Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Q&A #21 Q&A Hrabia - Odpowiedzi i nominacja

Napisany przez Carolinka, 04-04-2018, 22:01
Q&A #21 Q&A Hrabia - Odpowiedzi i nominacja

Offline Carolinka

[Obrazek: 601-free-words.png]

Długo wyczekiwane Q&A! Wink
Zapraszam - nie taki Diabeł straszny, jak go malują.
Poznajcie @ Hrabia

@ Hiszpan
[Q] Ile już pijesz?
[A] Wszystko zaczęło się od podstawówki. Piję już tyle, że nie pamiętam. kiedy zacząłem.

[Q] Jaki alkohol preferujesz?
[A] Metylkowy. Happywide Zależy od okazji. Piwo dobre do ogniska, wódka na imprezę, łycha w dobrym towarzystwie, a drink w barze.
<co kto przyniesie, bimbrem nie pogardzę> Stosunkowo mała ilość wypitych przeze mnie % wpływa na mnie. Raz w życiu urwał mi się tak na prawdę film.

[Q] Dużo mieszasz? Czy jak już, to tylko pijesz 1 rodzaj?
[A] Jestem tego zdania, że wszystkiego trzeba spróbować tak, jak na Wigilę każdej potrawy. Heart

[Q] Przestaniesz kiedyś pić? Czy to nie wchodzi w ogóle w grę?
[A] Heart nie sondze.

[Q] Myślisz, że zdasz maturę? Jak tak to, jaki kierunek studiów? 
[A] Nadzieja umiera ostatnia... W sumie to budowlane albo bibliotekarstwo.

[Q] Jak nie zdasz, to co zrobisz?
[A] Coś wymyślę, złożę wniosek o wizę do stanów. Pojadę do Niemiec czy Holandii i kupię motor. ;3

[Q] Ile już samochodów zarżnąłeś? Bo z tego co pamiętam minimum jedno, było więcej?
[A] 2 trupy, 3-ej ranni. Teraz przez dwa lata chyba żadnej fury nie rozbiję. :p hehehe

@ DoN ArCzi
[Q] Ja mam jedno zasadnicze. Happywide Dobrze ruchasz? Happywide
[A] Myślę, że nie muszę się tym chwalić, tym bardziej na forum.

@Carolinka
[Q] @ Hrabia, chciałabym przeprosić Ciebie za moją "nieobecność". Dosypuję pytania, pozwól, że przedłużamy Twoje Q&A o kolejny tydzień, odpowiedzi opublikuję w weekend. Smile
[A] No cóż, nie mogę Cię winić za Twoją nieobecność, ale nawet nie wiesz, jak mi miło, że przepraszasz. :* Chociaż nie masz za co. Ale przyznam się zastanawiałem się, co się z Tobą maleńka dzieje. Heart

[Q] Co Cię skłania do pozostania na Centrum?
[A] Jednym słowem? Życie. Poznałem tutaj naprawdę w porządku ludzi, niektórych już nie ma, ale ciągle dochodzą nowe gęby. Smile Myślę, że taka mała społeczność ma więcej energii, ambicji, a najważniejsze szczerości niż wszystkie serwerownie razem wzięte! 

[Q] Zegarek na ręce czy w telefonie?
[A] Szczęśliwi czasu nie mierzą. Happywide Nie mam na razie pieniędzy na to żeby sobie kupić zegarek i nosić go z radością. Zawsze wiadomcia, że lepiej na ręce! Mam zegarek, który kupiłem ponad 8 lat temu i mam do niego sentyment, nie używam go na co dzień, ale ciągle tyka tik tak tik tak tik tak. Miał tak robić minimum 10 lat, zobaczymy, ile wytrzyma.

[Q] Lubisz swój pieprzyk?
[A] Lubię, nie lubię, mam go odkąd pamiętam, nie przykładam na co dzień na niego uwagi. Radziłem się kilku bliskich mi osób czy go nie usuwać. Nie będę go na razie usuwać, bo po co. Jedni mówią ,że dodaje sexapill'u. Przyjaciel kiedyś mi powiedział, że jak będę randkować, to dziewczyna będzie patrzeć na niego itp itd.  Wkurwi mnie, jak zacznie na nim rosnąć sierść (tzn. na razie się golę i na nim mi włosy nie rosną, ale jak zaczną to już raczej na pewno się go pozbędę).  Może kiedyś sam sobie go wytnę używając żyletki i jakiegoś mocnego alkoholu wysoko % na znieczulenie. xD (taki ze mnie świr). Mam na tyle oleju w głowie, żeby nie zaprzątać sobie głowy tym, co myślą o pieprzu. Ludzie taki się urodziłem, takim mnie wszyscy widzą, ale czy ja w głowie mam takiego pieprza? Tego to sam nie wiem :X 

[Q] Co myślisz o mężczyznach, którzy korzystają z usług kosmetyczek?
[A] Zależy, co masz na myśli... Sam nie lubię obcinać paznokci pewnie, że bym chciał powrócić do czasu, kiedy robiła to mama (choć pamiętam strasznie bolało przycinanie paznokci u stóp). Czy sam bym się wybrał do kosmetyczki? Nie sądzę. Ale jakby ktoś mi taki prezent zrobił, to bez oporów bym skorzystał. Happywide Ale jednak myślę, że facet z makijażem na co dzień to debil, debilizm debila nie skreśla, by się z nim zadawać, kolegować. Ba, nawet przyjaźnić. Ale jednak ... Co o nich myślę? Nie znam żadnego takiego pedanta. Są ludzie i tych szanuję, którzy się wstydzą np. trądzika i stosują pudry. Nie oceniam, sam nieraz pudruje nosek. Podsumowując trudne pytanie, nie chcę urazić społeczności homoseksualnych, ale raczej bliżej tacy faceci mi się z "gejami" kojarzą. Nie jestem homofobem, ale nie dam się wyruchać w dupę przez faceta! Powiem tak, bo mogę! Hehehe, pochodzę ze wsi i mam wymówkę! FACET TO FACET! Jak by trzeba było gospodarzowi pomóc gnój wyrzucić, to powinien to zrobić i przy tym się nie mazgaić (mówię tak, choć sam tego nigdy nie robiłem), ale jakby trzeba było, to bez problemu pomogę! To samo się tyczy facetów jak jest normalny bez żadnych ą ę odchyleń jest w porządku. Mężczyznę poznajesz po czynach, a jak potrafi zadbać o siebie, dobre imię i rodzinę, to szczerze wisi mi to. Mógłby nawet paznokcie różowe nosić. Jestem tolerancyjny chociaż, wszystko ma swoje granice.

[Q] Jaka jest Twoja największa wartość w życiu?
[A] Szacunek, szczerość, wierność... Irytuję mnie chciwość, nienawidzę fałszywych ludzi.

[Q] Pomarańcza czy mandarynka?
[A] Hmm... cytrus. Mandarynka jest zajebista, jak jest GMO i nie ma pestek. xD Ale jednak z drugiej strony trzeba ją obierać. Nie mam nic przeciwko, nawet lubię obierać mandarynki, jednakże pomarańcze kroisz na 4 części i jest szybciej i więcej. Wybieram mandarynkę. Happywide 

[Q] Wschód czy zachód słońca?
[A] Śpioch ze mnie. Szczerze powiem, że wschód. Przeważnie jest mi dane podziwiać tylko zachody, gdyż śpię przy wschodzie.

[Q] Cisza na łonie natury czy impreza w klubie?
[A] Wiadomo, że łono natury. Na 50 imprez w plenerze przypada 1 w klubie, taki mam stosunek pi razy OKO. XD

[Q] Co myślisz o zakazie handlu w niedzielę?
[A] Z jednej strony władza chyba chciała dobrze... Może to mój syndrom sztokholmski i tak myślę. Jest to jedno z wielu ograniczeń wolności.

[Q] Kim chciałbyś zostać w przyszłości? Jakie było Twoje marzenie w dzieciństwie? 
[A] Wiele ich było: astronauta, chemik, wynalazca, pisarz czy piosenkarz. Pamiętam kiedyś nawet chciałem zostać kowalem. Happywide Teraz nim jestem i kuje swój los. Teraz mam marzenie - zostać kiedyś szczęśliwym ojcem. Heart Praca? Nie wiem, do tej pory lubię tworzyć, na studia nie pójdę przynajmniej nie w tym roku, więc o karierze kierownika budowy nie mam, co myśleć. Happywide 

[Q] Kim nie chciałbyś być i dlaczego?
[A] Policjantem, bo jp 99%. Nie chciałbym swojego życia przesiedzieć. 

[Q] Co byś w sobie zmienił?
[A] Słabą silną wolę. Jest silna, ale nie ma stabilizacji w świecie, tzn mocnego fundamentu.

[Q] Co w sobie lubisz?
[A] Wzrost 190 cm, to, że słucham rapu to, że kiedyś zbłądziłem i się odnalazłem, ciągle błądzę, ale mam tego świadomość (przynajmniej tyci tyci większą niż ze 2-3 lata temu). To, że mam wielkie ambicje, i lubię też mój słomiany zapał! Byłem człowiekiem, który chciał w życiu zrobić wszystko albo jeszcze więcej mam nadzieję, że zostanie mi to do końca życia.

@ K7.
[Q] Ile to jest 2+2x2?
[A] Sześć, kolejność wykonywania działań.

[Q] Jak długo grasz w cs'a?
[A] Będzie jakoś 9 lat.

[Q] Twoja ulubiona mapa?
[A] de_cbble

[Q] Twoja ulubiona broń?
[A] P90.

[Q] Masz jakieś zwierzę?
[A] Rybki w aquarium.

[Q] Ulubione danie?
[A] Pierogi. Happywide

[Q] Wieś, czy miasto?
[A] Zależy. Mieszkam od urodzenia na wsi. Smutny Pewnie na kilka lat przeprowadzę się do miasta, ale na starość tam nie zostanę.

[Q] Mieszkasz w domu, czy bloku?
[A] Ma osiedlu. Happywide "nasze bloki są zajebiste"

[Q] o cenisz w ludziach najbardziej?
[A] Szczerość.

[Q] Czego najbardziej w sobie nie lubisz?
[A] Tego, że za bardzo ulegam ludziom.

[Q] Jakie są Twoje zainteresowania?
[A] Gry komputerowe, narkotyki, wędkarstwo, wspinaczka, literatura, muzyka, piesze wycieczki, góry, jazda rowerem, ogniska, turystyka i poznawanie nowych miejsc.

[Q] Czy uprawiasz jakiś sport?
[A] Biegam, kiedyś strzelałem z łuku, teraz chciałbym zacząć swoją przygodę z drążkiem. Happywide

[Q] Jakie masz marzenia?
[A] Mam, jednym z nich jest podróż z plecakiem przez południową Europę.

[Q] Masz prawo jazdy? 
[A] Jusz niet XDDDD.

[Q] Jaki jest Twój stosunek do Policji?
[A] Policja jest po to aby pomagać, w gruncie rzeczy jeb## policję, ale ktoś musi pilnować porządku. Policja jestem na tak, ale policjanci... to uczciwych ze świecą szukać. 

[Q] Jak trafiłeś na Centrum?
[A] Nie pamiętam już.

[Q] Co byś zmienił na Centrum?
[A] Grafikę forum i boty na 4fun wyłączył.

Kolejną nominowaną osobą, jest... @ lorajt

Za błędy w druku przepraszamy. 

Szukaj

Offline Hrabia

Jaki
? Diabeł? niee!
protestuje! wywiad poproszę to wyjdzie prawda na jaw Skeptical dziwak jestem to jest fakt , ale żeby od razu tak oczerniać? Wink "debil i idiota"

Strzelam, strzelałem 
nigdy się nie bałem ,że zabić miałem
powiedziałem  co powiedzieć miałem
nie miej pretensji...
przecież info Ci podałem
nieraz z m4 czy shootguna 
banie wyrwałem
bo BOTa spotkałem
za złe mu nie miałem później ja go skarałem 
tego opisu też nie podrabiałem 
tylko sam go nabazgrałem bo dobrą fazę miałem Heart :angel: 
Szukaj Strona WWW

Offline Carolinka

(04-04-2018, 22:52)Hrabia napisał(a): Jaki
? Diabeł? niee!
protestuje! wywiad poproszę to wyjdzie prawda na jaw Skeptical dziwak jestem to jest fakt , ale żeby od razu tak oczerniać? Wink "debil i idiota"

Dopowiadaj sobie Happywide

Szukaj

Offline Marchewka!?

P90 Power xD Silvery łączmy się Happywide xD

Szukaj Strona WWW

Offline Kleopatra

Bardzo ciekawy wywiadzik pozdrawiam

Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości