skrimuu

Użytkownik
 • Content Count

  694
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

skrimuu last won the day on December 18 2019

skrimuu had the most liked content!

Community Reputation

194 Excellent

About skrimuu

Informacje

 • Nick w grze
  skrimuu
 • Lokalizacja
  nuke
 • STEAM_ID:
  mxrningstvr

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Witam, Zdaję sobie sprawę, że forum modernizacji, ulepszaniu ale mam kilka uwag/propozycji. Postaram się uporządkować to w jakiejś sensownej kolejności oraz liczę, że cześć trafi jednak na forum. Usunięcie tego okropnego napisu centrum w hederze i zastąpieniem Usunięcie szybkiego linku do przeglądaj, oraz chatboxa, bo jestem w 100%, że nikt ich nie będzie używał, a w zamian ich dodać szybki link do regulaminu forum, oraz listy banów. Dodanie tabeli z serwerami centrum, na tle tej pierwszej "pustej reklamy" Dodanie ilości wszystkich wiadomości na chatboxie, oraz top3 największych "spamerów". Myślę, że miły dodatek zachęciłbym do częstszego udzielania się tam. Usunięcie okna z prawej strony "administracja online". Osobiście dla mnie jest to zbędne, i niepotrzebnie zajmuje miejsce na forum. Jeżeli komuś zależy by sprawdzić czy ktoś z administratorów jest dostępny to zjedzie sobie na dół forum i w okienku "kto jest online" sobie zobaczy. Dodanie statusów. Właśnie w miejsce "administracji online" dodać "statusy". Urozmaiciło by to forum, czy a to jakiegoś mema, filmik na youtubie, zapytanie, odświeżenie tematu Usuniecie "najnowszych tematów/postów" które znajdują się po prawej stronie po wejściu w jaki jakikolwiek dział na forum. To tak kuje w oczy, że masakra. Dodanie OBOWIĄZKOWYCH PREFIKSÓW. Poprawiłoby to wygląd forum, np w dziale z ss`ami gdy ktoś dostanie ub to prefiks [odbanowany], albo w dziale "gry komputerowe", można by wrzucać różne promocje gdy jakaś gra jest za darmo, i wtedy przydałby się prefiks [aktualny/nieaktualny] Dodanie rang za ilość reputacji. Jako że forum związane z tematyka cs`a, warto by dodać rangi z csgo i np co 20 repów kolejna ranga; 0-21 unranked, 21-41 silver I, i tak do globala. Dodanie medali. Medale również byłyby fajną opcją np, za ilość lat spędzonych na forum, bądź ilość napisanych postów. Dodanie zakładki "Mój steam po wejściu na swój profil". Wiem, że w ustawieniach profilu można dodać swój steam. Chodzi mi o to, aby po dodaniu pojawiała się zakładka, tam gdzie obecnie znajdują się zakładki "kanał aktywności/dotacje" przykład z innego forum; Dodanie "korzyści" dla rangi vip/donator, Wiem, że utrzymanie forum/serwerów to nie jest tania rzecz, i Marcin nigdy nie prosił o żadna pomoc, ale skoro są takie rangi to czemu by z nich nie skorzystać? Mam pewien pomysł ale to odezwę się na steam @K7. Obecnie to są wszystkie moje propozycje, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to napisze tutaj.
 2. Zacznijmy od tego, że gracz nie ma steama, wiec na jakiej podstawie może mieć bany na ac/bl, po drugie ac/bl już nie istnieje od x czasu wiec no XD Jeżeli dostałeś bana bez ss`ów (które nigdy nie były dobrym sposobem na sprawdzanie gracza) to admin ma obowiązek rozpisać demo, jak się nie mylę w ciągu 24h od zbanowania. Również pozdrawiam.
 3. Przecież można zmutować klikając esc i player list
 4. Wydaje mi się że asysty są chodź ręki nie dam sobie uciąć, Co do choinki, po co ja usuwać jak za rok będzie trzeba ją znowu wgrywać lol A co do alltalka, jego kwestia była poruszana x razy i zostanie tak jak jest, z tego slynelo/było znane centrum "tu się gada, a nie gra"
 5. Z rangami się zgadzam, z kolorami również jakoś pomarańcz nie pasuje tutaj, a co do nazwy centrum było jest i będzie, lepszej nazwy po prostu nie ma
 6. http://store.steampowered.com/promotion/twofactor?l=polish **OFF
 7. skrimuu

  X czy Y ?

  Pierogi smażone czy z wody?
 8. skrimuu

  X czy Y ?

  cheesburger quebo czy paluch?
 9. skrimuu

  X czy Y ?

  Chill iOS czy android
 10. skrimuu

  X czy Y ?

  studia brat czy siostra?
 11. skrimuu

  X czy Y ?

  stacjonarny milion dolarów czy nieśmiertelność?
 12. skrimuu

  X czy Y ?

  Praca bs a czy bs b?