All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Bartek

  1-1000!

  7
 3. Witam Wszystkich serdecznie życzę wysokich statów, mniej fleszy na mordzie i połamania noża! Pozdrawiam MODE_JOSH
 4. Seba

  1-1000!

  4
 5. Bartek

  1-1000!

  1
 6. Earlier
 7. Witam bardzo fajny server tylko fajnie by było jak by jakiś admin zajol sie nim nie można wybierać map po wpisaniu RTV a gdy już się uda to pokazuje tylko jedna mapę
 8. jak tu weszłam kompletnie nie poznałam forum ale powiem ze teraz jest bardzo fajne tylko mało rang jest, np nie ma rangi kobietka
 9. Tak, ale jeśli pójdziemy w kierunku go, serwery 1.6 oczywiście niech zostaną, ale jeśli jako sieć chcemy trochę się rozwinąć to coś w kierunku go by musiało się ruszyć też.
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. Czy chciałbyś/chciałabyś, aby Centrum kontynuowało swoją działalność, jako sieć serwerów cs?
 12. Na górze róże, na dole akacje

 13. Używaj opcji "edytuj". Nie pisz dwóch postów pod rząd. Nie spełniasz żadnych z wymogów. Nie zastosowałeś się do wzoru. Nie pokazałeś przykładowych Q&A, podanie takie nijakie... I to z błędami. Dużo czasu to nie wszystko. Na nie. P.S. Przesadziłam z tym "żadnych". Podanie i tak nie przekonuje.
 14. Hejj jeśli zajmowanie sie redaktorstwem jest aktualne to ja chętnie bym mógł być nim jesli się zgodzicie mam duzo czasu.
 15. Cześć wszystkim mam na imię Kamil mam 18 lat . Interesuje mnie mechanika,sport i gry : Zaczynam przygode na waszej sieci. Pozdrawiam.
 16. kl4udi4

  czesc

  No Elo co tam mordo
 1. Load more activity