Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Test osobowości

Napisany przez Carolinka, 04-12-2017, 20:34
Test osobowości

Offline Carolinka

#1
Bug 
Rozwiązanie testu osobowości zajmie Wam jakieś kilka minut! 
http://enneagram.pl/
Mój wynik: 1w2

Typ 1 - Perfekcjonista

Jedynka w skrócie
Jedynka jest realistką, jest obowiązkowa, skrupulatna, żyje wg swoich, ściśle określonych zasad.

Jak postępować ze mną
 • bądź odpowiedzialny i zajmij się swoimi obowiązkami, żebym nie musiała wszystkiego robić sama
 • doceniaj moje osiągnięcia
 • ustalam sobie wysokie standardy. Zapewniaj mnie, że jest dobrze tak jak jest
 • mów mi, że doceniasz moje rady
 • bądź taktowny i szlachetny tak samo jak ja jestem
 • przeproś gdy zachowasz się bezmyślnie, to mi pomoże wybaczyć


Co lubię w byciu jedynką
 • jestem zdyscyplinowana i potrafię ukończyć bardzo poważne sprawy
 • ciężko pracuję aby uczynić swoje otoczenie lepszym miejscem
 • mam wysokie wymagania wobec siebie i wysokie poczucie etyki. Nie uznaję w tej sprawie żadnych kompromisów
 • jestem rozsądna, odpowiedzialna i poświęcona wszystkiemu czym się zajmuję
 • umiem składać fakty, rozumiem problem i umiem znajdować mądre rozwiązania
 • starając się jak najlepiej, daję dobry przykład innym jak postępować


Co jest trudne w byciu Jedynką
 • jestem rozczarowana sobą lub innymi gdy nie spełnione zostaną moje oczekiwania
 • czuję, że zawsze jestem obciążona zbyt dużą odpowiedzialnością
 • mam wrażenie, że nigdy nie przemyślę wystarczająco to co mam zrobić
 • czuję, że nikt nie docenia tego co robię dla innych
 • jestem zdenerwowana gdy inni nie starają się tak samo mocno jak ja
 • mam obsesję na punkcie tego co zrobiłam lub powinnam była zrobić
 • jestem zbyt spięta, nerwowa i biorę wiele rzeczy zbyt poważnieOpis jedynki
Jedynki porównują rzeczywistość do ustalonych standardów i zasad. Mogą być obiektywne, zrównoważone i heroiczne, lub też mogą być represyjne, krytyczne i pedantyczne.

Jedynki mają silną nieświadomą tendencję do porównywania rzeczywistości z tym co uważają, że być powinno. Generalnie mają zbiór opracowanych ideałów za pomocą, których mierzą czyny i zachowanie swoje oraz innych osób. Te ideały mogą się zmieniać w zależności od osoby. Niektóre jedynki przejmują się ideałami w duchowym znaczeniu, podczas gdy inne skupiają się na dobrym zachowaniu i odpowiednich manierach. Jedne jedynki mogą być reformatorami, z kolei inne są po prostu pochłonięte odpowiednim sposobem życia czy doskonaleniem się w pracy.

Zdrowe jedynki specjalizują się w moralnym postrzeganiu i obiektywnej ocenie. Bardziej niż inne style, jedynki mogą być badaczami etyki, obiektywni i bezstronni. Mogą być świetnymi duchownymi i sędziami, tak jak i konstruktywnymi interpretatorami życia. Zdrowe jedynki mogą być moralnie heroiczne, chętne do poświęceń w imię zasad. Jeśli mają odpowiedni powód lub misję, będą ciężko i odpowiedzialnie pracować aby ją spełnić. Cenią wyżej etykę i jedność ponad korzyści, zysk czy łatwe rozwiązania. Ludzie z tym stylem są często postrzegani jako zrównoważeni, zadowoleni perfekcjoniści z usposobieniem gotowym do wybaczania i współczucia.

