Pablo

Admin Serwera
 • Content Count

  38
 • Donations

  220.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Pablo last won the day on June 30 2020

Pablo had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About Pablo

 • Rank
  ZLO DOBREM ZWYCIEZAJ
 • Birthday 07/12/1996

Recent Profile Visitors

284 profile views
 1. Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja od użytkownika Pablo Kwota dotacji: 220.00 PLN Dziękujemy w imieniu całej społeczności Centrum-cs.pl! ----- (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Ty również możesz wesprzeć naszą sieć serwerów! Aby tu uczynić, wejdź w link -> kliknij tutaj <-
 2. 28/29.06.2020 Przelew 50€ (tylko nie na głupoty )
 3. Przyda się więcej takich gdy na serwerze mało ludzi z rana i w nocy
 4. Polecam "el chapo" tematyka jak Narcos, o największym przemytniku w Meksyku który aktualnie siedzi w wiezeniu USA. Na faktach!
 5. Pablo

  Zmiany 4fun

  Wiem, odniosłem się do odpowiedzi Ify, 5sek jest ok
 6. Pablo

  Zmiany 4fun

  Taaak z blokowaniem ale podsadzanie to nie problem tylko atut na serwerze! Bez takich akcji będzie nudno i to ograniczanie kreatywności graczy!
 7. Pablo

  Zmiany 4fun

  rs nie - będzie zbyt głośno! Przenikanie parę sekund jak najbardziej za, często jest z tym problem na początku rundy szczególnie gdy serwer full. (Przenikanie na całą runde nie ma o czy mówić przecież na txt by się nie dało wchodzić XD) mp_freezetime sekunda bądź dwie? Może być całkiem w porzadku. Irytujący jest fakt gdy starasz szybko kupić awp i kevlar, zanim dobiegniesz na miejsce ataku ktoś już jest wykampiony co idzie za tym że szanse nie są wyrównane dla osoby która nie kupiła zestawu. Można przy okazji zmienić czas na kupowanie broni z 15sek, na 30. Często po chwilowym afk nie idzie kupić jakiejkolwiek broni a runda dopiero co się zaczęła.
 8. Pamiętam gościa, raczej opór, po doświadczeniu jakim opisuje i wieku to warto go mieć w drużynie.
 9. O nie, najgorzej jakie vipy co wy piszecie! Jak najwięcej klasyki, więcej map klasycznych co wyżej ktoś wspomniał do votemap. Obrażenia jestem neutralny dużo osób sobie radzi ze skanami aż nad to a komenda /me pomaga w tym jak ktoś już bardzo chce się dowiedzieć przy czym sam ryzykuje śmiercią bo musi używać komendy Btw , zablokowana jest komenda /hp, warto ja odblokować żeby po śmierci sprawdzić ile hp zostało przeciwnikowi. Po zabójstwie się pojawia automatycznie jednak gdy jest spam idzie nie wychwycić w danym momencie. Ew. Może dźwięki z quake? holy shit, Multi kill, triple kill to też typowy plugin z dawnych lat Pozdrawiam