Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty Nominacja map

Napisany przez kl4udi4 , 12-01-2018, 20:17
Zamknięty Nominacja map

Online kl4udi4

Witam, piszę w sprawie nominacji map.

Proszę o dodanie wszystkich wgranych map do możliwości nominowania, a także pojawiania się ich w votingu.
Ciągła możliwość nominowania 3-4 map podstawowych map bardzo męczy, tak samo jak ciągła gra tuscana i nuke.

Skoro jest wgrany de_office, czy cs_italy, to fajnie byłoby je znominować i potencjalnie wybrać w głosowaniu...
lepiej zbudować pomnik w zdrowiu
i płynąć wspólnie za horyzont po grób
daj Bóg bym mógł spocząć u twych nóg,
na starość ukołyszesz mnie do wiecznego snu

Szukaj

Offline PIZGATRON

Make office great again
Szukaj

Offline Carolinka

(16-12-2017, 21:12)K7. napisał(a): Podstawowe mapy (dostępne w głosowaniu):

de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_mirage
de_tuscan
de_kabul32
de_aztec
de_train
de_cbble
de_dust
de_westwood
de_cpl_mill_32
de_dust2002
+
de_dust2_xmas
cs_italy_xmas
de_kabul_swieta_v2
cs_assault_christmas

Biorąc pod uwagę Wasze ostatnie opinie na temat świątecznych map, wiele z nich zostało usunięte min te z błędami. Zostało tylko 4, w mojej ocenie są one w miare „optymalne”, nie zostały usunięte wszystkie "zimówki", bo jednak od czasu do czasu, przy dobrym „klimacie” można zagrać coś „świątecznego”.

Dodatkowe mapy (dostępne dla Adminów):

de_lidl
de_tesco
de_piranesi
de_prodigy
de_vertigo
cs_estate
cs_militia
cs_office
cs_alpin

awp_india
aim_map
aim_map_usp
aim_map_deagle3k
aim_deagle_cp_labyrinth
ka_knifebeach
35hp_2knifers

Czy jakiejś mapy z powyższej, pierwszej listy nie możecie znominować do głosowania?
Szukaj

Online kl4udi4

Nie chodzi mi o pierwszą listę.

Chodzi o tę drugą... Wkoło jest grany nuke i dust2, a dlaczego nie mogę znominować de_vertigo? Bo jest dostępna tylko dla ADMINA, co jest dla mnie kosmosem.
Admini i tak nie korzystają włączając INNĄ mapę niż tę wybraną w głosowaniu.

Więc dlaczego nie możemy nominować wszystkich wgranych map?

Owiem! Pewnie dlatego, że przy vertigo wszyscy wyjdą... Jasne.
Carolinka napisał 12-01-2018, 21:19:
Sprawdzam tylko dostępność map po modyfikacji pluginu z głosowaniem. Smile
Decyzja w sprawie map należy do @ K7.
lepiej zbudować pomnik w zdrowiu
i płynąć wspólnie za horyzont po grób
daj Bóg bym mógł spocząć u twych nóg,
na starość ukołyszesz mnie do wiecznego snu

Szukaj

Offline Psiryj

smiesznie, jak ja sie o to upominalem by wszystkie mapy byly do zvotowania przez graczy to sprawe olano a teraz hurr durr bedzie powtorka z rozrywki Happywide
kl4udi4 napisał 12-01-2018, 22:15:
Nie odpuszczę, dopóki ktoś nie da mi racjonalnych argumentów dlaczego tylko podstawowe mapy są dozwolone do vote.

Argument, że każdy wyjdzie z cs_estate jest nie do przyjęcia, bo znaczny spadek graczy jest dostrzegalny także przy "podstawowym" de_kabul.
Szukaj Strona WWW

Offline sony

kl4udi4 dokładnie wielki plus za to też mi się nudza te mapy trzeba troche urozmaicić 4 funa
Ja kolekcjonuję NIKE, Ty kolekcjonujesz lajki,
Jak się nie ma co się lubi, wiadomo to taki ranking.
Nie mam kumpli od szklanki i kielicha, co za lipa,
Bo mam tylko szczerych ludzi, którzy kłamstwu mówią wypad.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Obrazek: b_560x95.png]
Szukaj

Offline Gwiazda9696

Graczę często proszą o awp_map.Smile można by dodać Cheese
Cool  Zapraszam do gry na  4fun  Centrum cs  Wink

Qunir :^^
Szukaj

Offline K7.

(12-01-2018, 20:17)kl4udi4 napisał(a): Proszę o dodanie wszystkich wgranych map do możliwości nominowania, a także pojawiania się ich w votingu.
Ciągła możliwość nominowania 3-4 map podstawowych map bardzo męczy, tak samo jak ciągła gra tuscana i nuke.

Map dostępnych do nominacji było około 20, także trochę nie rozumiem tych „3-4”...Twoją opinie na temat tuscana i nuke pominę...Jednych męczy „to”, innych „tamto”, a jeszcze innych „to i tamto”, Wrzucając nawet 50 map do nominacji, nie daje to gwarancji, że nagle przestaną być nominowane i wybierane mapy, za którymi Ty, czy ktoś inny nie przepada. Jak masz jakieś pretensje, to kieruj je do graczy, którzy są odpowiedzialni za wybór poszczególnych map.

(12-01-2018, 20:17)kl4udi4 napisał(a): Skoro jest wgrany de_office, czy cs_italy, to fajnie byłoby je znominować i potencjalnie wybrać w głosowaniu...

Te mapy zostały zablokowane w nominacjach tylko na „okres świąteczny”, były ich zimowe zamienniki tj. cs_italy xmas. Wszystkie mapy, które miały swój "świateczny odpowiednik" zostały wykluczone z nominacji, tak aby po prostu się nie powtarzały, wyjątek stanowił jedynie dd2, gdzie był zarówno zimowy jak i "piaszczysty". 

Mapy, o których wspomniałaś w tym temacie, tj. cs_italy, cs_office, oraz de_vertigo, co prawda nie cieszą się zbyt dużą grywalnością, ale mieszczą się jeszcze w granicy akceptacji, zostały one odblokowane, są dostępne w głosowaniu.

Propozycja dotyczy dodania wszystkich wgranych map do nominacji, nie zostanie to zrealizowane. Nie wszystkie mapy wgrane na serwer, czy też dostępne w opcjach Admina, mogą zostać wrzucone do "ogólnego obiegu". 

Aktualizacja map:

Cytat:de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_mirage
de_tuscan
de_kabul32
de_aztec
de_train
cs_italy
de_dust
cs_office