Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty Komunikat

Napisany przez K7. , 24-02-2018, 21:42
Zamknięty Komunikat

Offline K7.

#1
Niezależnie od tego z kim mamy do czynienia, jakie towarzyszyły temu okolicznosci, każdemu graczowi, który odwołuje się u nas na Forum od bana, należą się wyjaśnienia, jakieś uzasadnienie ze strony Admina, potwierdzenie słusznosci decyzji. Sytuacja w której Gracz wylatuje z serwera z powodem „wallhack” jest jednoznacznym stwierdzeniem/pewnoscią, że cheatował. W przypadku gdy tego nie robił, gdy nie ma żadnego dowodu, nikt nie przedstawil, nie rozpisał dema... jest to nic innego jak oczernianie, bezpodstawne oskarżanie, którego u nas nigdy nie tolerowalismy i tolerowac nie będziemy. Ponadto niedopuszczalna jest sytuacja, w której Admin banuje gracza bez zrobienia ss'ów..a gdy ten przychodzi na Forum się odwołać, sprawa jest przez niego olewana, bagatelizowana.

Jeżeli którykolwiek z Adminów naszej sieci banuje gracza z powodem typu „wallhack” „aim” „cheatowanie”, a gracz składa odwołanie, to jego cholernym obowiazkiem jest udowodnienie mu winy i słusznosci bana, poprzez rozpisanie dema. Zero zainteresowania tematem, brak jakiegolwiek komentarza nawiązującego do bana, jest nie do zaakceptowania.

Ja rozumiem, że to jest tylko gra, że niektorzy mogą mieć dość specyficzne podejscie do pewnych spraw, ale są pewne sytuacje w których należy zachowac odrobine powagi. Nie po to ktoś wprowadzał regulaminy, jakieś zasady, żeby teraz były one łamane. Pelnienie funkcji Admina do czegoś zobowiązuje...o łamaniu regulaminu już nie wspomne.
p.j.p24, w dniu dzisiejszym Twoje uprawneinia zostają odebrane. Powodem jest kilkukrotne złamanie regulaminu Admina.
Off
Szukaj Strona WWW


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości