty. Od tamtego czasu co prawda sporo nas tu przybyło, ale IMO i tak będzie sporo pracy żeby takowy zapełnić. Do tego dochodzą sprawy własności/finansowania. Mi się global nie podoba, ale trzymam kciuki za inicjatywę Happywide
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj

Online *SNIPER*

Podoba mi się, że myślicie o rozwoju, reklamie itd, ale ale... jest takie powiedzenie (gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść) odpowiedz jest prosta wystarczy zerknąć ilu jest graczy na serwerach. To tak jak mieć sześć samochodów a jeździć tylko jednym bądź dwoma.
Ja bym się raczej skupił nad tym co jest by "dopieścić" to co mamy.
Póki co nie ma nowego roundsound na 4Fun, brak ciekawych i śmiesznych akcji na YouTube, i wiele innych "dopieszczeń" które moim zdaniem powinny być.
Trzeba słuchać ludzi a Ci nowi co przychodzą mówią , że zajebiście jest pograć stare mapy 1.6, że jest fajny klimat.
Ps. @skrimuu ...błagam Cię Happywide zmieniaj roundsoundy co tydzień na 4Fun Smile będzie o wiele ciekawiej, bo co miesiąc się zwyczajnie muza nudzi i męczy a po tygodniu większość wpisuje /rsnd 1..0 Smile dajmy ludziom powód do podrygiwania w takty muzyki miedzy rundami Smile
Szukaj

Offline Stenziu

Nie ma to jak grać na serwerze dla RS`ów XD
Co do serwerów - kupcie reklame (na jaka was stać) po kilku miesiacach czy jak wam się uda - dniach kupcie tansza reklame i tak powoli az serwer nie bedzie potrzebować reklamy aby stał full :P
[Obrazek: 210yp04.jpg]
Szukaj

Offline Szprot

Skiny jak coś odpadają gaben banuje takie serwery z miejsca praktycznie już Wink

a i bym zapomniał ^^ jeżeli nie macie osób z sieci które grają "ostro" w csgo i były by chętne porządnie rozkręcić ten serwer to nawet nie pakujcie się w to bo szkoda 30zł/msc za te tam 12-15 slotów bo na csgo nie ma reklam a jedynym sposobem jest na nim granie i wtedy ludzi dorzuca z automatu na serwer jeżeli przez dany okres jest zapełniony Smile
Szukaj

Offline K7.

(11-01-2018, 17:05)*SNIPER* napisał(a): Podoba mi się, że myślicie o rozwoju, reklamie itd, ale ale...  jest takie powiedzenie (gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść) odpowiedz jest prosta wystarczy zerknąć ilu jest graczy na serwerach. To tak jak mieć sześć samochodów a jeździć tylko jednym bądź dwoma.

@*SNIPER*, ale weź pod uwagę, że temat nie dotyczy propozycji stawiania kolejnego serwera 1.6 a zupełnie nowego serwera CS:GO i w naszym przypadku jest to dość, powiedziałbym diametralna różnica jeżeli rozchodzi się o sprawy związane z jakimiś „transfererami” graczy pomiędzy serwerami, w których to któryś z serwerów na tym cierpi. W tej kwestii nie ponosimy praktycznie żadnego ryzyka, gdyby rozchodziło się o postawienie dodatkowego serwera 1.6, wówczas w pełni bym się z Tobą zgodził, bo faktycznie byłby to strzał w kolano, ale nie w przypadku serwera CS:GO, gdzie potencjalnymi graczami byli by zupełnie nowi gracze, czy tez starzy centrumowicze, którzy parę lat temu nas opuścili przechodząc na cs:go. Nikt tutaj przecież nie będzie nagle rezygnowal z 1.6 i przerzucał się na cs:go...Nie chce tutaj operować jakimiś procentami, ale wydaje mi się że zdecydowana większość obecnych graczy centrum to gracze, zwolennicy 1.6 i wątpie w to, żeby nagle zmienili swoją „orientacje” . Graczy którzy grają zarówno na 1.6 i cs:go jest u nas bardzo mało, może jestem w błędzie, ale obserwując swoich znajomych na steamie nie zauwazylem jakichś „przeskoków”, przełączania między 1.6 a CS:GO.

Biorąc pod uwagę ilość osób, znajomych, którzy w ostatnim czasie dopytywali się o takowy centrumowy serwer CS:GO, myślę że możemy spróbować, nie wiele mamy do stracenia, a możemy dużo zyskać. Sprawy finansowe, czy techniczne są do ogarnięcia, z adminami na „start” również nie powinno być problemu. 
Serwer cs:go zostanie utworzony.  (styczeń/luty) 
Off
Szukaj Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości