Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kotek.

Napisany przez Gwiazda9696, 13-01-2018, 20:13
Kotek.

Offline Gwiazda9696

Witam mam pytanie nie wiedziałem gdzie to dodać a chcę się poradzić. Mam w planach adopcję kotka i nie wiem któremu pomóc. Jeden z nich to 2 miesięczna kotka która została podrzucona do schronika w torebce foliowej :c. Drugi zaś to kotek 6 miesieczny Pirat niestety był martretowany i biedulek ma jedno oczko Proszę o odpowiedzi.  zdjęcia w zalączniku

Załączone pliki Miniatury

Cool  Zapraszam do gry na  4fun  Centrum cs  Wink

Qunir :^^
Szukaj Odpowiedz

Online Psiryj

wez oba, kotow nigdy dosc Happywide sam mam 5 :v
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline GUPI J4SKÓŁ

Kotka zawsze bardziej "trzyma się domu" niż kocur, co w sumie jest ważne, chyba że mieszkasz w mieszkaniu i kot nie bedzie wylaził na dwór. A z własnego doświadczenia podpowiem, że koty po przejściach za młodu, potrafią być zajebiście wredne i niewdzięczne na starość, choć nie jest to rzecz jasna regułą i zalezy od wychowania Happywide Ja bym brał kotkę, bo ma zajebiste "whiskasowe" umaszczenie, chociaż 2 miesiące to jednak trochę mało jak na odseparowanie od matki, więc może się okazać trochę psychicznie zacofany przez to XD Pamiętaj że koty żyją po kilkanaście lat więc to decyzja na długo. Co więcej, mocno przywiązują się do miejsca (czasem bardziej niż do ludzi), więc jak pokażesz im inferno, to mogą nie chcieć grać na duscie Happywide
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj Odpowiedz

Offline Gwiazda9696

(13-01-2018, 20:21)Psiryj napisał(a): wez oba, kotow nigdy dosc Happywide sam mam 5 :v

ale ja mieszkam sam i dwa na początek to za dużo Skeptical

(13-01-2018, 20:36)GUPI J4SKÓŁ napisał(a): Kotka zawsze bardziej "trzyma się domu" niż kocur, co w sumie jest ważne, chyba że mieszkasz w mieszkaniu i kot nie bedzie wylaził na dwór. A z własnego doświadczenia podpowiem, że koty po przejściach za młodu, potrafią być zajebiście wredne i niewdzięczne na starość, choć nie jest to rzecz jasna regułą i zalezy od wychowania Happywide Ja bym brał kotkę, bo ma zajebiste "whiskasowe" umaszczenie, chociaż 2 miesiące to jednak trochę mało jak na odseparowanie od matki, więc może się okazać trochę psychicznie zacofany przez to XD Pamiętaj że koty żyją po kilkanaście lat więc to decyzja na długo. Co więcej, mocno przywiązują się do miejsca (czasem bardziej niż do ludzi), więc jak pokażesz im inferno, to mogą nie chcieć grać na duscie Happywide

piękna wypowiedź xd ale nadal nie mam pojęcia którego wziąśćSmile. Szkoda mi tego drugiego bo nie ma oka i wgl ;Skepticalasługuje na dobry dom. a tego malego ktoś napewno przygarnie

Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

Weź psa.
Szukaj Odpowiedz

Offline GUPI J4SKÓŁ

(13-01-2018, 20:43)Carolinka napisał(a): Weź psa.

1. Koty
2. ...
3. ...
1856. ...
7924. psy XD
Carolinka napisał 13-01-2018, 20:54:
Odwróć tabelę. Happywide
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

[Obrazek: 14439052589631.jpg]
Szukaj Odpowiedz

Offline Marchewka!?

Boże... Biedne kotki Smutny Jak można być tak okrutnym człowiekiem i robić krzywdę żywej istocie... Fajnie że chcesz wziąć jakieś zwierzątko któro jest po przejściach a nie "z salonów". Proponuję Ci tego po przejściach z jednym oczkiem ! Happywide

A co do kotów to jestem tego samego zdania do JASKÓŁ ! Happywide Koty są najlepsze Heart
[Obrazek: f569660e50740.jpg]
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline Gwiazda9696

(13-01-2018, 23:39)Marchewka!? napisał(a): Boże... Biedne kotki Smutny Jak można być tak okrutnym człowiekiem i robić krzywdę żywej istocie... Fajnie że chcesz wziąć jakieś zwierzątko któro jest po przejściach a nie "z salonów". Proponuję Ci tego po przejściach z jednym oczkiem ! Happywide

A co do kotów to jestem tego samego zdania do JASKÓŁ ! Happywide Koty są najlepsze Heart
Taka tez podjolem dezycje wezmę tego bez oczka lovki kotki ?

Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości