PIZGATRON

UB Team
 • Content Count

  652
 • Donations

  45.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Everything posted by PIZGATRON

 1. Na tak - ostatnio często siedzi na serwerze - chce mnie banować no i chce pomóc oczywiście
 2. Na tak. Najaktywniejszy gracz na serwerze, często zgłasza cheaterów mi na steamie. Przyda się aktywny admin na serwerze (oprócz mnie :v).
 3. PIZGATRON

  Spotkanie/Zlot Centrum

  I słuch po Marcinie zaginął...
 4. PIZGATRON

  Spotkanie/Zlot Centrum

  Czemu nie, ja coś pomiędzy 7 a 14 września mogę wolne ogarnąć.
 5. Ja to bym się skłaniał do tego, że łącznie mało czasu spędziłeś na serwerze i to admini Ciebie nie widzieli Bez steama nie ma opcji, żebyś miał admina, więc oczywiście na nie.
 6. Na nie, jeszcze nie widziałem Cię na serwerze, masz przegrane raptem 3h. Nikt Cię praktycznie nie zna. Rozumiem, że cheaterzy przeszkadzają, ale no raczej nie ma opcji, aby ktoś praktycznie 'łapanki' admina dostał. Jak pograsz dłużej to zmienię zdanie.
 7. [Q] Kiedy kupisz internet? [Q] Czy jesteś rudy jak typowy Konrad? [Q] Kiedy wygrywasz majora w Katowicach? [Q] Suck for boosting or boosting for suck?
 8. W jakim sensie? Teraz chcesz się targować kto ile lat ma przegrane? Każdy z tych graczy wie za co dostało bana, opis bana nie gra takiej roli. I nie, nie zamierzam rozmawiać z osobą, ktora obraża mnie na serwerze i na forum. Pozdrawiam, więcej już tutaj nie zamierzam pisać.
 9. No bynajmniej. Jak sam napisałeś, jesteś tu nowy, nikogo nie znasz, ale pouczać to już sobie pozwalasz, no śmieszne rzeczy ja tu czytam. Zresztą to co piszesz to nawet kupy się nie trzyma. Najpierw piszesz Po czym A jesli chodzi o To wcześniej tez takie bany były, nie zamierzam niczego w swoim zachowaniu zmieniać, chyba, że @K7. uzna, że to potrzebne.
 10. Wiesz za co ban jest to nie rozumiem problemu. Jak ktoś jest chamem to nie zamierzam się mu tłumaczyć.
 11. http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=36149 Spad z rowerka.
 12. http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=36125 Jest inny amxbans do tego serwera, jest w poddziale only awp. ub