Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty problem steam

Napisany przez NoChybaTy, 14-01-2018, 01:59
Zamknięty problem steam

Offline NoChybaTy

witam wszystkich chciałem zwrócić się o pomoc do was w związku z moim kontem steam które przez przypadek "popsułem" już opisuję całe zdarzenie.

chciałem zmienić hasło w steam ponieważ nie mogłem się zalogować na konto gdyż często myle hasło do steam. wszedłęm w zakładkę "NIE MOGĘ SIE ZALOGOWAĆ..." kazano podać mi adres mail do konta który podałem, wysłąno mi kod weryfikacjny wszystko pięknie (oczywiście wszystko po angielsku). Po weryfikacji i po wyborze tak jak w zdjęciu numer 2 klikam na swój e mail wyskakuje mi wybór loginu czy coś no i wybrałem jedno z oopcji widocznych na zdjeciu nr 3 potem jakby nigdy nic wybrałem zmiane hasła które zmieniłem i od tamtej pory zaczął się problem. musiałem zalogować się na login o nazwie "nochybaty02" (patrz zdj nr 3) no i nowe hasło po wprowadzeniu danych zalogowałęm sie na konto na który nie ma nic ani znajomych ani gier ani nic dosłownie. co gorsza wprowadzając stary login i stare dane poprostu nie istnieje a do tego mail od tamtego konta jest teraz jakby na tym "nowym" czyli krótko mówiąc teoretycznie zmieniłem login do steam usuwając stary razem z grami. aa i mój login pierwotny to killer1234451 jeśli to się przyda przy rozwiązaniu problemu. czy ktoś może pomóc mi przywrócić stary login bądź chociaż grę cs 1.6 ! :Happywidei nie robi problemu kupić nowy steam ale posiadałęm to konto dosyć długo i nie chce go stracić. proszę o pomoc. z góry dizękuję i pozdrawiam wszystkich czytających ten post !

link do zdjęć: http://www62.zippyshare.com/v/ed4rUE5b/file.html
Szukaj

Online Carolinka

Z informacji, jakie ja posiadam, nie ma możliwości zmiany loginu, a wyłącznie adres email.
Twoje konto istnieje, co potwierdza poniższy link:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198055853855/

Moim zdaniem.. Tak, jak twierdzisz... Wszystko było "po angielsku" i stworzyłeś nowe konto, z nowym loginem, podając nowy adres email... Spróbuj się z niego wylogować i zalogować ponownie na stary login, rzekomo: killer1234451

Jeśli nie pamiętasz hasła do tego konta, to wejdź na:
https://help.steampowered.com/pl/wizard/...ssueid=406

Wpisz swój login: killer1234451

Steam mówi, że znalazł konto z tym loginem, więc na Twoj adres email zaczynający się na y******@y...
został wysłany kod weryfikacyjny.
Szukaj

Offline GUPI J4SKÓŁ

Spoko. Masz dwa konta steam na jednym mailu - powtórz jeszcze raz całą "procedurę" odzyskiwania konta tylko tym razem zaznacz te drugie i będzie git.
Kiedyś to przerabiałem - udało mi się odzyskać chyba z 4 konta XD
Carolinka napisał 14-01-2018, 02:16:
Nie wiedziałam, że można stworzyć dwa konta (loginy) pod jednym adresem. To jest największy SZIT. Happywide
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj

Offline NoChybaTy

edytowałem post dodając link ze zdjęciami. to chyba będzie problem bo ja nie znam tego maila (y******@y...)na który rzekomo wysłąny został kod weryfikacyjny. jest możliwe że ktoś mi je shackował ? na mailu który widnieje na jednym ze zdjęć czyli mlodykoz92 .... to na tym mailu zawsze miałem to konto i nigdy go nie zmieniałem Skeptical

@GUPI J4SKÓŁ czyli gdzie mam co wybrać tam gdzie te loginy niby ? tam włąśnie wybrałem to drugie to niżej (zdjęcie nr 3)
Szukaj

Offline GUPI J4SKÓŁ

Z tego co widze to Twój steamID którego obecnie używasz jest podpisany do konta "mlodykoz92" a nie tego które podajesz czyli "killer1234451". Spróbuj od początku - tak jakbyś chciał się zalogować starym mailem - jeszcze raz wejdź w te "nie moge sie zalogować" aż dotrzesz do tego okna jak na SSie 3cim i zaznacz konto te "mlodykoz92" i do niego spróbuj odzyskać dostęp.
[Obrazek: av.png][Obrazek: banner.png]
Szukaj

Online Carolinka

A mnie dziwi fakt... Jeśli nie znasz tego adresu ( y*****@y....), to wygląda na to, że ktoś Ci przejął konto (miałeś włączoną ochronę steam guard?). Ten ktoś zmienił adres email, a Ty stworzyłeś nowe konto, podając nowy login i swój adres email...  Przynajmniej w moim rozumowaniu. Happywide

Dziwna sytuacja.
Carolinka napisał 14-01-2018, 02:31:
Daj mi swoje hasła, ja to ogarnę Finna   Finna
Szukaj

Offline NoChybaTy

od zawsze miałem konto o nazwie "killer1234451" na mailu "mlodykoz92@wp.pl" nigdy nic nie zmieniałem i tak sobie myślę, że mógł jednak ktoś shackować mi te konto ponieważ ja do wszystkiego mam to samo hasło tylko literkami się różni od dwóch dni się nie logowałem wróciłem dziś do domu i od samego początku nie mogłem się zalogować stąd ta zmiana hasła a ja byłem pewny że nie pamiętam i od razu przeszedłem do zmiany hasła gdyż od dawna myślałem o zmianie. eehh masakra xD dobra Jaskół to ja zrobię tak jak piszesz i zaraz edytuję post i napisze co się wydarzyło
Szukaj

Online Carolinka

Jeśli to nic nie da, spróbuj tego:
http://centrum-cs.pl/showthread.php?tid=3667
Szukaj

Offline NoChybaTy

http://www74.zippyshare.com/v/4pj2KnJa/file.html

znalazłęm jeszcze coś takiego na poczcie na której było to konto jest to mail z 11 stycznia. i nie wiem co tam jest napisane ale wiem jedno że to IP nie jest moje i wiem że od 28 grudnia jestem w polsce więc skrót też raczej nie pasuje do mnie. to chyba jest dowód na kradzież mojego konta. korzystam właśnie z pomocy z linku wyżej. dzięki Carolinka walcze dalej Happywide

niestety konta już nie odzyskam gdyż ja nie byłem pierwszym właścicielem tego konta. Dostałem to konto od takiego jednego człowieka z którym nie mam kontaktu i który zakończył wtedy grę w csa to było jakieś 7 lat temu także już się pogodziłem z utratą konta ponieważ w dalszym formularzu odzyskania konta trzeba podać chociaż kilka cyfr z cd keya albo karty kredytowej przez która byłą zakupiona gra. i na tym etapie zakończyłem odzyskiwanie konta. Dziękuję wszystkim za pomoc najwyższy czas zakupić sobie swoje konto Tounge pozdrawiam wszystkich temat można zamknąć Smile
Carolinka napisał 14-01-2018, 04:51:
Jeśli uda Ci się odzyskać konto, to włącz zabezpieczenie Steam Guard. Powodzenia.
Szukaj

Online Carolinka

Ok, daj znać i zaproś, jak będziesz miał nowe konto. Wink
OFF
Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości