Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przeziębienie - katar

Napisany przez Carolinka, 01-01-2018, 17:16
Przeziębienie - katar

Offline Carolinka

Jako, że dział "Zdrowie" świeci pustkami, a teraz mamy taki okres chorób i przeziębień...
Dla wszystkich tych, którym dolega katar, zatkany nos, polecam zdecydowanie Vicks - jest to aerozol do nosa i działa natychmiastowo. 
Wreszcie znów będziecie mogli oddychać.... Happywide

Na zdrowie!

[Obrazek: i-vicks-sinex-aloes-eukaliptus-aerozol-do-nosa-15ml.jpg]

Ostatnio poleciłam go @ kl4udi4. Może jego działanie lekko zrecenzuje. U mnie sprawdza się świetnie.
Koszt w aptekach stacjonarnych około 20-25,00 zł.

Szukaj Odpowiedz

Offline Hiszpan

[Obrazek: 500x500]

Ja zdecydowanie polecam otrivin, na każdy rodzaj problemów nosowych Happywide

Szukaj Odpowiedz

Offline YeLLoW

Jakbym TV oglądał. Jeszcze brakuje "przez użyciem zapoznaj się..." Happywide

Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

@ YeLLoW, mówisz - masz Happywide 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Szukaj Odpowiedz

Offline kl4udi4

Generalnie wszystko co ma w składzie aloes, miętę albo eukaliptus jest niczym miód na złamane serduszko w przypadku zapchanego okrutnie nosiwa. Trzeba sobie radzić. Polecam też zwyczajne miętowe sztyfty do nosa, jako zaawansowany sezonowo alergik, nie wyobrażam sobie bez nich funkcjonowania :- )

Breathe and sip like a coca-cola.

@ GUPI J4SKÓŁ I love you today, tommorow, always, forever Heart

Szukaj Odpowiedz

Offline sony

Czosnek miód. Oraz herbatka rutinoscorbin ewentualnie polecam morsowanie nie ma nic innego jak hartowanie organizmu tez jest wygrzanie wypocenie pamietajcie tez ze polopiryna s ma wlasciwosci przyspieszania krazenia krwi pozdrawiam ???????

Ja kolekcjonuję NIKE, Ty kolekcjonujesz lajki,
Jak się nie ma co się lubi, wiadomo to taki ranking.
Nie mam kumpli od szklanki i kielicha, co za lipa,
Bo mam tylko szczerych ludzi, którzy kłamstwu mówią wypad.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Obrazek: b_560x95.png]
Szukaj Odpowiedz

Offline   olisers3

Polecam zajrzeć na stronę http://www.flapjack.pl/tekstylia-ktore-d...-sypialni/ i poczytać na tym blogu artykuły ma temat zdrowia. Jest to blog gdzie znajdziecie różne porady i inspiracje. Można poczytać na wiele tematów nie tylko  o zdrowiu ale również o urodzie o sporcie. Bardzo ciekawa strona polecam poczytać.

Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości