jestem fejmem

Opiekun Serwera
 • Content Count

  47
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

jestem fejmem last won the day on April 3 2020

jestem fejmem had the most liked content!

Community Reputation

50 Excellent

About jestem fejmem

 • Birthday March 18

Recent Profile Visitors

620 profile views
 1. Przepraszam ale ogólnie nie wiem co się dzieje z @Riggs . Sam próbuje ogarniać chociaż parę rzeczy ale to on zawsze zajmował się sprawami technicznymi. Postaramy się wszystko naprawić jak @Riggs wreszcie się odezwie
 2. Gdy Riggs będzie miał chwileczkę ogarniemy to . Dlaczego nie sam? Nie wyrabiam nad wszystkimi zmianami .Riggs zawsze zajmował się będzie sprawami technicznymi. Tak jak pisze Gdy @Riggs znajdzie chwilkę i oderwie się od pracy postaramy się to wszystko dopracować.
 3. Pamiętam cie jessczte z mojej sieci... nie było z tobą żadnych problemów ani skarg na ciebie. Gracz ma mało godzin bo zmieniał nicki . Podanie przyjęte zgłoś się do mnie.
 4. A wiec tak Co do błędu to popytam innych czy też mają taki problem i jeśli tak będę musiał coś pomyśleć. Natomiast co do serwera próbujemy go ciągle rozwijać ale w tym momencie jest wiele serwerów o takim modzie i jest to ciężkie.
 5. Przyjmuje na okres próbny. Zgłoś się do mn na gg lub pv
 6. Dostosuj się do wzoru który obowiązuje na DD2 i złóż podanie na nowo . Jakbyś czegoś nie wiedzial to możesz napisać do mnie w wiadomości prywatnej
 7. Na Tak : -ogarniety -kulturalny -amx +- Składka Jest u mnie Adminem i skarg nie ma oprócz tego że kiedyś mu bracia się bawili.
 8. (Nie mogę edytować postu dlatego piszę tutaj ) W dziale serwera only dd2
 9. Jeśli składasz podanie na only DD2 to pomyliles działy .
 10. Witamy na Centrum! Ja osobiście mam nadzieje , że zostaniesz tutaj na dłużej
 11. Daj się lepiej poznać użytkownikom forum ,graczom serwera i wtedy napisz na spokojnie podanie. Jak na ten moment Odrzucam!
 12. Postaramy się to ogarnąć w najbliższych dniach.
 13. [Q] Pracujesz czy uczęszczasz do Szkoły? [Q] Jakie są Twoje zainteresowani?