Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty [Sony][hl1]Wulgaryzmy i wyzwiska pod moim adresem + kick

Napisany przez diskopoler, 03-12-2017, 18:19
Zamknięty [Sony][hl1]Wulgaryzmy i wyzwiska pod moim adresem + kick

Offline diskopoler

Nick podejrzanego:
hl1
PRZYTUL_HEDA OR So[N]y

Data i godzina zdarzenia: 03.12.17 16:15
(Czitera)Steam id lub ip:
STEAM_0:1:170185382
STEAM_0:1:62066072
Demo:
Typ wspomagacza:
Mapa:de_cbble
Screen z amx_ip

Zapraszamy na nasze forum:  centrum-cs.pl
*** hl1 killed diskopoler from najntis with a headshot from famas ***
* Zabity przez hl1 z famas @ 19m (100hp, 0ap) >> glowa: 1 brzuch: 1
* Trafiles hl1 0 razy, 0 obrazen >> zadnych trafien
Kicked

Pare rund po wejsciu na serwer gracz "hl1" zaczyna zwracac mi uwage, ze jestem odpalony. Uwagi nie sa raczej obrazliwe, bo sformulowania odpalone "gowno" nie odbieram jako inwektywy, aczkolwiek z rundy na runde robi sie co raz bardziej uciazliwe. Zeby  wyrazic swoja frustracje i odkuc sie za slaby wynik hl1 po smierci zaczyna podpowiadac kolegom z teamu gdzie sa pozostali ct, w tym glownie ja. Rzecz jasna nie jest to 5sekundowe info a ciagla opowiesc kto gdzie stoi, gdzie jest wcelowany i gdzie cos rzuca.
     Po chwili na serwer przychodzi gracz Sony. Hl1 juz na wejsciu informuje sonego ze jestem odpalony. Juz po pierwszym zabiciu sonego, gracz nie radzi sobie z emocjami i zaczyna mnie wyzywac, co najsmieszniejsze frag nie byl ani troche podejrzany - po prostu pierwszy raz zginal z moich rak. Za drugim razem sony wpada w furie - puszcza wodze fantazji i krzyczy co mu slina na jezyk przyniesie. Nie przytocze dokladnego cytatu bo bylo tego tak duzo, ze nie idze spamietac, ale generalny przekaz byl taki, ze jestem jebanym smieciem, pierdolonym gownem i ze sony zajebalby mnie w realu z calych sil jak psa.

Wlasnie zobaczylem ze gracz sony jest w rzeczywistosci od pewnego czasu adminem Finna. Szczerze mowiac jestem nowy na serwerze, wiec nie wiem jakie panuja u was standardy, ale zachowanie tego pana jest nie do zaakceptowania! Rozumiem, ze mozna sie czasem na cos zezloscic, ale w tym przypadku "admin" sony reprezentuje ten sam poziom co patologia, ktora przesiaduje u mnie pod blokiem - szeroki wachlarz epitetow i zasob slownictwa ten sam. W 1.6 pykam juz kilka ladnych lat i jeszcze ani razu nie spotkalem sie z tak prymitywnym ublizaniem ze strony admina. Na innym serwerze TP, gdzie gram przez wiekszosc czasu, zachowanie tego typu jest surowo karane.

Na koniec zostalem wyrzucony z serwera - poczatkowo myslalem ze moglem zostac zvotowany,  bo do mojej druzyny przyszedl zaprzyjazniony gracz hl1, ale teraz podejrzewam ze mogla to byc robota admina, choc nie podano powodu ow kicka.

Prosze o rozmowe miedzy adminami, czy Sony jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku - moim zdaniem zachowanie z dnia dzisiejszego kategorycznie go wyklucza. To ze jest adminem, to nie znaczy ze wszystko mu wolno, w szczegolnosci ublizac komukolwiek w tak prymitywny sposob - powinien dawac przyklad i reprezentowac wysoki poziom kultury osobistej, zwlaszcza ze w dzisiejszych czasach gracze sa z nim na bakier.
Co do gracza hl1 - mysle ze obejdzie sie bez wyciagania konsekwencji, zasluzyl co najwyzej na upomnienie.

diskopoler

Szukaj Strona WWW

Offline Carolinka

@ sony

Prośba o komentarz.

Szukaj

Offline sony

WITAM JUZ TŁUMACZE NA MAPIE DE_CEBBLE miałem wrażenie że jestes odpalony nie mialem w tedy admina dopiero teraz od 2 map mam go pisałem do 2 adminów którzy byli online żeby sprawdzili go przepraszam za wulgaryzmy oraz że cb uraziłem owszem tak było hl1 mówił mi że jesteś odpalony po paru rundach i byciu na spect poprosiłem dante i heheszki aby weszli po chwili zniknołeś jak tylko pojawił się nik dante gotowy a więc okey moja wina że cb wyzywałem i ublizalem to tyle się przyznaje

ps kika dostales jak caly czas byłes na spectcie od 2 czy 3 map Smile

Szukaj

Offline Silence!

Kick był votowami przeze mnie, aczkolwiek lecisz ładnie po linii gdzie stoi gracz szkoda że nie zostało Ci zrobione SS Wink

Szukaj

Offline diskopoler

Faktycznie, to ze admina masz dopiero od 2 map zupelnie zmienia postac rzeczy Happywide.
Choc przyznam, ze milo mnie zaskoczyles przyznajac sie do winy, to mimo wszystko uwazam ze nie nadajesz sie na admina, bo nie potrafisz kontrolowac nerwow i jezyka. Co innego nazwac kogos chujem, a co innego puscic mu monotonna wiazanke w ktorej 5 razy przewija sie slowo "jebany". Skoro na swiezo, czy w trakcie obserwacji ostawiasz taka akcje, to co bedzie za 2 miesiace jak poczujesz sie pewnie? Podkreslam ze zabilem cie bodaj 2 razy, z czego raz wystawiles sie do mnie plecami. Ty nie miales nawet okazji obejrzec mojej gry, tylko przejales jak owieczka paleczke od hl1 i poleciales po calosci. Admin powinien miec swoj rozum, a tym bardziej nie powinien kierowac sie emocjami.

(03-12-2017, 18:54)Silence! napisał(a): Kick był votowami przeze mnie, aczkolwiek lecisz ładnie po linii gdzie stoi gracz szkoda że nie zostało Ci zrobione SS Wink

Zapewniam Cie, ze bedzie jeszcze sporo okazji, o ile oczywiscie nie powtorzy sie sytuacja z dnia dzisiejszego Smile

Szukaj Strona WWW

Offline *SNIPER*

Nie przytocze dokladnego cytatu bo bylo tego tak duzo, ze nie idze spamietac, ale generalny przekaz byl taki, ze jestem jebanym smieciem, pierdolonym gownem i ze sony zajebalby mnie w realu z calych sil jak psa.

1. Takie zachowanie admina jest karygodne....
2. Admin winien panować nad emocjami i podchodzić do sytuacji na zimno bez emocji. Ja wiem, że jest trudno i nie zawsze się da, ale wyzwiska totalnie odpadają.
3. Co do opinii graczy ...owszem jest istotna ale nie można się głównie opierać na pomówieniach, Admin przyjmuje zgłoszenie U@ i sam sprawdza.
4. Admin banujący zawsze musi mieć dowód...albo ss-y albo demo. Bany z obrazę czy utrudnienie gry są opisane w taryfikatorze.

@ sony... Otrzymałeś Admina na okres próbny i już na wstępie wykazujesz zachowanie admina jakiego u nas się nie toleruje.
W związku z tym, że na CENTRUM nigdy nie było i nie będzie taryfy ulgowej nawet dla znajomych, wnoszę o odebranie ci rangi admina.
Przykro mi, że już na wstępie się na Tobie zawiodłem, oczywiście decyzja należy do czerwonych .

Szukaj

Offline Gandzior

Wporządku chłopak. Spoko się z nim gra ! Smile Jak dla mnie Pasuje na Admina ! Smile

Szukaj

Offline K7.

(03-12-2017, 18:19)diskopoler napisał(a):      Na koniec zostalem wyrzucony z serwera - poczatkowo myslalem ze moglem zostac zvotowany,  bo do mojej druzyny przyszedl zaprzyjazniony gracz hl1, ale teraz podejrzewam ze mogla to byc robota admina

Na „Centrum”…Nie wyrzucamy graczy z serwera tylko, dlatego że przebywają na „spect”, chyba, że serwer jest zapełniony i zajmują miejsce innym, nie informując wcześniej Adminow, że na przykład kogoś obserwują, czy nagrywają jakieś demo. W Twoim przypadku, prawdopodobnie zostałeś wyrzucony przez sam serwer, przez plugin… za brak aktywności, „wykrycia ruchu”, a nie przez Admina. Jeżeli było inaczej…to nie rozumiem dlaczego, któryś z Adminow miałby kogoś wyrzucać za tymczasowe afk na spect…tym bardziej że na serwerze gra kilka osob i nikt nikomu nie zajmuje miejsca…ale to tak na marginesie.

(03-12-2017, 18:50)sony napisał(a): WITAM JUZ TŁUMACZE   NA MAPIE DE_CEBBLE miałem wrażenie że jestes odpalony  nie mialem w tedy admina dopiero teraz  od 2 map mam go pisałem do 2 adminów którzy byli online żeby sprawdzili go   przepraszam za wulgaryzmy oraz że cb uraziłem   owszem tak było hl1 mówił mi że jesteś odpalony po paru rundach i byciu na spect poprosiłem dante i heheszki aby weszli po chwili zniknołeś jak tylko pojawił się nik dante gotowy  a więc   okey moja wina że cb wyzywałem i ublizalem  to tyle się przyznaje

@ sony …z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale nosz kur*a…na jakiej podstawie Ty miałeś to jakieś  „wrażenie” że biegał odpalony? Czy Ty jesteś nie poważny? Popełniłeś jeden z podstawowych, fundamentalnych błędów, których nigdy nie tolerowałem i nigdy na Centrum tolerować nei będziemy. Zasugerowałeś się opinią gracza, w tym przypadku był to „hl1”….Wez wbij sobie to do głowy i w sumie nie tylko Ty, a wszystkie osoby pełniące funkcje Admina na naszej sieci….Nie ważne, kto co „mówi”… 20 osob może kogoś wyzywać, oskarżać o cheatowanie, a Ty jako Admin masz mieć jaja i nie ulęgać żadnej presji! Tylko sam sprawdzić, wejść na speca, zobaczyc, ocenic, zadecydować czy ktos jest odpalony, czy nei…nawet kosztem utraty jakiejś „sympatii” wśród graczy…”bo Oni mówili”…a Ty co zrobiłeś? Ja już nawet pomijam sam fakt, ze wyzywałeś gracza, „formalnie” nie mam na to dowodów, może to  i dobrze dla Ciebie… bo gdyby pojawiło się jakies demo, nagranie z tą  Twoją „wiązanką”.. wyleciał bys z banem i to nie „kilkugodzinnym”... Sprawdziłem demo, na którym toczyła się cała „akcja”…na jego podstawie wierze w to, co napisał diskopoler i w tym momencie nie potrzebuje żadnych dodatkowych dowodow, świadków. Nie było tam ani jednej podejrzanej akcji, wyzwałeś go tylko, dlatego, że Ciebie zabił…gdybyś posiadał wówczas uprawnienia, zapewne zbanowal bys go 1500razy, nie wchodząc nawet na specta…Reagujesz zbyt impulsywnie o jakimś „zdrowym rozsądku”…już nawet nie wspomnę…Jeszcze jakieś durne pisanie „zniknąłeś jak tylko pojawił się nick Dante”…A czy On w ogole zna Dante? Nowego admina któremu zostały nadane uprawnienia 3-4 dni temu? Nie wiem czy zauważyłeś ale „diskopoler”, rozłączył się z serwerem dużo wcześniej za nim ukazala się informacja że dołącza „Dante” potencjalny admin, który mógłby go zbanowac. W sumei to nie wiem dlaczego w ogóle mialby on „uciekac” z serwera przed adminem skoro nic nie miał…

(03-12-2017, 17:19)GUPI J4SKÓŁ napisał(a): Padło zastrzeżenie o impulsywność, gorącą głowę - popracuj nad tym i będzie OK Happywide

@GUPI J4SKÓŁ rozpatrując Twoje podanie, dał Ci bardzo cenną wskazówkę, szkoda, że nie wziąłeś sobie jej do serca.

Uprawnienia odebrane.
hl1 ban 24h
Off

Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości