GUPI J4SKÓŁ

Gupi
 • Content Count

  637
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

GUPI J4SKÓŁ last won the day on June 24

GUPI J4SKÓŁ had the most liked content!

Community Reputation

555 Excellent

1 Follower

About GUPI J4SKÓŁ

 • Rank
  69
 • Birthday 01/01/1992

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Kamil, znany też jako wielki goblin opisywany jest jako ork z wielką głową, zasiadający na płaskim kamieniu w ciemnym kącie wielkiej sali w podziemiach w wysokiej przełęczy. Jego gwardię przyboczną stanowi ok. trzydziestu żołnierzy, zbrojnych w topory i krzywe szable. Jest znany także daleko poza swą siedzibą - na podlasiu do dziś spotkać można kultystów wyznających wiarę w Bladego Kamila. Ma okropny wygląd, z natury jest zaniedbany i brudny. Ma płaskie stopy, którymi klaszcze o ziemię ogłuszając nieszczęśników, którzy go spotkają. Jada konie, osły a także wiele gorszych rzeczy np. pizzę z truskawkami. Zachowuje się brutalnie i nieprzewidywalnie. Swoich byłych chłopaków uwielbiał szczypać bez litości. Ciekawostką jest fakt, że jest blisko spokrewniony z Yeti z Himalajów, chociaż nigdy się do tego otwarcie nie przyznaje, taki z niego wstydzioszek czasami.
 2. GUPI J4SKÓŁ

  Etr

  0Ɛ8⇂ㄥ
 3. Witam, jestem na nie. Pozdrawiam
 4. W kolejnej edycji zabawy będziemy otwierać foldery. Ja na początek nominuję @ify i jej wesele jacy i @skrimuu i jego dupadupa
 5. Kurwa myślałem że jak filmik to będziesz opowiadał coś o ikonkach i gierkach a tu cisza
 6. Przestań chłopie, pszyrke odrób @edit. @GORDON Po prostu temat został wyjaśniony, nie ma co tu dodawać. PS. Mój dział, regulamin znam. Idź być upierdliwy gdzie indziej.
 7. Mało kto wie, ale za tym nickiem kryje się słynna Pani Magda Gessler. Potrzeba nam wśród adminów kogoś, kto umie gotować. Jestem na tak. Besos.
 8. GUPI J4SKÓŁ

  Sk

  Cześć, pamiętam Cię z Tindera. Super, że udało Ci się skończyć szkołę. Bardzo mocno trzymałem za to kciuki.
 9. @Hiszpan w ogóle nieekonomicznie Quattro?