Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty "Rekrutacja" 4Fun

Napisany przez K7., 08-04-2018, 15:40
Zamknięty "Rekrutacja" 4Fun

Online K7.

Witam, sprawa jest  Cool . Poszukuje osób, a dokładniej Adminów do pomocy w utrzymywaniu porządku na serwerze 4Fun. Przeglądając listę Adminów, no nie powiem...ale dość mocno się przeraziłem, bo tych adminów praktycznie nie mamy. Jest zaledwie kilka osób, które w miarę regularnie wchodzą na serwer, jest ich zdecydowanie za mało. Prawda jest taka, że deficyt Adminów na 4Fun'ie istniał już od dawien dawna, ostanie 3 rezygnacje tylko dobiły serwer pod tym względem...Dlatego konieczne jest pozyskanie nowych, w miarę ogarniętych Adminów, którzy pomogą w utrzymywaniu porządku, a przy okazji wniosą na serwer trochę świeżości, pozytywnej energii, której nigdy nie jest za wiele. Dlatego zachęcam wszystkich do składania podań, nawet w przypadku nie spełnionych warunków „formalnych”. 

Korzystając z okazji, chciałem podziękować obecnym Adminom za pomoc Wink , mam nadzieję, że w najbliższym czasie, to grono się powiększy.
To tyle, dziękuje za uwagę.

Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW

Offline Psiryj

nadam sie? xDDDD
K7. napisał 08-04-2018, 18:57:
No ba...Takich ludzi nam potrzeba, pisz podanie Happywide

Szukaj Strona WWW

Offline Kleopatra

Ja to nawet nie probuje, chetnie bym pomogła. Ale i tak podanie bedzie odrzucone,wiec nie probuje i dlatego nie składam podania.
Carolinka napisał 10-04-2018, 11:31:
Przecież wielokrotnie było mówione/pisane odnośnie Twoich podań i Twojej funkcji na innej Sieci. Do tego dochodzą reklamy innych Sieci na Centrum...

Smerfetka i jest smerfnie
Szukaj

Offline Hiszpan

(09-04-2018, 16:12)Kleopatra napisał(a): Ja to nawet nie probuje, chetnie bym pomogła. Ale i tak podanie bedzie odrzucone,wiec nie probuje i dlatego nie składam podania.

Jakbyś go mogła dostać, jak np. ja od 2014 ani razu, nie widziałem Cię nigdy na serwerze. A przynajmniej od ponad roku NIGDYmysli Jedynie wchodzisz na forum...

Szukaj

Offline Kleopatra

grywam ale rzadko bo osttnio pracuje na kompie i malo czasu. Ale narzie mi to nie potrzebne jest.

Smerfetka i jest smerfnie
Szukaj

Offline PIZGATRON

Od 2014 roku masz przegrane na serwerze niecałe 13 godzin Happywide

Szukaj

Offline Carolinka

Jeśli znajdą się chętni, to zapraszamy do składania podań. Admini DD2 są również bardzo mile widziani - i odwrotnie, Adminów 4FUN zapraszamy na DD2 Wink

Póki co zamykam, by uniknąć niepotrzebnego spamu.

Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości