$OLDIER

Support
 • Content Count

  44
 • Donations

  70.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

$OLDIER last won the day on February 19 2019

$OLDIER had the most liked content!

Community Reputation

57 Excellent

About $OLDIER

 • Birthday 01/17/1992

Recent Profile Visitors

160 profile views
 1. Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja od użytkownika $OLDIER Kwota dotacji: 50.00 PLN Dziękujemy w imieniu całej społeczności Centrum-cs.pl! ----- (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Ty również możesz wesprzeć naszą sieć serwerów! Aby tu uczynić, wejdź w link -> kliknij tutaj <-
 2. Kiedyś i ja myślałem nad tym, jak sobie z tym poradzić, sytuacja może nie dotyczyła cwaniaków że zmiennym IP, a po prostu chcieliśmy przyznawać ViPy czy skiny dla graczy NS że zmiennym IP. Coś chyba wtedy kombinowałem z DProto, konfigurowałem tak, by w jakiś sposób generował stałe steam id dla takich graczy. Oczywiście to nie działało we wszystkich przypadkach i tak. Też to było dawno i może już rozwiązanie nie działa, ale może przypomnę sobie.
 3. Zawsze jak widziałem ten wykrzywiony model to bezpiecznie mogłem kicknąć JOINTa bez sprawdzania.
 4. [Q] Skąd bierzesz siły prowadzenie tego całęgo burdelu na kółkach? [Q] Czy żyjemy w matrixie? [Q] Pigułka czerwona czy niebieska? [Q] Najpierw plasterek szynki potem sera czy na odwrót? [Q] Koty czy psy? [Q] Największe marzenie z dzieciństwa? [Q] Ulbuiona zabawa z dzieciństwa? [Q] Dokąd nocą tupta jeż? [Q] Jaką jedną naprzyrodzoną zdolność chciałabyś mieć? [Q] Czy wymyśliłaś koronawirusa, by zagrać w Zombie Infection w realu?
 5. U nas z tego co wiem asysty działają, ale bazujemy na innym pluginie, który przerobiłem na nasze potrzeby. On inaczej obsługuje wyświetlanie w hud. Ten obecny faktycznie kombinuje z nickami graczy, próbuje zmieniać. Jeśli jesteście zainteresowani, to podeślę, wraz z cvarami, jakie są dostępne. Oczywiście mogę zmodyfikować plugin i dodać/usunąć bonusy jakie tam chcecie. @K7. Na serwerze 4FUN ten sam problem, dlatego wołam.
 6. $OLDIER

  Nowe mapy

  Potestowałem mapkę, Fajna, nie jest długa, klimatyczna. To na plus. Niestety nie podoba mi się pomieszczenie z półkami, gdzie skacząc po nich dookoła trzeba dotrzeć do tunelu w suficie. To miejsce będzie zaporowe. Z jednej strony zombie się od razu będą podsadzać nim ludzie dookoła zdążą przejsć, a drugi scenariusz to, że stanie sobie taki jeden u góry jak już dotrze i będzie z łatwością spychał zombie na dół. I nie potrzeba tu shotguna. Ja bym przerobił, dodając deski łączące półki, tak żeby nie dało się pomiędzy spaść.
 7. Zgodzę się, że de_aztec_remake lepsiejsza.
 8. https://cssetti.pl/serwer/193.33.177.54:27121