Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty karrrrygodne zachowanie

Napisany przez nomus, 27-01-2017, 00:06

Zamknięty karrrrygodne zachowanie

Offline nomus

Twój nick podczas gry: blazejek13
Nick osoby na którą chcesz złożyć skargę: o rany rany jestem niepokonany; Heszki
IP/SteamID:
     o rany rany jestem niepokonany: STEAM_0:0:803203
     Heszki: STEAM_0:0:9090019
Data i godzina zdarzenia:
Mapa: de_tuscan, de_cbble, de_inferno
Opis sytuacji: Gość nie potrafi zachować żadnej samokontroli, oskarża i kurwi na co drugiego swojego zabójcę, a jego kumpel, admin Heszki kompletnie nie zwraca na to uwagi.
Dowody, świadkowie zdarzenia (SS/Demko/Wydruk z Konsoli):
Paczka 4 krótkich dem z fragmentów 3 map które leciały po sobie: http://www36.zippyshare.com/v/3zv9rQvs/file.html
] orany 6:31
] orany2 14:29, 16:16 + zgloszenie: https://i.imgur.com/7og60WP.jpg
] orany3 11:04 + https://i.imgur.com/Ed0tQJ6.jpg po zabiciu
] orany4 9:42, 11:15, 13:09, 14:53
8 sytuacji, a to tylko fragmenty z map. Dema trwają 39min, czyli do pełnych brakuje jeszcze dobre 20 minut, z których mógłbym dorzucić dodatkowe kilka czasów (gdybym nagrał).
Niech dodatkiem będzie jego podanie: /showthread.php?tid=1996 , w którym 4 adminów potwierdza jego zachowanie.
Przy każdej sytuacji był admin Heszki (widać to na demach, a jak trzeba będzie to pozrzucam screeny tabeli z hltv), ale ani razu nie zareagował, nawet po zgłoszeniu na u@.

Szukaj

Niedostępny Heszki

ja ciebie nie obrażałem, wiec.
znasz komendę: " amx_psay <name or #userid> <message> ADMIN_CHAT Sends a private message to a player. " ?

http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=2760

i tyle na to... # close

Szukaj

Offline nomus

(27-01-2017, 00:30)HeHeHeSzki napisał(a): ja ciebie nie obrażałem, wiec.
No wiem, przecież nic o tym nie napisałem.

(27-01-2017, 00:30)HeHeHeSzki napisał(a): znasz komendę: " amx_psay <name or #userid> <message> ADMIN_CHAT Sends a private message to a player. " ?
Znam, ale naprawdę sądzisz, że uwierzę że korzystałeś z psay żeby ostrzec gościa, z którym cały czas rozmawiasz przez mikrofon? Szanujmy się XD
(27-01-2017, 00:30)HeHeHeSzki napisał(a): o rany dostal Ban na 8 Godzin.
http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=2760
Kurcze, 8 godzin... nieźle, przez noc się prześpi i od rana dalej może kurwić

Szukaj

Niedostępny Heszki

uważaj na słowa, bo tez dostaniesz... po za tym ty nie jesteś adminem i ty nie decydujesz o wysokości kary...

Szukaj

Offline rafalczkins

popieram, nomusa, o rany rany padnie, i placz wyzywa kazdego i juz kazdy odpalony, spalony... ITP

Szukaj

Offline o rany rany

Happywide widze tutaj wyzszy poziom konfi konfi Happywide , rece opadaja jak czytam takie rzeczy Happywide przedszkole Happywide "prosze pani !!! a on mnie przezywa ! buuuuuuu " Happywide

ty blazejek ... ogarnij dupe i skoncz sie mazac

ta gra to chyba cale wasze zycie co trole ?

Szukaj

Offline nomus

(27-01-2017, 00:55)HeHeHeSzki napisał(a): uważaj na słowa, bo tez dostaniesz...
Co?
(27-01-2017, 09:40)o rany rany napisał(a): Happywide widze tutaj wyzszy poziom konfi konfi Happywide , rece opadaja jak czytam takie rzeczy Happywide przedszkole Happywide "prosze pani !!! a on mnie przezywa ! buuuuuuu " Happywide
Eheehhehehee no
(27-01-2017, 09:40)o rany rany napisał(a): ty blazejek ... ogarnij dupe i skoncz sie mazac
Nie mam na imię blazejek hehehehe
(27-01-2017, 09:40)o rany rany napisał(a): ta gra to chyba cale wasze zycie co trole ?
Patrząc na to jak bardzo ty przyjmujesz sie zginięciami i na to ile jadu z siebie wyrzucasz, chyba w zla strone kierujesz te słowa

Szukaj

Offline Dimus

O co ta dyskusja, nomus po co ten płacz, po co te zgłoszenia? Już w poprzednim twoim "płaczącym" temacie ci napisałem o co chodzi, czytałeś? zrozumiałeś przesłanie? Nie rozumiem twojej postawy. Mi jak ktoś nie pasuje to go zwyczajnie mutuje i tyle ( no nie teraz jako admin, jako gracz) TO nie jest serwer dla dzieciaków, jak i ta gra przecież Smile prawda? W ogóle jaka obszerna lektura Happywide Nie mam pytań. Pewnie co niedziele na komendę nosisz grube teczki na kolegów Happywide Nie no żartuje, ale przesadziłeś, widać że nie masz co robić Happywide Powiedz tylko czemu ma to służyć skoro tylko ty spinasz poślady o takie pierdoły. Ci co znają "o rany rany jaki jestem spłakany" bo bądź co bądź to stały gracz serwera, wiedzą doskonale że facet w nawyku ma kąśliwy, płaczący koment po śmierci Happywide I zwyczajnie się do tego przyzwyczaili i tolerują to, a nawet mają z tego niezłą zacieszkę ( jak ja np. ) Zluzuj pierścień, daj się poznać i jak już pisałem poznaj nas Centrumowiczów. Powinieneś dostać rangę "SZERYF" ( moderatorzy da się coś z tym zrobić? ) Pozdrawiam. Happywide

Szukaj

Niedostępny Heszki

... raczej powinien dostać konfident ; )

Szukaj

Offline nomus

(27-01-2017, 20:52)Dimus napisał(a): O co ta dyskusja, nomus po co ten płacz, po co te zgłoszenia? Już w poprzednim twoim "płaczącym" temacie ci napisałem o co chodzi, czytałeś? zrozumiałeś przesłanie? Nie rozumiem twojej postawy. Mi jak ktoś nie pasuje to go zwyczajnie mutuje i tyle ( no nie teraz jako admin, jako gracz) TO nie jest serwer dla dzieciaków, jak i ta gra przecież Smile prawda? W ogóle jaka obszerna lektura Happywide Nie mam pytań. Pewnie co niedziele na komendę nosisz grube teczki na kolegów Happywide Nie no żartuje, ale przesadziłeś, widać że nie masz co robić Happywide Powiedz tylko czemu ma to służyć skoro tylko ty spinasz poślady o takie pierdoły. Ci co znają "o rany rany jaki jestem spłakany" bo bądź co bądź to stały gracz serwera, wiedzą doskonale że facet w nawyku ma kąśliwy, płaczący koment po śmierci Happywide I zwyczajnie się do tego przyzwyczaili i tolerują to, a nawet mają z tego niezłą zacieszkę ( jak ja np. ) Zluzuj pierścień, daj się poznać i jak już pisałem poznaj nas Centrumowiczów. Powinieneś dostać rangę "SZERYF" ( moderatorzy da się coś z tym zrobić? ) Pozdrawiam. Happywide

W innym temacie piszesz "Co jak co zawsze staramy się reagować na obelgi kierowane do innych graczy, zwłaszcza jak ktoś to zgłasza na u@ . ", a teraz okazuje się, że wcale tak nie jest bo niektórzy są znani z tego że co chwilę kogoś wyzywają także się przyzwyczailiście i macie na to wyjebane? XD

HUR DUR admini nazywają kogoś konfidentem bo pokazuje, że mają głęboko gdzieś regulamin którego powinni trzymać się jak muchy gówna XD

Szukaj

Offline Psiryj

slodki jezu serio o takie cos skladac skarge? wszyscy wiedza ze rany to jeden wielki placzek i spinator jak ktos mu wsadzi killa, troche wiecej dystansu urok tego serwera ma to do siebie ze jeden po drugim lata, ale bez stronniczosci ;_;
troche jak w przedszkolu Happywide

Szukaj Strona WWW

Offline Dimus

nomus ty jesteś rudy albo jechowy... nie odpowiedziałeś mi na pytania które zawarte są w poście wyżej, szkoda. Czytaj ze zrozumieniem bo widzę, że masz z tym problem i to co napisałem w ogóle w żadnym stopniu do ciebie nie dotarło, drukowane litery też chyba nic nie wskórają może ci przesylabuje? Happywide Nic do ciebie nie przemawia Happywide Regulaminy są często naciągane i bez oparcia o rzeczywistość, po prostu się z nią kłucą. Nie zauważyłeś tego jeszcze? Spinasz zwieracz o jakiś beton, wiesz proponuję ci złóż podanie o admina i pokaż nam jak to ma wyglądać bo jak na razie wypluwasz tu jakieś skrzepy niesmaku z gardła jak byś był oburzonym i uczulonym na wulgaryzmy wychowanym w katolickim domu światkiem jechowym Happywide Złap trochę dystansu człowieku zauważ, że przeszkadza to tylko tobie, tylko ty wylewasz tu swoje łzy objawu nędzy i rozpaczy, może po prostu nie radzisz sobie z tym problemem jak inni którzy są ofiarami jakiegoś tam hejtu w swoją stronę? Może ci jakoś pomóc?

Szukaj

Offline rafalczkins

RANGA SZERYF HAHA

Szukaj

Offline nomus

(28-01-2017, 14:40)Dimus napisał(a): Regulaminy są często naciągane i bez oparcia o rzeczywistość, po prostu się z nią kłucą. Nie zauważyłeś tego jeszcze?
Co to jest w ogóle za argument? XD Regulamin kłóciłby się z rzeczywistością gdyby było w nim napisane że zakazuje się graczom gry na serwerze XD Skoro jest jasno napisane, że obowiązuje zakaz obrażania innych graczy to ty jako admin jesteś od przestrzegania tego jak dupa od srania i to nie ty jesteś od ustalania czy to się z czymś kłóci czy nie, a jeśli coś ci się w nim nie podoba to czemu go akceptujesz składając podanie o admina? XD

na resztę nie odpowiadam bo szkoda czasu na jakieś podjazdy ad personam XD
btw. czemu tu piszesz skoro skarga cię nie dotyczy? XD

Szukaj

Offline Dimus

Piszę bo to jest forum dyskusyjne i jak nie zauważyłeś dołączyłem się do dyskusji Smile wyrażam swoje zdanie związane z tematem więc nie pyszcz. Widzę, że dalsza dyskusja z tobą po prostu nie ma sensu bo nic do ciebie nie trafia... Sprawa skargi została rozwiązana gracz dostał bana. Czyli kara została wymierzona SZERYFIE.
Przegrałeś zaledwie 4 i pół godziny na serwerze, próbowałem ci wytłumaczyć jak się sprawy mają, więc nie oceniaj mojej pracy i pracy reszty adminów. A Skoro twierdzisz, że opanowanie hołoty jest tak banalnie proste to po prostu złóż podanie tak jak już pisałem.

EOT.

Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości