Carolinka

Użytkownik
 • Content Count

  1,138
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  125

Carolinka last won the day on January 8

Carolinka had the most liked content!

Community Reputation

759 Excellent

About Carolinka

 • Rank
  Pani

Converted

 • Nick w grze
  Carolinka
 • Lokalizacja
  Venus

Recent Profile Visitors

55 profile views
 1. Używaj opcji "edytuj". Nie pisz dwóch postów pod rząd. Nie spełniasz żadnych z wymogów. Nie zastosowałeś się do wzoru. Nie pokazałeś przykładowych Q&A, podanie takie nijakie... I to z błędami. Dużo czasu to nie wszystko. Na nie. P.S. Przesadziłam z tym "żadnych". Podanie i tak nie przekonuje.
 2. Krótkie stopki niewidoczne :blush: Ciemna czy jasna bielizna?
 3. Mieszkanie Upał czy mróz?
 4. Rower Pizza czy kebab?
 5. 1. /showthread.php?tid=3667 2. /showthread.php?tid=3686 3. /showthread.php?tid=3689
 6. Uwagi odnośnie logo - jeśli uda się w jakiś sposób wpasować, to super. Nie jestem za całkowitym jego usunięciem z "tła", dlatego że musi być jakiś odsylacz, kierujący do strony głównej. Chyba, że samo tło dla się w jakiś sposób podlinkować? A może po prostu umiejscowić je trochę niżej na jednolitym kolorze/tle obrazku w jakimś miejscu? @edit Pod awatarem w polu "punktu reputacji" - współczynnik procentowy wychodzi zza pola. W załączeniu screen.
 7. sniadanie o 8 bez sniadania czy bez kolacji?
 8. Na górze Z lewej czy z prawej?
 9. Schabowy :tulipan: vs :roza2:
 10. Góry, a potem relaks nad morzem. Zegarek na ręce czy w telefonie?
 11. Przy wylogowaniu, zalogowaniu, usunięciu/ukryciu posta i jego przywróceniu, pojawiające się okienka nie są ze sobą spójne. Każde wygląda inaczej. Sugeruję przy wylogowaniu i zalogowaniu zrobić takie samo, jak jest przy wpisywaniu loginu i hasła. W przypadku usunięcia/przywrócenia (dla moderatorów) - po prostu przyciemnić pojawiające się okienko, zbliżone pod kolor forum. W chwili obecnej jest ono białe. Nie załączam screenów, wystarczy przetestować
 12. Przede wszystkim fajnie, że są jakieś zmiany na forum. Reszta się boi chyba odezwać ze względu na bany, to ja zacznę... - Wielki plus za powiększenie okienka SB - Nie zmieniałabym loga... To jest ok, wystarczy je bardziej wpasować, może dać ciut niżej. - Znaczki w legendzie rang na forum - dodajmy je również dla testów przy każdej grupie/nicku dla użytkownika. 1. Rozdzielczość, ale o tym już wspominałam na pw. Niestety u mnie wygląda tak, jak poniżej... 2. Footer Napis "Centrum" tak naprawdę jest przysłonięty "użytkownikami"... Social Media Pasek przewijania, zbyt cieniutki 3. Obrzydliwe i natychmiast do zmiany przyciski Podmieniłabym tło i skoro nie ma przy żadnym ikonki (już), to wyrównałabym do środka. 4. Rzeczy, które już były, ale przy okazji do zmiany... Po kliknięciu w Tematy/Posty, fajnie by było, aby automatycznie wyświetlały się posty, a nie dopiero po kliknięciu w " Pokaż wszystkie..." Tak, jak na tym testowym forum. Zmiana dla Moderatorów/Administartorów... Tylko estetyczna:
 13. Trudny wybór. Najpierw truskawki, potem maliny. Hip hop vs rock?