GumiSTV

Opiekun Serwera
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

766 profile views
 1. Kanał został dla Ciebie stworzony gdy wejdziesz na teamspeak poproś jakiegoś administratora by dał Ci uprawnienia do twego kanału Jeśli będziesz potrzebował jakiejś dodatkowej pomocy to proszę pisać na priw forum. Pozdrawiam Właściciel TeamSpeak 3
 2. GumiSTV

  [Wzór] KUPNO SVIPA

  A więc witaj chciałbyś zakupić vipa? Nie ma sprawy! Co posiada VIP? 1. Prefix przed nickiem. Np. [VIP] NICK 2. Wchodzenie na każdy kanał jaki tylko znajduje się na naszym teamspeaku 3 omijając wszystkie zabezpieczenia z hasłem oraz wszystkie. 3. Własną strefę w której znajduje się 5 kanałów przeznaczonych tylko i wyłącznie dla Ciebie. 4. Przenoszenie ludzi np. Jeśli chcesz kogoś przenieść z poczekalni bo nie może trafić na Twój kanał to nie ma sprawy chwytasz go i cyk jest już z Tobą na kanale. 5. Możesz posiadać własną rangę którą specjalnie dla Ciebie stworzymy i za każdym razem jak poprosisz administratora by komuś ją dał to ma obowiązek to zrobić za każdym razem. PŁATNOŚĆ VIPA NA 2 MIESIĄCE SMS = 11.07 ZŁ PRZELEW = 5 ZŁ PAYSAFECARD = 5 ZŁ 1. Nick: 2. Forma płatności(SMS/PRZELEW/PSC): 3. Jaką chcesz nazwę strefy: Temat jest otwarty więc prosimy składać podanie na vipa pod tym postem.
 3. WYMAGANIA: Minimum 17 lat. Minimum 50 godzin spędzonych na naszym teamspeaku 3. Musisz mieć opanowane umiejętności banowania, kickowania, tworzenia kanałów i musisz być w stanie pomóc każdemu użytkownikowi teamspeaka 3. Musisz posiadać kulturę na wysokim poziomie np. Uprzejmie rozmawiać z osobą która o coś Cię prosi. Po prostu być życzliwym. Musisz posiadać mikrofon oraz mutację. WZÓR: Imię: Wiek: Kontakt: Twój nick na TS3: Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ile czasu spędzasz na TS3: Czy posiadasz admina na innym TS3?: Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):
 4. Siemka, ja jestem spod Radomia