Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty Cenzurowanie

Napisany przez Dyktator, 14-02-2018, 00:07
Zamknięty Cenzurowanie

Niedostępny Dyktator

#1
Nie ma wzoru  to i bez wzoru napisze.

Mam pytanie odnośnie cenzury tak zwanie cenzurowanie nazwy innych sieci cs 1.6Cytat:15. Obowiązuje kategoryczny zakaz reklamowania innych for lub stron o podobnej lub takiej samej tematyce. (Wyjatkiem jest przeznaczony do tego odpoweidni dział) 
Od x czasu Pewna moderatorka cenzuruje mi wypowiedzi w których znajduje sie słowo "mordownia" bez www, http/ com, pl, itp.
Czy samo użycie nazwy mordownia jest zakazane? nie reklamuje nic ani nie robię tego specjalnie. Wspominanie np o zlocie z innej sieci serwerów jest zakazane? jeżeli siedzą tu ludzie które były na zlocie? Nie było to pisane jako reklama a jak odnośnik do nazwy.
Czy moderator cenzorujący słowo "mordownia" powinien cenzurować inne  słowa typu - rzeznia, soplica, Bydgoszcz, Piwko, Relax?
Jak widać słowa mogą być interpretowane różnie np: Soplica jako alkohol czyż nie? Bydgoszcz jako miasto, Relax odpoczynek wyjebka fajanek i browarek, Rzeznia jako ubojnia, mordownia jako rodzaj pułapki. Dane słowa mogą być różnie interpretowane i jak widać nie powinny być cenzurowane. Moje słowa owszem dotyczą innej sieci, ale nie widzę tu reklamy i słowo samo w sobie nie powinno łapać cenzury. 
Regulamin nie określa czy dane słowo jest zakazane! które nie wnosi do dyskusji reklamy. można spojrzeć na moje wpisy.
Nie robię nic specjalnie jest to tylko odniesienie, a dany moderator mi to cenzuruje bo ma złe wspomnienia z poprzedniej sieci, tak to wnioskuje. Post napisany tylko i wyłącznie   w sprawie wyjaśnienia cenzury, jeżeli macie już cenzurować to proponuje i inne nazwy, dodam jeszcze że w podaniach na admina nie obowiązuje cenzura, a zadają się tam adresy innych stron.

Cytat:28. Na Forum obowiązuje zakaz obrażania konkurencyjnych sieci serwerów. 
Żadnej obrazy co do innej konkurencyjnej sieci serwerów nie było.
Jedyne co pragnę to wyjaśnienia tej głupiej cenzury od administracji centrum-cs.pl.
Carolinka kazała mi tu napisać to napisałem.Osoba cenzorująca jest  kl4udi4


Szukaj

Offline kl4udi4

#2
Mam prawo edytować Twoją wypowiedź, jeżeli uznam ją za niezgodną z regulaminem, bądź moralnym podejściem czysto społecznym.

8. Każda ingerencja do wypowiedzi innego użytkownika musi być odznaczona kolorem, odpowiadającemu kolorowi rang i skrótowym podpisem na samym dole wypowiedzi.

Zedytowane było kolorem, nie życzę sobie pisania nazw własnych sieci, które z nami konkurują w postach o nich niezwiązanych.

9. Moderator nie może edytować w jakikolwiek sposób postów Administratora ani ich usuwać.

Jesteś administratorem? Nie sądzę.To udowadnia mi, że nie wszystkie rangi są dla wszystkich. Nazwy sieci podane w podaniach na adminów to zupełnie co innego, niż taktyka, którą kreujesz prowokując administrację do raptownych czynów, jakimi są przykładowo: edytowanie postów.
Nie jesteśmy głupkami. Twoje śmieszne www, czy .pl nic nie zmienia. Nie wiem co masz na celu, nie wiem co masz na myśli wciąż przytaczając konkurencyjną sieć z której zresztą się wywodzisz. Trolli nam tu nie potrzeba, jak i reklam innych sieci.


" bo wiem jakie masz podejście między swoi obcy ale to mniejsza o to"
Nic nie wiesz. Zaprawdę powiadam Ci - nic."Wiem co widziałem widzę i wiem od innych"

Finna Finna Daruj sobie i czekaj na ostateczny werdykt.Szukaj

Niedostępny Dyktator

#3
Ja dalej będę uważał że masz jakieś ale co do innej sieci i  mi to robisz.
Czyli jak użyje teraz słowa napiłbym sie Soplicy?  dasz mi cenzure?
To ja aktualnie zapragnę o cenzurę w podaniach! w których są podane konkurencyjne sieci serwerów.

Jedyne co mnie interesuje to odpowiedz K7 jak zarządzi to tak będzie.

Co ty tu piszesz? jeżeli w dziale podanie nie jest to zakazane to i na cały forum? odnośnika w regulaminie nie widzę?
Kto niby prowokuje? ja tylko chce wyjaśnień  i nikt tu nie prowokuje może jedynie ty mnie, bo wiem  jakie masz podejście między swoi obcy ale to mniejsza o to.

Czekam tylko na pota k7 zakaże to zakaże i tyle, ale wtedy bede wyczulony na podobne wpisy.


Cytat:Zedytowane było kolorem, nie życzę sobie pisania nazw własnych sieci, które z nami konkurują w postach o nich niezwiązanych.

9. Moderator nie może edytować w jakikolwiek sposób postów Administratora ani ich usuwać. 

Jesteś administratorem? Nie sądzę.

Nie rozumiem wpisu?  co do administratora czym sie tu wywyższać? jestem tylko użytkownikiem jak ty który walczy o swoje.
To cenzuruj inne słowa które są większą konkurencja.Cytat:" bo wiem jakie masz podejście między swoi obcy ale to mniejsza o to"

Nic nie wiesz. Zaprawdę powiadam Ci - nic.
Wiem co widziałem widzę i wiem od innych, ale to mniejsza z tym bo to nie dotyczy tematu, i zostańmy przy cenzurowaniu.

Tak sie składa że wywodzę się z innej sieci serwerów niż ta m.... wiec nie mieszaj tego.

Nic nie można napisać skargi zażalenia bo zaraz naskok.


Szukaj

Offline Carolinka

#4
Mimo, że prosisz w swej skardze o wypowiedź tylko @ K7., odniosę się jednak do tego, że zostałam poruszona w wątku. 
Nie kazałam, jedynie zasugerowałam link do tego działu, ze względu na to, że w ostatnim czasie prawie CODZIENNIE kierowane są do mnie jakieś sprawy/wnioski związane z Siecią/Forum/Serwerami drogą prywatną, tj. steam/ts, gdzie jeszcze raz powtarzam: nie będę nic rozpatrywać taką drogą/kanałem komunikacji. Od tego mamy forum, od tego mamy taki dział, jak ten, by wszystko sobie na bieżąco wyjaśniać, aby nie było żadnych nieporozumień.  Przy okazji, jeśli już wątek za moją sugestią/podlinkowaniem został napisany tutaj, w skargach na Administrację, pozwolę sobie napisać kilka opinii z mojego punktu widzenia. 

Rekomenduję zmodyfikowanie regulaminu, tzn. doprecyzowanie punktu 13 o reklamowaniu innych Sieci, z włączeniem zakazu pisania nazw z brakiem serwera WWW w jej zawartości. Ponadto dodałabym zakaz umieszczania adresów innych sieci/wspominek o swojej przeszłości w Adminowaniu na innych forach, w punktach dotyczących doświadczenia, zawartych we wzorze na Admina Serwera, innych działach/tematach oraz na ShoutBox'ie. Kiedyś było to cenzurowane, ostatnio z jakiegoś względu bagatelizowane. I tu nie mam tu na myśli przeszłości, bo w chwili obecnej ona nas nie interesuje. Liczy się to, co jest teraz i czym Moderator kieruje się w podejmowaniu decyzji - regulaminem. 

Skarga w mojej opinii jest bezpodstawna. Jedyne, co w tej sytuacji możemy zrobić, to doprecyzować punkt w regulaminie, dodając stosowny dopisek w sprawie cenzurowania i co wg "Centrum", uznawane jest za reklamę. Ponadto każdy użytkownik może pisać zamienniki, a nie pełne nazwy Sieci: "konkurencja", "na innej Sieci" i to dotyczy również podań na Admina, bo tam zdarza się to nagminnie.


Szukaj

Niedostępny Dyktator

#5
Ale to nie jest skarga, jak pisałem chce wyjaśnień co do cenzury!
Jak już cenzurujecie to wszystko a nie wybrana sieć, nic takiego nie napisałem  reklamując.
Co do wypowiedzi k7,  czekam na jego gdyż chyba jako jedyny jest neutralny wobec innych niż reszta czerwonych chodzi o znajomości.
Dla mnie jest głupotą cenzorować coś bo wspomina  inna sie.
Tak samo  nazwa turek przekierowuje na inna sieć czy to nie reklama? gdzie cenzura?
Albo cenzurujemy wszystko co podobne albo nic.
Carolinka napisał 14-02-2018, 00:48:
To jest moja rekomendacja, a nie ostateczna decyzja. Jakakolwiek zostanie podjęta, każdy się do niej ustosunkuje. Wink
Powołujemy się na Regulamin, a nie znajomości, które dobitnie podkreślasz za każdym razem.


Szukaj

Offline K7.

#6
(14-02-2018, 00:40)Carolinka napisał(a): Ponadto dodałabym zakaz umieszczania adresów innych sieci/wspominek o swojej przeszłości w Adminowaniu na innych forach, w punktach dotyczących doświadczenia, zawartych we wzorze na Admina Serwera, innych działach/tematach oraz na ShoutBox'ie.

(14-02-2018, 00:07)Dyktator napisał(a): jeżeli w dziale podanie nie jest to zakazane to i na cały forum?

Zgodnie z regulaminem, na naszym Forum obowiązuje zakaz reklamowania innych, konkurencyjnych stron o podobnej lub takiej samej tematyce, czy to na ShoutBox'ie, czy w postach/tematach, wyjątek od tej reguły stanowi wyznaczony do tego odpowiedni dział (na reklamy). Natomiast wspominanie, umieszczanie w „Podaniach na Admina” informacji, na temat tego gdzie dany kandydat pełnił funkcje w przeszłości, nie jest klasyfikowane jako reklama, a jedynie jako wskazówka, gdzie ewentualnie możemy szukać informacji/opinii na temat danego gracza. Jest to dość istotne dla osób, które rozpatrują podania i nie widzę w tym nic złego, tak samo jak nie dostrzegam tutaj żadnej niespójności z tym, że... „na Forum jest zabronione reklamowanie a tam...gdzieś przy podaniach można sobie pisać i podawać nazwy...”. Dla Waszej wiadomości, złamanie regulaminu następuje min. w momencie kiedy reklama/linki pojawiają się w strefie do tego nieprzeznaczonej. Chyba powinno być to dla wszystkich jasne i zrozumiale. Skoro w podaniach jest wyszczególniony takowy punkt z podawaniem miejsc/nazw gdzie się było adminem w przeszłości to chyba rzeczą oczywistą jest że administracja, czy ogólne nasze zasady, regulaminy w tym przypadku, akurat na to zezwalają i nie jest to żadna nieścisłość, jakaś sprzeczność z naszym regulaminem. Wydawało mi się że powinno być to oczywiste...nie będziemy modyfikować naszego regulaminu rozkładać go na 1240 „podpunkcikow”, tylko dlatego że pojedyncze „jednostki” mają jakiś problem z jego interpretacją.

Przy interpretowaniu jakichkolwiek pojawiających się treści na forum, „potencjalnych reklam” ważne jest to aby odróżnić pewne zasadnicze kwestie, różnice, rodzaj tych reklam, ich „skale”... przede wszystkim potrafić ocenić jaki ma wpływ dane działanie, zjawisko na ogólny „stan rzeczy”, czy też jakie ogólne konsekwencje się z tym wiążą dla nas, jako sieci. Reklama reklamie nie jest równa...Czy osoba ubiegająca się o Admina, wstawiając w swoim podaniu nazwę serwerów/sieci z przeszłości, gdzie pełniła podobne funkcje stanowi jakieś „zagrożenie” dla nas? Pomijam sam fakt, że większość tych serwerów już nie ma... a jeżeli nawet są...i  kiedy użytkownik poda nazwy tych  sieci, które funkcjonują do dnia dzisiejszego, to jaki to ma wpływ? Czy ktoś czyta podania na admina w poszukiwaniu innych serwerów? Ktoś zobaczy nazwę jakiejś sieci i nagle od nas odejdzie? Przecież praktycznie każde forum (nasze również), posiada swój ogólnodostępny dział z reklamami innych serwerów/sieci...ile osób z tego korzysta? Jaka jest skuteczność takich reklam? Ktoś w ogóle interesuje się tym? Non stop padają jakieś adresy stron, oferty konkurencji... tego też mamy zabronić? Pozamykać się na wszystko, postawić jakąś barierę, tarczę ochronną i „strzelać” do każdego kto wspomni o jakiejś innej sieci?...Nie popadajmy w jakąś paranoje...z tym zabranianiem, czy cenzurowaniem jakichś nazw, pojedynczych słów w neutralnych postach, czy tematach. Jeżeli ktoś ma zamiar odejść z Centrum, zmienić sieć to i tak to zrobi, nie potrzebna jest mu do tego "ujrzana reklama" w dziale z podaniami...czy w innym miejscu.

(14-02-2018, 00:40)Carolinka napisał(a): Rekomenduję zmodyfikowanie regulaminu, tzn. doprecyzowanie punktu 13 o reklamowaniu innych Sieci, z włączeniem zakazu pisania nazw z brakiem serwera WWW w jej zawartości.

Miałaś chyba na myśli pkt 15. Tak czy inaczej póki co nie widzę potrzeby, żeby modyfikować, czy w jakiś sposób doprecyzowywać regulaminu w tej kwestii.


(05-12-2013, 01:08)K7. napisał(a): 15. Obowiązuje kategoryczny zakaz reklamowania innych for lub stron o podobnej lub takiej samej tematyce. (Wyjatkiem jest przeznaczony do tego odpoweidni dział)

Ten punkt regulaminu dotyczy konkretnych sytuacji, celowych działań mających za zadanie reklamowanie innych sieci, w sposób zabroniony, który nie jest przez nas tolerowany. Jest pewna, powiedziałbym dość zasadnicza różnica między użytkownikiem, który przychodzi na forum...rozsyła jakieś prywatne wiadomości, umieszna na SB, czy w postach/tematach tresci, linki do innych stron nakłaniając innych użytkowników do przyjścia na inną sieć, a użytkownikiem, który wypowiadając się w danym temacie nie ma na celu reklamy, a jedynie wspomina jakieś zdarzenie z przeszłości z innej sieci. Samo podanie nazwy, bez żadnych odsyłaczy/linków w imieniu naszego prawa/regulamnu nie jest żadnym poważniejszym przestępstwem. Ale to wszystko należy też interpretować w zależności od całego kontekstu, sytuacji, bo jeżeli ktoś na przykład celowo i nagminnie, co chwile w każdym poście używa, przywołuje nazwe innej sieci, to my tez nie będziemy takiego zachowania tolerować. Tutaj jest Centrum, a nie jakieś „peryferia” i dyskusje o innych sieciach, jeżeli ktoś będzie zbyt często nawiązywał do nich musi liczyć się z tym, że jego posty zaczną być cenzurowane, a on sam może zostać ukarany, za jakieś prowokacje czy wprowadzanie niepotrzebnego zamętu.

Reasumując.
Jakieś linki, pełne nazwy/adresy, bezpośrednie odsyłacze do innych konkurencyjnych stron powinny być jak najbardziej cenzurowane przez moderatorów, oraz dodatkowo odpowiednio karane. Natomiast pojedyncze frazy, nazwy nawiązujące do danej sieci, ale nie mające na celu „bezpośredniej” reklamy nie powinny być ukrywane/edytowane. Dlatego proszę moderatorów o dostosowanie się do mojej prośby.
Na koniec dodam, że my jako sieć, nie powinniśmy wychodzić z założenia i trzymać się tej zasady, żeby cenzorować każde słowo związane z inną siecią serwerów, które od czasu do czasu pojawi się na naszym forum...bo tak naprawdę w jakim celu to robić? Czego mamy się obawiać? Że ktoś wychwyci jakąś nazwę w poście, wystuka w google, znajdzie pełny adres i ucieknie od nas na inne forum/serwery?

Centrum jest siecią serwerów, która zna swoją wartość, nigdy nie byliśmy jakoś szczególnie uczuleni na reklamy, jakieś przewijające się przez nasze forum nazwy konkurencyjnych stron. Jeżeli nawet któryś z „naszych” graczy zdecyduje się odejść, przejść na inną siec, ma do tego pełne prawo. Ja zawsze powtarzałem i powtarzać będę, że każdy ma wolny wybór, każdy może być tam gdzie jest mu dobrze, a my w żaden sposób nie powinniśmy mu tego zabraniać, czy ograniczać. 

Na koniec miał bym, taką chyba w miarę dobrą radę...nie stwarzajcie sobie wzajemnie, oraz osobom postronnym nie potrzebnych problemów. Jeżeli macie wobec siebie jakieś obiekcje, urazy z przeszłości zachowajcie je dla siebie.
Off


Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości