Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co jest w Tobie najbardziej czarujące? [QUIZ]

Napisany przez kl4udi4, 26-02-2018, 21:59
Co jest w Tobie najbardziej czarujące? [QUIZ]

Offline kl4udi4

https://samequizy.pl/co-jest-w-tobie-naj...arujacego/

Uśmiech

[Obrazek: filing_images_acdb0a401ccd-25.jpg]

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi, możemy stwierdzić, że najbardziej czarującą zaletą u Ciebie jest Twój uśmiech. Ludzie lgną do Ciebie, dzięki Twojemu poczuciu humoru. Bez względu na okoliczności zawsze posiadasz pozytywne nastawienie do ludzi i całego świata. Zawsze widzisz tą jasną stronę sytuacji. Nigdy nie marudzisz, a wręcz próbujesz przekonać ludzi do tego, by także starali się dostrzegać uroki życia. Uśmiech nigdy nie schodzi Ci z twarzy!

Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

Inteligencja

[Obrazek: filing_images_d7e7f7510e9d.jpg]
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi, możemy stwierdzić, że najbardziej czarującą zaletą u Ciebie jest Twoja inteligencja. Niektórzy mówią, że mózg jest jedną z najatrakcyjniejszych części ciała. I tak też jest w Twoim przypadku. Zawsze masz coś mądrego do powiedzenia. Ludzie lubią z Tobą dyskutować, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą się czegoś ciekawego od Ciebie dowiedzieć. Posiadasz zdolność do widzenia czegoś w unikatowej perspektywie.

Blush Cheese

Szukaj Odpowiedz

Offline nieuchwytny

[Obrazek: DFgVoAZ.png]

Szukaj Odpowiedz

Offline  WALLACE

Uśmiech

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS7RF3w3zF9_zWFlmCieOf...D7V6WntlB_]

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi, możemy stwierdzić, że najbardziej czarującą zaletą u Ciebie jest Twój uśmiech. Ludzie lgną do Ciebie, dzięki Twojemu poczuciu humoru. Bez względu na okoliczności zawsze posiadasz pozytywne nastawienie do ludzi i całego świata. Zawsze widzisz tą jasną stronę sytuacji. Nigdy nie marudzisz, a wręcz próbujesz przekonać ludzi do tego, by także starali się dostrzegać uroki życia. Uśmiech nigdy nie schodzi Ci z twarzy!

Szukaj Odpowiedz

Offline Hiszpan

Inteligencja. Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi, możemy stwierdzić, że najbardziej czarującą zaletą u Ciebie jest Twoja inteligencja. Niektórzy mówią, że mózg jest jedną z najatrakcyjniejszych części ciała. I tak też jest w Twoim przypadku. Zawsze masz coś mądrego do powiedzenia. Ludzie lubią z Tobą dyskutować, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą się czegoś ciekawego od Ciebie dowiedzieć. Posiadasz zdolność do widzenia czegoś w unikatowej perspektywie.

Szukaj Odpowiedz

Offline PIZGATRON

Inteligencja
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi, możemy stwierdzić, że najbardziej czarującą zaletą u Ciebie jest Twoja inteligencja. Niektórzy mówią, że mózg jest jedną z najatrakcyjniejszych części ciała. I tak też jest w Twoim przypadku. Zawsze masz coś mądrego do powiedzenia. Ludzie lubią z Tobą dyskutować, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą się czegoś ciekawego od Ciebie dowiedzieć. Posiadasz zdolność do widzenia czegoś w unikatowej perspektywie.

Szukaj Odpowiedz

Offline K@siul@

Inteligencja

[Obrazek: filing_images_d7e7f7510e9d.jpg]Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi, możemy stwierdzić, że najbardziej czarującą zaletą u Ciebie jest Twoja inteligencja. Niektórzy mówią, że mózg jest jedną z najatrakcyjniejszych części ciała. I tak też jest w Twoim przypadku. Zawsze masz coś mądrego do powiedzenia. Ludzie lubią z Tobą dyskutować, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą się czegoś ciekawego od Ciebie dowiedzieć. Posiadasz zdolność do widzenia czegoś w unikatowej perspektywie.

Szukaj Odpowiedz

Offline Żmija

Uśmiech

Powinienem się częściej uśmiechać Happywide

Dobrze ze w necie udaje osobę negatywna te moje tysiące twarzy maja swoje dobre strony xD

Szukaj Odpowiedz

Offline Fragles

Uśmiech

[Obrazek: 91fe758a600e812amed.jpg]
Szukaj Odpowiedz

Offline paczu

Inteligencja

I have so much to say but you're so far away..
Szukaj Odpowiedz

Offline Hrabia

żodyn nie jest atrakcyjny

Strzelam, strzelałem 
nigdy się nie bałem ,że zabić miałem
powiedziałem  co powiedzieć miałem
nie miej pretensji...
przecież info Ci podałem
nieraz z m4 czy shootguna 
banie wyrwałem
bo BOTa spotkałem
za złe mu nie miałem później ja go skarałem