Gdy jedynki są mniej zdrowe, ich zainteresowania, zasady i wysokie ideały przeradzają się w bardziej przyziemne zainteresowanie przepisami. Takie jedynki nadal mogą walczyć o zasadę ale angażują w to więcej swojego ego, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Często mylą moralność z moralizatorstwem i roztropność z osądzaniem. Mniej zdrowe jedynki mogą się poświęcać by nagiąć niektóre zasady ale nadal nieświadomie są tym urażone. Jedynki stają się krytyczne i rozzłoszczone gdy ich zapał do reform nie jest podzielany przez pozostałych. Nadal mogą ciężko pracować, ale mogą znacznie częściej ujawniać swoją złość. Rygorystyczne postrzeganie świata przez jedynki może zubożyć ich zdolność do obiektywnego oceniania sytuacji, sprowadzając rozwiązywanie skomplikowanych problemów do prostych wyborów "tak" lub "nie". Próba jedynek do bycia dobrym powoduje u nich napięcie, często prowadzące do nieugiętego zachowania i obsesyjnego zamartwiania się. Wiele jedynek walczy ze swoimi potrzebami, zwłaszcza złymi (wg ich przekonania). Problemy socjalne mogą się łączyć ze sobą ponieważ jedynki mają problem ze zrozumieniem kiedy są rozzłoszczone i dostrzeżeniem jak bardzo represyjne i karcące są w oczach innych. Gdy jedynki czują się niepewnie lub mają poczucie bycia krytykowanym, ich obronną reakcją staje się obwinianie za daną sytuację innych. Nie akceptują rzeczywistości taką jak jest i uważają, że ty też nie powinieneś. Cokolwiek jedynka potępi w swoim własnym zachowaniu jest tym co piętnuje u innych. Czasem mogą nie pozwalać sobie na złe zachowanie, ale to nie oznacza, że nie chcą. Jedynki w tym stadium, mają w zwyczaju zwalczanie swoich potrzeb, a następnie uzewnętrznianiu ich. Więc jedynka może widzieć doskonałe miejsce do pływania w letni dzień i nagle zaczyna rozmawiać o zgubnych skutkach lenistwa i zbyt skąpych ubraniach kąpielowych, które ludzie noszą w dzisiejszych czasach.

Bardzo niezdrowe jedynki mogą być obsesyjne, paranoidalne i zazdrosne. Mogą być okrutne i prześladować innych w imię dobrobytu. Jedynka może być moralnie próżna i hipokrytą, jak również obsesyjnie wypełniać wątpliwe zadania i misje. Wiele rodzajów religijnych i ideologicznych zachowań fundamentalistów są przejawem ducha bardzo niezdrowej jedynki.Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat"
To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.

Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo niekonsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.
Jedynka w miłości
 • zwraca uwagę i pamięta o wszystkich szczegółach. Docenia drobne gesty: przyjście na czas, odpowiednie przedstawienie się, pamiętanie imion i nazwisk
 • natychmiast przyznawaj się do błędu. Oczyści to atmosferę i zapobiegnie pretensjom
 • wnoś coś nowego i zabawnego do związku. Jedynka często popada w rutynę
 • nie obnoś się ze swoimi sukcesami. Sam pracuj nad realizacją i ulepszeniem swoich celów
 • miej własne zainteresowania. Jedynka często pracuje sama i jest ją ciężko zmusić do wspólnych zajęć
 • przyjemność i radosne chwile, wprowadzają Jedynkę w stan lękowy "skoro się tak dobrze bawimy to na pewno zaraz coś się złego stanie"


Jedynka w pracy
 • lubi ściśle określone zadania i harmonogram zajęć
 • zwraca uwagę na szczegóły. Wykonuje pracę wg listy, punkt po punkcie
 • preferuje skupienie się na pracy niż nad rozwijaniem znajomości
 • zdaje sobie sprawę z problemów i krytycznych uwag, ale ma problem z zaproponowaniem innych rozwiązań. Zbyt duże prawdopodobieństwo wystąpienia błędu
 • pracuje ciężko dla sprawy; dla dobrego przywódcy, dla kompetentnej drużyny
 • unika ryzyka. Ryzyko prowadzi do błędów. Gdy ma wątpliwości, czeka
 • w przypadku błędu lub niepowodzenia, unika brania odpowiedzialności "To nie była moja wina", "Był ku temu powód, tak się musiało stać"
Rozpoznanie Jedynki
Typowy komentarz Jedynki:

"Wiem, że mam rację. Dlaczego mam iść na kompromis?"
"Jestem swoim największym krytykiem."
"Przez całą moją karierę, musiałem naprawiać błędy innych."
"Gdy byłem dzieckiem, zawsze mi powtarzano: na pewno stać Cię na więcej."


Jedynki są często inteligentne i niezależne więc może się mylnie identyfikować z Piątką, jednakże Jedynka jest typem akcji i podejmowania działań, podczas gdy Piątka głównie zajmuje się rozmyślaniem. Jedynka często się zamartwia i ma skłonność do lęków, może więc się mylnie utożsamiać z Szóstką, ale Jedynce mniej zależy na nawiązywaniu stosunków z innymi i nie jest dla niej ważne szukanie porozumienia z grupą. Jedynka często może popadać w depresję gdy nie potrafi sprostać wysoko postawionym sobie wymaganiom. W takich chwilach, Jedynka się może utożsamiać z Czwórką, ale Czwórka jest wobec siebie bardziej pobłażliwa i wyrozumiała, podczas gdy Jedynka ciągle się oskarża, a nawet odczuwa do siebie wstręt. Dodatkowo Czwórka potrafi wyrazić swoje emocje, podczas gdy Jedynka jest bardzo powściągliwa w okazywaniu swoich odczuć.


.... A Twój? Wink Podziel się swoim wynikiem!


Szukaj Odpowiedz

Offline Psiryj

#2
4w5/1w2
choc bardziej sklaniam sie ku 4w5
Carolinka napisał 04-12-2017, 20:49:
No i fajnie! Smile


Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline PIZGATRON

#3
Czwórka ze skrzydłem pięć: 4w5 - "Włóczęga"
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.

W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne Czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.
Carolinka napisał 04-12-2017, 20:50:
O proszę. Smile


Szukaj Odpowiedz

Offline GUPI J4SKÓŁ

#4
Ahh, Enneagram Happywide Robiłem to już kiedyś z nudów. Za każdym razem wychodzi mi 7 XD

Kod:
Opis siódemki

Siódemki nieustannie poszukują wiele rozwiązań i pozytywnych przyszłości. Mogą być ustabilizowani, pewni siebie i hojni, lub tez mogą być narcystycznie zapatrzeni w siebie, wciąż uciekający i nienasyceni.
Siódemka to ostatni typ w grupie reagującej strachem na problemy. O ile piątki wycofują się życia z socjalnego a szóstki stają się wątpiące w siebie i podejrzliwe wobec innych, to siódemki uciekają od swoich problemów, skupiając się na innych, bardziej pozytywnych dla nich rzeczach. Celem tej strategii jest unikanie wewnętrznego bólu, uważając, że w ruchomy cel jest ciężej trafić. Siódemki z reguły posiadają wysoką opinię o sobie i swoich zdolnościach i skupiają się na używaniu własnej siły. Ponieważ siódemki nie chcą się skupiać na własnym cierpieniu, mają problem ze zrozumieniem cierpienia jakie mogą odczuwać inni. Siódemki posiadają wiele zainteresowań ale są niewybredne; ich wiedza jest rozległa ale powierzchowna, nie specjalizują się w jednej dziedzinie.  Wiele siódemek ma problemy z ukończeniem tego co zaczęły. Posiadają silną wolę na początku inicjując całą akcję, ale słabną wraz ze zbliżaniem się do jej końca. W życiu codziennym się to objawia jako problem z radzeniem sobie z długoterminowymi zadaniami, które szybko je nudzą, jak również strachem przed zaangażowaniem się w daną sprawę.

