Carolinka

 Modliszka
 • Content Count

  1,163
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  127

Carolinka last won the day on April 1

Carolinka had the most liked content!

Community Reputation

786 Excellent

About Carolinka

Recent Profile Visitors

364 profile views
 1. Słodkie Tosty vs kanapki
 2. Mapa jest juz wgana na serwer. Wymaga dopracowania... Raczej dla kilku osob... Jesli ZI wyprzedzi CT, to CT nie ma szans na wygrana.
 3. Bardzo dobrze, że stworzyłeś nowy temat. Każda mapka powinna być rozpatrywana oddzielnie. Mapy, o których piszesz nie zostały usunięte. Skąd to info? De_cpl_mill chyba nie ma na liście, ale jest wgrana. Zaktualizuję dzisiaj listę map. Tak, aby każda było można nominować i z pozycji amx zmienić. Co do nowej propozycji... Niech się inni wypowiedzą. Zawsze można wgrać i potestowować.
 4. 01-04-2020 Z radością informuję, że do grona H@ Serwera ZI dołączył @KtoZnakZapytania, który znacząco przyczynił się do tego, że Serwer wciąż funkcjonuje. Przy okazji nadmienię, że @SheVer, @YeLLoW, @Mati947, @nieuchwytny dołączyli do grona Adminów Serwera ZI, tym samym awansując ze stanowiska Pomocnika ZI. Serdeczne gratulację! Teraz wspólnie razem możemy budować kampy i eliminować możliwość ich bugowania !
 5. Woda niegazowana, ale tylko z cytrynka i koniecznie zimna ;> "Nocny marek" vs "ranny ptaszek"?
 6. X płacić kartą vs płacić gotówką?
 7. Twoje GT mówi samo za siebie: https://www.gametracker.com/player/Milena%2C/193.33.176.16:27015/ Brak przeciwwskazań, miła i opanowana. Co do AMX... Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało do mnie albo do innych Adminów. Uprawnienia zostały dodane. P.S. Zrób porządek z tą hołotą
 8. edit @ETR ok, dobrze. Ty znasz temat najlepiej. Przeniosłam temat z działu: Zgłoszenia do działu: Skargi na Gracza/Admina. Z racji tego, że nie było utworzonego wzoru, prośba o zastosowanie się do poniższego, który właśnie stworzyłam. Pozwoli nam to lepiej zweryfikować całą sytuację. edit /// @K7. -> ip graczy dla A. -> aim banneeeeeeed -> ip spr na f.
 9. [WAŻNE INFORMACJE] 1. W temacie mogą wypowiadać się osoby: których skarga dotyczy, założyciel tematu, Opiekuni Serwera, UB Team, Moderatorzy, Administratorzy. 2. W wyjątkowych sytuacjach mogą wypowiedzieć się gracze, którzy byli na miejscu zdarzenia (byli obecni na Serwerze w danej sytuacji). 3. Zbędne posty będą usuwane, a użytkownik będzie nagradzany warnem. 4. Jeśli chcesz coś dodać do zgłoszenia, nie pisz dwóch postów pod rząd, użyj opcji "edytuj". Wzór skargi Wzór skargi na Admina: Nick Admina: Twój nick podczas gry: Data i godzina zdarzenia: Steam ID lub adres IP: Mapa: Dowód (demo z HLTV/SS'y): Czego dotyczy skarga (np. brak reakcji): Opis sytuacji: Wzór skargi na gracza: Nick oskarżonego: Twój nick podczas gry: Data i godzina zdarzenia: Steam ID lub adres IP: Mapa: Dowód (demo z HLTV/SS'y): Czego dotyczy skarga (np. obrażanie): Opis sytuacji: Jeżeli piszesz skargę pamiętaj o dodanie prefixu w nazwie lub treści tematu: (Skarga na Admina/Skarga na Gracza).
 10. WESOŁEGO JAJKA! ;> Od dzisiaj na serwerze będą gościć jajeczka, które zastąpiły prezenty. Pozdrawiam wszystkich ze screena! @KtoZnakZapytania, @YeLLoW, @Furian, @SheVer, @Dymek 19CKM46, @Mati947, @refleks szachisty, @ZWIADOWIEC i innych, którzy nie zostali ujęci na screenieeee, a grali
 11. Witam wszystkich forumowiczów! Zapraszam Was do wzięcia udziału w Q&A, czyli zadawania pytań osobie nominowanej... Zostałam nominowana ( @Carolinka ) do kolejnego Q&A przez Moderatora @skrimuu. O nieee. W tym temacie zapisujemy TYLKO pytania! W kolejnym temacie poznacie MOJE odpowiedzi. Prośba, aby przed każdym pytaniem, dodawać prefix [Q]. [Q] Pytanie [A] Odpowiedź Czas na zadawanie pytań: 04.04.2020 godz 14:44 Przykład gotowego Q&A: [Q] Lubisz góralskie kapele? [A] Tak. Regulamin całej zabawy: http:///showthread.php?tid=2555 Jak to wyglądało wcześniej? Sami zobaczcie Q&A @skrimuu! Poprzednie pytania: KLIK Poprzednie odpowiedzi: KLIK