Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podpięty Centrumowa Loteria

Napisany przez K7., 25-02-2018, 19:26
Podpięty Centrumowa Loteria

Offline K7.

Witam, w dniu dzisiejszym postanowiłem wprowadzić na Centrum coś nowego, a mianowicie, pewnego rodzaju zabawę, polegającą na typowaniu liczb, w której przy minimalnym wysiłku i odrobinie szczęścia można będzie wygrywać, myślę dość atrakcyjne nagrody. Nigdy wcześniej nie wprowadzałem tego typu "przedsięwzięć", nie wiem jak to będzie wszystko przebiegało, funkcjonowało, zatem zastrzegam sobie możliwość dokonywania, w zależności od sytuacji, niewielkich zmian/korekt w poniższym regulaminie. 

Regulamin zabawy „Centrumowa Loteria”

1. Udział w zabawie może wziąć każdy.
  2. Każda osoba, która chcę wziąć udział w zabawie, musi wytypować 7 liczb z przedziału od 1 do 36, dostosowując się przy tym do odpowiedniego wzoru.
  3. Wytypowane liczby muszą być uporządkowane w kolejności rosnącej. 
  4. W danym losowaniu wytypować swoje liczby, można tylko raz.
  5. Zabronione jest kopiowanie zestawu liczb innych uczestników zabawy.
  6. Zgłoszenia z niewłaściwą ilością liczb, oraz bez zastosowaniu wzoru nie będą brane pod uwagę.
  7. Posty nie na temat będą usuwane, a ich autorzy nagradzani warnem.
  8. Losowanie odbywa się co dwa tygodnie.
  9. Losowanie liczb będzie przeprowadzane za pomocą strony: http://www.losowe.pl/liczba
  10. Każdy post, który zostanie edytowany po ogłoszeniu wyników, będzie pomijany, a użytkownik za próbę oszustwa karany.
  11. Po odbiór nagród należy zgłaszać się do organizatora w terminie do 48 godzin po ogłoszeniu wyników losowania, po tym upływie, nagrody przepadają.
  12. Biorąc udział w konkursie akceptujesz powyższy regulamin.
  13. Głównym organizatorem „Centrumowej Loterii” jest K7.

Nagrody za ilość trafień:

1 -
2 -
3 - VIP/rezerwacja na wszystkich serwerach na okres jednego miesiąca.
4 - VIP/rezerwacja na wszystkich serwerach na okres dwóch miesięcy.
5 - Nagroda rzeczowa: Podkładka SteelSeries QcK 
6 - Nagroda rzeczowa: Mysz Roccat Kone Pure SE
7 - Nagroda rzeczowa: Słuchawki SteelSeries Siberia X300 Headset PC / PS4 / Xbox One

Pierwsze losowanie odbędzie się: 11.03.2018r.
Zgłoszenia/Typowanie liczb: do 10.03.2018r. 

Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości