g0gr3

Admin Serwera
 • Content Count

  41
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

g0gr3 last won the day on June 17

g0gr3 had the most liked content!

Community Reputation

21 Excellent

About g0gr3

 • Birthday 07/27/1995

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to co WALLE, krótka piłka! [Q] Po co Ci ten gangsta jaś na profilowym ? [Q] Robienie loda czy jedzenie loda ? [Q] Majtki czy stringi ?
 2. Cześć! Wtrącę się, bo to co napisałeś... nie trzyma się kupy To po co piszesz temat? W moich odczuciach gracz, który pisze skargę na admina jest ostro triggered i musi się wyżalić. Zgadzam się.. ale zauważ, że @PIZGATRON jak i ja (od czasu do czasu) dajemy powody graczom czysto spalonym, czasami człowiek nie ma nerwów na takich ludzi i musi jakoś odreagować. Podsumowując Upomnienie się należy, chodź wystarczyło napisać do @K7. wiadomość prywatną a nie od razu zakładać temat i robić gówno burzę.
 3. Dzięki serdeczne, fajnie się biło botków
 4. Mimo, że nie spędzam tam sporo czasu to zagłosuję 84
 5. Witam, nigdzie nie znalazłem posta o głosowaniu na serwer only awp, więc zakładam wątek! Zasady są proste. Oddajemy głos co dobę, czyli 24h Zaczynam: 718 Zagłosuj: https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.95:27015 Ps. Oddane głosy potwierdzone postem, będę nagradzał punktami reputacji.
 6. Bez kitu... 16 lat i 9 lat gry coś tu śmierdzi xD
 7. Na nie Rzadko cię widuję z resztą masz przegrane 30 min na serwerze to coś udowadnia, po za tym jesteś zbyt młody na tą kadencję, moim zdaniem.