Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wspólne granie na Zombie Infection

Napisany przez _Mam_cie_na_hiT_, 13-05-2018, 16:33

Wspólne granie na Zombie Infection

Offline _Mam_cie_na_hiT_

Exclamation 
Cześć wszystkim gram na ZI od chyba 6 lat gdy serwer był wiecznie zapchany, trzeba było kupować sloty. Zawsze gdy wchodziłem na serwer wiedziałem że będzie wesoło latające zombie po całej mapie od strzału w nich z shotgubna czy sama atmosfera. Sytuacja zaczęła się psuć w połowie 2017 roku gdy na serwerze było 15/32 os. aż do dziś kiedy n Heart ikt nie gra lub czasem jakiś przypadkowy gracz wpadnie i wyjdzie. Naprawdę tęsknie za czasami kiedy serwer był pełen zajebistych graczy. I tu mam prośbę do użytkowników forum, może byśmy się umówili ponownie na jakieś granko ? Heart

Szukaj Odpowiedz

Offline Stenziu

Można pograć tylko pisz kiedy Happywide

Szukaj Odpowiedz

Offline _Mam_cie_na_hiT_

(13-05-2018, 17:46)Stenziu napisał(a): Można pograć tylko pisz kiedy Happywide
Właśnie piszę by ustalić kiedy, tylko by było więcej os. Finna. Mi pasują raczej weekendy.

Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

Najwięcej ludzi jest dostępnych w weekendy.  Dodajcie się wszyscy do znajomych na Steam i zapraszajcie do gry.... Ja nic innego nie robię, jak tylko Wam spamuje zaproszeniami do gry i zawsze się wtedy zbiera jakaś 10 osobowa ekipa. Niestety w ten weekend będę nieosiągalna... Wspierać będę Was duchowo i puszczę sygnał na fanpage'u oraz grupach Steam ZI, gdzie mam prawa Administratorskie. Dajcie znać tylko, która godzinę mam wpisać w "ogłoszeniu". Smile Po 15:00 w sobotę i niedzielę?

Szukaj Odpowiedz

Offline _Mam_cie_na_hiT_

(14-05-2018, 15:47)Carolinka napisał(a): Najwięcej ludzi jest dostępnych w weekendy.  Dodajcie się wszyscy do znajomych na Steam i zapraszajcie do gry.... Ja nic innego nie robię, jak tylko Wam spamuje zaproszeniami do gry i zawsze się wtedy zbiera jakaś 10 osobowa ekipa. Niestety w ten weekend będę nieosiągalna... Wspierać będę Was duchowo i puszczę sygnał na fanpage'u oraz grupach Steam ZI, gdzie mam prawa Administratorskie. Dajcie znać tylko, która godzinę mam wpisać w "ogłoszeniu". Smile Po 15:00 w sobotę i niedzielę?

To może za dwa tygodnie w weekendzik (jak masz czas, chce by było jak najwięcej ludzi). Jaka grupa na steam czemu ja od kilku lat o niej nic nie wiem  Finna

Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

Myślę, że nie ma i problemy "wspólnie zagrać" i za 2 tyg. Smile 

Póki co zapraszam WSZYSTKICH chętnych do gry jutro, czyli 19 maja na godzinę 18:00 Wink 
Moje plany się zmieniły i będę... Liczę na Waszą obecność.

IP: 193.33.177.54:27121

I tak, jak wcześniej wspomniałam... Weźcie pododawajcie się na STEAM Cool 

[Obrazek: 32933762_1968604446507711_37916218206757...e=5B9D28EB]

Szukaj Odpowiedz

Offline FuSsIoN

moze stara ekipa sie zbierze Happywide wpadne ;p

Szukaj Odpowiedz

Offline oloo

Mnie nie będzie, nie pasuje mi godzina Wink Innym razem może jakoś zagramy Happywide

Szukaj Odpowiedz

Offline Carolinka

Skromnie, ale zawsze coś. Smile

[Obrazek: na4AHje.jpg]

[Obrazek: xCcMdEi.jpg]

[Obrazek: SEbJsHt.jpg]

Szukaj Odpowiedz

Offline YeLLoW

Dzisiaj ktoś chętny?

Szukaj Odpowiedz

Offline _Mam_cie_na_hiT_

Zazdroszczę nie mogło mnie być ponieważ PC odmówił posłuszeństwa >Smutny. Może się ponownie umówimy Finna  .

Szukaj Odpowiedz

Offline KtoZnakZapytania

Cześć, mam pytanko, ktoś coś w ten łikend będzie strzylał? Wink

[Obrazek: MfUGsqV.png]

Szukaj Odpowiedz

Offline Arkadiusz K.

Tak.

GG: 5265649
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Offline Carolinka

Zapraszamy do gry na Zombie Infection! IP: 193.33.177.54:2712  Wink

EDIT:

[Obrazek: qxIIx4Q.png]

Szukaj Odpowiedz

Offline YeLLoW

Kto, Furian, Zxc, Edek, moxi, olo, Spasitelj, Carolinka, zdrowie, hattu, Garfield, mj, uzmel, kmz, Sojer, Bad, Klapek, lolo, Mia, Babidi, nuq, Sercowy, ZUBER, dzony, Piterr+, mafijny, Kylo, CzesuafQ, neon, Rayden, Bella, Wojeczka, Dejw, Sean, Slupek, POLICJA, Edka, ZWIADOWIEC, zamaskowany szaxhsjfa, Bumcfksz, Nieuchwytny. 

Tak mi się zebrało na wspominki. Pewnie większość z wymienionych rzucila CS, Steama i postawiła na życie prywatne. Kurcze, dużo bym dał aby jeszcze zagrać z tymi ludźmi. Może kiedyś się uda? Jakiś kontakt do tych co na steam już nie wchodzą? Może sie umówić na dany dzień na wieczór? Może nie wszystko jeszcze stracone? Wiem ze ZI juz ledwo zipie ale póki stoi, a mam nadzieję ze będzie stał jeszcze długo, uda się rozegrać jeszcje wiele godzin w fajnej atmosferze. Sam nie grałem w CS już bardzo długo, ale z chęcią wróciłbym do tych długich wieczorów z ZI.

Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości