GUPI J4SKÓŁ

Gupi
 • Content Count

  640
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

GUPI J4SKÓŁ last won the day on October 26 2020

GUPI J4SKÓŁ had the most liked content!

Community Reputation

558 Excellent

1 Follower

About GUPI J4SKÓŁ

 • Rank
  69
 • Birthday 01/01/1992

Recent Profile Visitors

738 profile views
 1. Sporo ciekawostek, za ulubioną porę roku duży plus i też propsy za kategorię A prawka. Czytając o Twoich zainteresowaniach serio się poczułem jakby doba była za krótka XD No i dzięki za polecenie książki - sprawdzę! Btw. rozgryzłem rymowankę, szykuj się @Kaczor
 2. [Q] Strzelanki kojarzą się raczej z "męską" rozrywką. Jak zaczęła się Twoja przygoda z CSem/grami online? [Q] Ulubiona forma odreagowania/wychillowania po pracy to? [Q] Centrum nadal "żyje" dzięki K7, który opłaca hosting i wkłada tu serce, ale też dzięki nam, bo tu wbijamy. Czemu zaglądasz na forum? Które nicki najmocniej kojarzą Ci się z Centrum? [Q] Osoba z Centrum, którą chciałabyś poznać? [Q] Traktujesz osoby grające online bardziej jako "gadające nicki", które po wyłączeniu komputera znikają, czy prawdziwych ludzi do których można się przywiązać? [Q] Kto jest tu największym "freakiem", człowiekiem-zagadką, K7, Skrimmu a może ktoś inny? [Q] Słuchawki czy głośniki sorround? [Q] Studia - w tych czasach warto czy nie? [Q] Książka psychologiczna, historyczna, naukowa - polecisz jakąś? [Q] Co Cię najbardziej motywuje do samorozwoju, ćwiczeń nad sobą? [Q] Ulubiona pora roku to? [Q] Cecha lub nawyk, która najbardziej Cię odpycha u płci przeciwnej to? [Q] Dlaczego uwielbiasz ETR'a? Czy to przez te rude włosy tu tam i siam?
 3. Kamil, znany też jako wielki goblin opisywany jest jako ork z wielką głową, zasiadający na płaskim kamieniu w ciemnym kącie wielkiej sali w podziemiach w wysokiej przełęczy. Jego gwardię przyboczną stanowi ok. trzydziestu żołnierzy, zbrojnych w topory i krzywe szable. Jest znany także daleko poza swą siedzibą - na podlasiu do dziś spotkać można kultystów wyznających wiarę w Bladego Kamila. Ma okropny wygląd, z natury jest zaniedbany i brudny. Ma płaskie stopy, którymi klaszcze o ziemię ogłuszając nieszczęśników, którzy go spotkają. Jada konie, osły a także wiele gorszych rzeczy np. pizzę z truskawkami. Zachowuje się brutalnie i nieprzewidywalnie. Swoich byłych chłopaków uwielbiał szczypać bez litości. Ciekawostką jest fakt, że jest blisko spokrewniony z Yeti z Himalajów, chociaż nigdy się do tego otwarcie nie przyznaje, taki z niego wstydzioszek czasami.
 4. Witam, jestem na nie. Pozdrawiam
 5. W kolejnej edycji zabawy będziemy otwierać foldery. Ja na początek nominuję @ify i jej wesele jacy i @skrimuu i jego dupadupa
 6. Kurwa myślałem że jak filmik to będziesz opowiadał coś o ikonkach i gierkach a tu cisza
 7. Przestań chłopie, pszyrke odrób @edit. @GORDON Po prostu temat został wyjaśniony, nie ma co tu dodawać. PS. Mój dział, regulamin znam. Idź być upierdliwy gdzie indziej.
 8. Mało kto wie, ale za tym nickiem kryje się słynna Pani Magda Gessler. Potrzeba nam wśród adminów kogoś, kto umie gotować. Jestem na tak. Besos.