Zdrowe siódemki to pozytywiści renesansu, którzy mogą się spełnić w wielu aspektach życia. Siódemki są zazwyczaj podróżnikami i posiadają wiele talentów, z autentyczną przyjemnością do życia. Wiele z nich posiada zdolność cieszenia się z najdrobniejszych darów życia, posiadają urok osobisty i są interesujący. Mogą być twórczy, towarzyscy, chojni dla przyjaciół i aktywnie poszukujący nowych doznań. Są także wrażliwi i lojalni. Ciągle poszukują samospełnienia i głębokiej satysfakcji. Zdrowe siódemki akceptują bolesne problemy co daje im większą głębię i w konsekwencji zwiększa ich radość odnajdywaną w przyjemniejszych sprawach.

Gdy siódemki są mniej zdrowe, mają skłonność do ucieczek i unikania bólu u siebie i u innych. Takie siódemki mogą przekazywać swoją siłę na zewnętrzne osoby, które mogą zacząć je ograniczać, wpędzać w depresje lub osądzać je. Siódemki stają się więżniami otoczenia które sami sobie stworzyli. Po stworzeniu takiego więzienia oczekiwań i zobowiązań wobec innych, siódemki zaczynają się czuć bezsilne gdyż nie pozostawia się im zbyt dużego wyboru. Aby to sobie wynagrodzić, zaczynają mocno rozciągać granice możliwych wyborów, a ponieważ siódemki kontrolują swój ból poprzez zaspokajanie swoich apetytów próbując wciąż czegoś nowego, łatwo popadają we wszelkiego rodzaju uzależnienia. Może to być jedzenie, alkohol, narkotyki, nad-aktywność, nowe doznania itd. Siódemki "konsumują" życie ale nie analizują go ani nie starają się uporządkować. Ciągle szukają nowego, próbując utrzymać wysoki apetyt, upiększając rzeczywistość swoją wyobraźnią i fantazjami na temat tego co może się stać. Mogą być dyletantami, impulsywni, niezdyscyplinowani, bezosobowi, zapatrzeni w siebie i chciwi.  Niektóre siódemki obawiają się upływu czasu i poczucia przemijania. Powolne stawianie kroku za krokiem jest nie tylko nudne are również przerażające co powoduje, że nie posiadają dobrze rozwiniętego zmysłu jak coś robić wg listy. W czasie stresu, siódemki mogą fantazjować na temat przyszłości i udawać, że dzieje się to teraz, nie zważając na to co naprawdę dzieje się w chwili obecnej.

Gdy siódemki są bardzo niezdrowe, ich linia pomiędzy fantazją i rzeczywistością gwałtownie zanika. Często mają obsesje na punkcie wielkich planów, z których nadymają się narcystycznie. Siódemki mogą całkowicie odrzucać odpowiedzialność za swoje czyny i bronić się przed presją rzeczywistości. Mogą być szaleni, niecierpliwi, chaotyczni, omamieni i gwałtowni. Tendencja do uzależnień staje się bardzo silna. Ponieważ nigdy nie potrafią zupełnie zaspokoić swojego głodu, siódemki popadają w hedonizm (doktryna etyczna, wg której rozkosz jest najwyższym dobrem i celem życia). Ktokolwiek stanie na drodze maniakalnej siódemki zostanie ogłuszony i powalony. Wszelkie obietnice dane innym nie mają wtedy żadnego znaczenia. Desperacko chcą stłumić swoje obawy i mogą się zachowywać jak rozkapryszone i agresywne dziecko, które nie wie, kiedy przestać. Bardzo niezdrowe siódemki ściągają na siebie wszelkie siły przywołujące do porządku. Świat musi wtedy okiełznać antysocjalne zachowanie zrodzone z wewnętrznych niepohamowanych żądz siódemek. Ostatecznie, gdy ich cała energia zostaje zużyta, stają się dotknięci chorobliwym odczuciem klaustrofobii i wszechogarniającej paniki.


Wpływ na siódemkę, połączenia z jedynką

Zdrowe połączenie przynosi siódemce dyscyplinę, poświęcanie większej uwagi różnym sprawom. Siódemka traktuje swoje życie bardziej poważnie, wystarczająco aby wykonywać pewne rzeczy bardziej dokładniej i aby kończyć to co zaczeła. Ma potrzebę usprawniania pewnych spraw, poszukiwania rozwiązań w których nie będzie przegranych. Chętnie pochwala i docenia uczynki innych. Moralność dla niej staje się dość ważna. Zdrowe połaczenie z jedynką, generalnie daje siódemce bardziej obiektywne spojrzenie na pewne sprawy i łatwiej się w nie angażuje, w sposób, który jest dla niej komfortowy.
W sytuacji stresowej, dyscyplina siódemki zaczyna się zmieniać w wyznaczanie granic zachowań, sobie i innym, wg własnego widzimisię. Zaczyna wytykać nudne, wg niej i pozbawione sensu zasady innych. Może często mylić czyjąś dyscyplinę i przestrzeganie zasad, z represją  wobec własnej osoby, zaczyna wyobrażać sobie pułapkę na nią zastawioną, z której usilnie stara się wydostać. Zwala winę za zaistniałą sytuację na innych. Krytyczna i dogmatyczna, może prezentować postawę perfekcjonisty starając się narzucać swoją wolę innym, ciągle powtarzając co inni powinni robić. Zaczyna myśleć w kategoriach czarne i białe, może stać się obsesyjna na punkcie szczegółów.
Innym objawiem połączenia z jedynką jest skoncentrowanie się siódemki na realizacji swojego Wielkiego Planu. Plan ten ma wg niej rozwiązać wszelkie jej obecne problemy. Może stać się obsesyjna na punkcie tego planu, ślepo wierząc w jego powodzenie. Jej uwaga zaczyna się skupiać tak mocno na przyszłości, że staje się to dla niej wystarczającym usprawiedliwieniem dla konsekwencji teraźniejszych działań.


Wpływ na siódemkę, połączenia z piątką

Zdrowe połaczenie z piątką, daje siódemce chęć do zastanawiania się i kontemplowania swojego obecnego życia i obecnych przeżyć. Często przynosi jej trzeźwe spojrzenie z dystansu i dogłębne spojrzenie na doświadczenia, które właśnie "skonsumowały". Pomaga siódemkom, nieco zwolnić tempo, uspokoić się, dostrzec większy sens wszystkiego. Dzięki temu połączeniu może także łatwiej akceptować swój ból i wszelkie przykre doznania. Znajduje w sobie więcej głębi, uczy się jak przebywać w osamotnieniu.
W stresie, połączenie z piątką wzmacnia chęć uciekania od problemów, skąpstwo oraz tendencje do depresji. Niezdrowe siódemki chcą unikać trudnych sytuacji jak ognia, zamykają się w sobie zapełnie jak piątka. Siódemka ucieka od ludzi i problemów z zastraszającą predkością. Bardzo szybko wyszukuje sobie nowe obiekty porządania i rzeczy, którymi będą mogły się zająć. Uzależnia się od informacji, ideii, fantazjowania na temat różnych rzeczy. Siódemka jest z regóły bardzo chojna, lecz to połączenie z piątką może przynieść jej absurdalne skąpstwo. Staje się prawdziwym liczygroszem, narzeka na wysokie ceny. Może  też to przyjąć formę nieprzyjemnego egoizmu. Siódemka zaczyna  opowiadać o swoich potrzebach nawet gdy czujesz się przez nią porzucony lub zawiedziony złamanymi obietnicami.


Siódemka w miłości

   głównym problemem, jest zmusić siódemkę by dostrzegała problem
   idalnym partnerem siódemki jest, ktoś kto cały czas ją adoruje i zawsze dotrzymuje jej towarzystwa podczas gdy ona będzie się dobrze bawić
   jest wrażliwa na nudę i rutynę w związku. Chce utrzymywać radosny i interesujący styl życia aby potrzymywać zainteresowanie partnerem
   chce być z partnerem, który odzwierciedli jej pozytywne nastawienie do życia i samego siebie
   nie lubi gdy ktoś burzy jej radosne nastawienie. Nie chce być zasmucana przez kogoś o "mniejszych horyzontach"
   zdaje sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie za sobą związanie się z kimś. Może życ w związku przez dziesięciolecia i wciąż czuć się nieswojo z ideą długiego współżycia
   jest zafascynowana twoimi stronami życia. Chce robić z tobą wiele różnych rzeczy i będzie Cię wspierać w realizacji marzeńSiódemka w pracy

   oferuje łagodne rozwiązania na problemy z autoretami. Stara się zneutralizować władcze nastawienie innych, aby upewnić się, że jeżeli nikt nie będzie upoważniony do wydawania bezwzględnych rozkazów, to ludzie będą wykonywać to o co się ich prosi
   ma poczucie własnych możliwości i własnych uzdolnień. Porównuje siebie do innych "Czy jestem gorsza czy lepsza ?", "Czy ten projekt da mi awans, czy pociągnie mnie w dół ?". Negatywna odpowiedź, może podziurawić pozytywny wizerunek siebie.
   może uporczywie nalegać na wprowadzanie niepraktycznych pomysłów i nieefektownych zmian. Woli wciąż wymyślać nowe teorie i pomysły, niż trzymać się cały czas rutyny
   próbuje wpływać na czyjąś wolę, aby uzyskać poparcie dla swoich działań. Oferuje sugestie, które brzmią bardziej jak obietnice
   czarująca osoba jako współpracownik. Może przebaczać i jest kreatywna w trudnych chwilach. Zyskuje najwięcej głosów na najpopularniejszą osobę w biurzeRozpoznanie siódemki

Typowy komentarz siódemki:

"Zawsze dostrzegam jasną stronę problemu"
"Zauważyłem, że jeśli się zrozumie kilka podstawowych zasad to możesz właściwie juz wszystko."
"To ja zawsze mam pomysły, na świetną zabawę"
"Miałem wspaniałe dzieciństwo!"

Ponieważ zwyczajem siódemki jest zawsze szukanie zewnętrznych doznań i nie chętnie zastanawia się nad swoim życiem, często identyfikuje się z innymi typami enneagramu. Czasami postrzegają się jako ósemka, ponieważ siedem również potrafi być dominująca zwłaszcza gdy ma skrzydło osiem (7w8). Ale ósemki nie odczuwają obaw czy lęków i brakuje im duchowej energii jaką posiadają siódemki. Siódemkę jest bardzo łatwo pomylić z trójką, która jest tak jak siódemka ekstrawertycznym typem, ale trójka ma bardziej określone cele i nie cierpi na potrzebę posiadania wielu rozwiązań, zajęć itd. Zadziwiająco, siódemki potrafią się mylnie identyfikowac z czwórkami. Gdy siódemka dostrzega u siebie częste przechodzenie z bycia optymistyczną osobą, na osobę okazującą innym swoje lęki i wewnętrzny niepokój ducha, często myli to z melancholijną postawą czwórki. Jednakże siódemki starają się uciec od tego lęku i bólu, podczas gdy czwórka często kultywuje w sobie ten stan negatywnych emocji.
Carolinka napisał 04-12-2017, 20:56:
Cały jaskół!Szukaj Odpowiedz

Offline kl4udi4

#5
Dwójka ze skrzydłem trzy: 2w3 - "Gospodarz"

Skrzydło trzy daje Dwójce dodatkową siłę do skutecznego rozstrzygania spraw. Gdy Dwójka z tym skrzydłem jest zdrowa, może być czarująca i dobra z natury. Szczerze stara się doprowadzić sprawy do końca, chętnie ofiarowuje pomoc w różnych projektach, zwłaszcza takich, które mogą pomóc innym. Dobrze sobie radzi w grupach i potrafi się dobrze komunikować z innymi ludźmi. Lubi gdy może się zająć wieloma sprawami i projektami na raz.

W czasie stresu, to skrzydło daje Dwójce dość silną chęć współzawodnictwa i manipulowania innymi. Dwójka jest wtedy niezwykle zarozumiała i próżna. Ma silną chęć pokazywania się innym z jak najlepszej strony, nawet jeżeli jest ona zupełnie wymyślona. Może bezczelnie oszukiwać innych, pokazując wymyślony wizerunek siebie i swoje wymyślone podejście do życia. Ma tendencję do łgarstwa i wykorzystywania w tym czyichś emocji. To skrzydło jest bardziej ekstrawertyczne, częściej pokazuje swoje uczucia innym aby zaskarbić sobie sympatię, najczęściej jednak dramatyzując na temat swoich uczuć.

Słynne dwójki ze skrzydłem trzy: John Travolta, Madonna, Whitney Houston, Luciano Pavarotti, Danielle Steel, Barry Manilow.Szukaj Odpowiedz

Offline PapiK_KnZ

#6
2w1
Dwójka ze skrzydłem jeden: 2w1 - "Służący"
To skrzydło daje Dwójce nieco uczciwości i emocjonalnej stabilności. Gdy Dwójka z tym skrzydłem jest zdrowa, pracuje według swoich zasad pomagania innym. Może się starać utrzymywać wysokie standardy. Etyka jest ważniejsza niż duma. Jest bardziej dyskretna i szanująca granice innych ludzi, a gdy jest smutna, ma tendencję do zamykania się w sobie i przeżywania silnych emocji wewnątrz. Jest bardziej melancholijna niż Dwójka ze skrzydłem trzy.

Gdy jest w stresie, często myli swoje poczucie misji pomagania innym z potrzebami związanymi tylko z jej osobą. Może ślepo kierować się swoimi motywami, naruszać prywatność innych osób oraz starać się innych zdominować. Uważa, że jej akcje są zupełnie usprawiedliwione poczuciem, że pomaga w dobrej wierze. Może równiez skupiać się tylko i wyłącznie na pomaganiu innym. Jest to dla niej sposób aby unikać roztrzygania dylematu czy trzymać się swoich zasad etyczno-moralnych, czy słuchać swoich własnych potrzeb.

Słynne dwójki ze skrzydłem jeden:Alan Alda, Bill Cosby, Yoko Ono, Danny Glover, arcybiskup Desmond Tutu.

Jeżeli chodzi o pierwszy akapit to mnie przekonuje i jest bliski prawy, a drugi to tak średnio Tounge
Carolinka napisał 04-12-2017, 23:44:
"służący" mi się podoba


"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
Szukaj Odpowiedz

Offline Julix :*

#7
Twój typ to : 4w5


[Obrazek: 15492233_382747718739841_345700854700864...e=5AC8315D]
"W życiu nie ma rzeczy, których można żałować; są tylko rzeczy, na których można się uczyć."


Szukaj Odpowiedz

Offline Żmija

#8
Twój typ to : 2w1 Inaczej niż jakiś czas temu xddd


Szukaj Odpowiedz

Offline napalm

#9
Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik"
Stwierdzam, że akurat pasuje to w wielu kwestiach HappywideHappywide


Szukaj Odpowiedz

Offline xarkaz

#10
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"
Gdy jest zdrowa, Siódemka ze skrzydłem 8 jest często hojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.

Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

Słynne Siódemki ze skrzydłem osiem: Jack Nicholson, Anthony Quinn, Michael Caine, Clark Gable, Barbra Streisand, Joan Collins.


Szukaj Odpowiedz

Offline DaMiXaN

#11
4w5


Szukaj Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości