Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRZYJĘTE disko (dosko)

Napisany przez diskopoler, 04-05-2019, 00:05
PRZYJĘTE disko (dosko)

Offline diskopoler

Nick na Serwerze:  diskopoler from najntis
Imię:  Jerry
Data Urodzenia: marzec '95
Czy spełniasz wszystkie warunki: +
Steam_ID: 0:0:18717521
Staż gry: 13 lat
Znajomość amx w skali 0-10: 3
Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): -
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem:  przyda sie kolejna para rak do banowania niegrzecznych graczy!
Czy posiadasz mikrofon:  +
Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]:  nie
Zainteresowania: sport i karanie w csie
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: tak Heh

Kocham klimat lat 90  Cheese
Szukaj Strona WWW

Online Carolinka

O proszę! Cóż za zaskoczenie... Wszystko się zgadza. AMX'a poduczymy. Dawać go Cool

Szukaj

Offline Arkadiusz K.

Jestem za

GG: 5265649
Szukaj Strona WWW

Online PIZGATRON

Jasne, że tak. Jak będziemy w go grać to mogę Cie amxa poduczyć (gry tez)

Szukaj

Online K7.

Warunki spełnione, problemów z Tobą raczej nigdy nie było (przynajmniej, nie przypominam sobie)... Odnośnie znajomości AMXX, póki co to najważniejsze jest żebyś potrafił banować, ostatnio dość sporo odpaleńców wchodzi na serwer i zdarza się, że nie ma komu ich przegonić. Opcja banowania jest w panelu „amxmodmenu”, jak nie ogarniasz za bardzo tego terminu, to odpal sobie jakiś poradnik np. na YT i się zapoznaj z podstawami, albo po prostu pytaj Arkadiusza, Pizgatrona, czy innych Adminów. W wolnej chwili, dostępne komendy admina, przetestuj sobie na serwerze, najlepiej gdy jest mało graczy. Jak będziesz się uczył banować, to nie rób tego na graczach tylko najlepiej na Carolince. Najważniejszych i najczęściej używanych komend nauczysz się z czasem, nie ma z tym żadnej filozofii, praktycznie wszystko robi się intuicyjnie z panelu „amxmodmenu”.

Sam Ciebie do tego podania namawiałem, także trochę było by teraz głupio jakbym był na NIE Happywide

Brakuje nam Adminów, każda dodatkowa pomoc się przyda.

Podanie Odrzucone. 
Ban2
Off

Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości