Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Do czego można porównać Twój sposób kochania? [QUIZ]

Napisany przez kl4udi4, 18-10-2017, 18:46
Do czego można porównać Twój sposób kochania? [QUIZ]

Offline kl4udi4

________________________________________________________________________________

Do pogody!

[Obrazek: filing_images_f4bd37c608be.jpg]

Twoja miłość jest jak pogoda! Zmienna, bardzo emocjonalna i nie zawsze akceptowana przez otoczenie. Bywa mocna a zarazem łagodna. Różnie z Twoją miłością bywa, ale uwierz mi, że jest piękna.

_____________________________________________________________________________________________

No, to ładnie.

Szukaj Odpowiedz

Offline Julix :*

Do nieba!
Twoja miłość jest jak niebo! Pełna nadziei i piękna. Razem z drugą połówką będziecie czuli się jak w niebie. Ta lekkość i czułość jest wspaniała. Kochasz w piękny sposób. Jeśli chcesz, możesz mnie zaobserwować, zostawić serduszko i pochwalić się wynikiem w komentarzu.

[Obrazek: 15492233_382747718739841_345700854700864...e=5AC8315D]
"W życiu nie ma rzeczy, których można żałować; są tylko rzeczy, na których można się uczyć."

Szukaj Odpowiedz

Offline GUPI J4SKÓŁ

Twoja miłość jest jak abstrakcja! Chaotyczna i zwariowana. Czasami wariujesz, gdy odczuwasz miłość i to jest piękne. Osoba, którą obdarzysz tym uczuciem też przejmie od Ciebie tą szaleńczość. To jak kochasz jest piękne

XDD

Szukaj Odpowiedz

Offline .Michuu

Twoja miłość jest jak natura! Pełna ładu i harmonii. Kochasz w piękny sposób, wszystko ze sobą współgra. Razem z drugą połówką będziecie tworzyć jedność. Zawsze będziesz wyrozumiały i niezwykły

Szukaj Odpowiedz

Offline Happy

Do skał!
Twoja miłość jest jak skały! Twarda i nie do przebicia. Nic nie stanie na drodze Twojej miłości. Nie zawsze bywa spokojna, ale może to i lepiej. Kochasz w piękny sposób. Jeśli chcesz, możesz mnie zaobserwować, zostawić serduszko i pochwalić się wynikiem w komentarzu.

lul, autorka mnie podrywa!

Szukaj Odpowiedz Strona WWW

TYTANOWY Cristaldo Lessi

Do natury!

[Obrazek: filing_images_303469f4b34b.jpg]

Twoja miłość jest jak natura! Pełna ładu i harmonii. Kochasz w piękny sposób, wszystko ze sobą współgra. Razem z drugą połówką będziecie tworzyć jedność. Zawsze będziesz wyrozumiały i niezwykły.

Odpowiedz

Offline Carolinka

Twoja miłość jest jak natura! Pełna ładu i harmonii. Kochasz w piękny sposób, wszystko ze sobą współgra. Razem z drugą połówką będziecie tworzyć jedność. Zawsze będziesz wyrozumiały i niezwykły. Jeśli chcesz, możesz mnie zaobserwować, zostawić serduszko i pochwalić się wynikiem w komentarzu.

Szukaj Odpowiedz

Offline Żmija

Do natury!
Twoja miłość jest jak natura! Pełna ładu i harmonii. Kochasz w piękny sposób, wszystko ze sobą współgra. Razem z drugą połówką będziecie tworzyć jedność. Zawsze będziesz wyrozumiały i niezwykły. Jeśli chcesz, możesz mnie zaobserwować, zostawić serduszko i pochwalić się wynikiem w komentarzu.

Szukaj Odpowiedz

Offline Monolit

U mnie wyszła miłość do natury, wolałbym do babeczki, no ale co zrobić Happywide

Szukaj Odpowiedz

Offline PIZGATRON

Do pogody!
Twoja miłość jest jak pogoda! Zmienna, bardzo emocjonalna i nie zawsze akceptowana przez otoczenie. Bywa mocna a zarazem łagodna. Różnie z Twoją miłością bywa, ale uwierz mi, że jest piękna.

Szukaj Odpowiedz

Offline KtoZnakZapytania

Do natury!

[Obrazek: MfUGsqV.png]

Szukaj Odpowiedz

Offline Marchewka!?

Do magii!
Twoja miłość jest jak magia! Niezwykła i zadziwiająca. Wywołujesz piękne uczucia i to jest wspaniałe. To w jaki sposób kochasz jest cudowne. Jeśli chcesz, możesz mnie zaobserwować, zostawić serduszko i pochwalić się wynikiem w komentarzu.

Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline PapiK_KnZ

Twoja miłość jest jak pogoda! Zmienna, bardzo emocjonalna i nie zawsze akceptowana przez otoczenie. Bywa mocna, a zarazem łagodna. Różnie z Twoją miłością bywa, ale uwierz mi, że jest piękna. Jeśli chcesz, możesz mnie zaobserwować, zostawić serduszko i pochwalić się wynikiem w komentarzu.

"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości