GUPI J4SKÓŁ

Gupi
 • Content Count

  595
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

GUPI J4SKÓŁ last won the day on January 12 2019

GUPI J4SKÓŁ had the most liked content!

Community Reputation

447 Excellent

About GUPI J4SKÓŁ

 • Rank
  69
 • Birthday 01/01/1992

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten Jaskol co tam grał, to nie ja jak coś, bo ja bym sie nie dał
 2. Ja swojego skalałem gwintem i mimo że nie jest super nisko to na co dzień jest tragedia, szczególnie w takiej dziurze jak Olsztyn.
 3. Uważam że gwint i duża felga zabija duszę subaru, ale przynajmniej ładnie wygląda
 4. Oooooo CORSARZ B Braciak przyjechał taką z niemiec. Stwierdził, że wszystko lepsze niż autobus. Do dziś nie wiem jak dał radę 1500km czymś takim zrobić, ale KJSy to ona ma we krwi
 5. Dźwięk boxera, zaraz po amerykańskich Vkach, to najpiękniejsze co można usłyszeć Oby Ci dobrze służył!
 6. Zawsze można kupić, i zachować się jak "Cytryn i Gumiak" - "NIE SPRZEDAM, BENDE ROBIŁ." :-P
 7. @up Jednak Sharan, nikt nie zgadł @Karolina, widziałem Cie ostatnio - bardzo się spieszyłaś, ale zdążyłem zrobić zdjęcie.
 8. Hahah no Górala sprzęt ciężko przebić Co do motocykli. Najpiękniejszym jaki znam jest Kawasaki Z750 i kiedyś takiego dorwę Od kilku lat rozglądam się za CBF500, ale jak już wspomniałem zawsze kasa idze w auto :roll: @Hiszpan: U mnie na razie 2.0 wolnossące 167 koni, 200 momentu.
 9. Oh jaki piękny temat Nie ukrywam, że motoryzacja to mój konik, mogę o tym gadać i gadać. Osobiście na co dzień jeżdżę francuzem : Peugeot 306 GTI. taki mały sleeper Bywa, że auto wystawiam lub startuję na kresce na różnych eventach motoryzacyjnych, ale raczej na północy kraju. W tym roku może się uda sie go uturbić - pompuję w niego wszystkie pieniądze a plany nadal ogromne Dobra oszczędze Wam więcej czytania i trochę świeższe