ify

Kobieta
 • Content Count

  84
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ify last won the day on March 26

ify had the most liked content!

Community Reputation

49 Excellent

About ify

 • Birthday 01/04/1994

Recent Profile Visitors

58 profile views
 1. Od małego wzrok zabójcy
 2. Jedyne co z kawy lubię to jej zapach jak wy możecie to pic?
 3. ify

  ETR na wodza<3

  @K7. Mamy pandemie więc akcja jest wystarczająco chora! :DD Dawać go na tego admina
 4. ify

  X czy Y ?

  Nocny marek wstajacy jak rany ptaszek Jabłko czy gruszka?
 5. ify

  X czy Y ?

  Karta Woda gazowana czy woda niegazowana?
 6. Dopiero dziś zaczęłam ją czytać i jedyne co mogę o niej napisać to POLECAM .. Lekarka więzienna. Kiedy przemoc, narkotyki i samobójstwa to twoja codzienność Przemoc. Narkotyki. Samobójstwa. Witaj w świecie lekarki więziennej…Czy ludziom, którzy dopuścili się niewyobrażalnego okrucieństwa, wciąż należy się pomoc i opieka? Bezapelacyjnie tak! Obowiązkiem lekarza jest przeciwdziałanie ludzkiemu cierpieniu. Nawet cierpieniu tych, których skazano za największe zbrodnie w historii. Doktor Amanda Brown leczyła m.in. osadzonych w słynnym zakładzie karnym Wormwood Scrubs, a później w największym europejskim więzieniu dla kobiet w Bronzefield. W tej niezwykłej książce przytacza intymne, czasem smutne i przerażające, a czasem pełne radości historie pacjentów, dzieląc się doświadczeniami, które ukształtowały ją jako lekarkę i… jako człowieka. Bo nieważne, czego dopuścił się jej pacjent – dopóki będzie tego potrzebował, ona nigdy nie przestanie go leczyć. źródło empik. com
 7. Ostatnio chłonę jak gąbka książki wszelkiego rodzaju i aktualnie to jedna z trzech, które właśnie czytam.. Jestem w połowie więc jedynie wkleję informacje ze strony empik.com Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie? Za dużo myślę. Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań. W mojej głowie stale coś się kłębi – czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu. Mam wrażenie, że jestem z innej planety. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Czuję się niezrozumiany. Jeśli tak, prawdopodobnie rozpoznasz się w profilu osoby nadwydajnej mentalnie. Cóż, bycie nadwydajnym bywa naprawdę męczące, ale twój mózg – właśnie ten, który myśli zbyt wiele – to prawdziwy skarb. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę zdumiewające, a pod względem mocy można go porównać z silnikiem Formuły 1! Ale bolid wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Gdy prowadzi go jakiś niezdara, może się okazać kruchy i niebezpieczny. Potrzebuje kierowcy najwyższej klasy i toru na swoją miarę, by wykorzystać swój potencjał.
 8. ify

  ETR na wodza<3

  No powiem Ci, że ten ban to taki gwóźdź do trumny... Ale akcja miała miejsce dwa lata temu... Dwa lata to chyba dobra 'kara'. Dlatego jestem zdania mógłbyś dostać drugą szansę. Spotkałam się z taką sytuacją kilka razy od tych 'kilku' lat, które spędziłam w tej grze. Podczas 'odpracowania' te osoby stały się najbardziej zaufanymi osobami właścicielom sieci. JEŻELI JUŻ to powinieneś to jakoś odpracować nim decyzja zostanie podjęta.. Pytanie tylko jak.... Tu już musi się wypowiedziec @K7. czy w ogóle taka opcja istnieje..
 9. ify

  X czy Y ?

  śmietankowy KFC czy McDonald ?
 10. Parę słów ode mnie: Jest to książka psychologiczna napisana prostym językiem, opisująca znane nam typy osobowości, jak je rozpoznać i zrozumieć Gorąco polecam, zwłaszcza tym, którzy lubią tego typu książki. źródło: empik.com: Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu: „Powinienem był mu powiedzieć to i to, wtedy może by zrozumiał"? Czy zdarzyło ci się uczestniczyć w zebraniu, na którym nie byłeś w stanie zrozumieć toku myślenia żadnej osoby? Czy frustruje cię, że nikt nie rozumie twojego jakże klarownego wywodu? Idioci są wszędzie i niestety jakoś musimy z nimi żyć. Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Wystarczy umieć je zidentyfikować, a praca, życie i współdziałanie z nimi będzie jak bułka z masłem. A ile nam to zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów!