Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamknięty SSy Anastazja

Napisany przez K7., 04-05-2019, 20:57
Zamknięty SSy Anastazja

Online K7.

Nick w grze: Anastazja            data: 04.05.2019r
SteamID:'STEAM_1 : 0 :979675803'
IP:'77.253.19.166'
Serwer: Centrum- Cs.pl [+18]
Mapa: awp_India
Link do Twojego bana na amxbans: 2019-05-04
Link do ss'ów (spakowany i wstawiony na zippyshare.com): [color=rgba(255, 255, 250, 0.86)]https://megawrzuta.pl/download/586de6fc2...4a56e.html[/color]

Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW

Online Carolinka

Wklej poprawnie link do SSów.

Szukaj

Offline Psiryj

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD nawet tego nie potrafi zrobić Happywide

Szukaj Strona WWW

Offline sdsdsd

Screeny przerabiane, brak UB
/close

Szukaj

Online K7.

Anastazja prawdopodobnie pierwszy raz miała robione ssy, chyba nie ogarnia forum, bo zamiast założyć temat, wysłała mi wiadomość na priv. Może chciała mnie poderwać Blush , nie wiem, nie wnikam Happywide (chyba ma ze 13 lat to i tak za stara dla mnie jest). Tak czy inaczej, wczoraj mi się trochę śpieszyło, wszedłem na chwilę na forum, patrzę - jest jakaś nowa wiadomość, ucieszony myślałem, że @Carolinka podesłała mi kolejną serie gorących fotek znad morza, a tu dupa...są fotki, tylko że Anastazji i nie znad morza tylko z piaszczystej awp_indiiii Happywide I tak jak wspomniałem, spieszyło mi się, dlatego nawet nie sprawdzałem tych ssów tylko skopiowałem treść wiadomości i wrzuciłem na forum, z myślą że ktoś sprawdzi te ssy i ją odbanuje, bo zapewne chciała by sobie jeszcze pograć. Pech chciał, że link do tych screenów nie działał i sobie nie pograła Happywide Link już został poprawiony. 
Wiem, że tak się nie powinno robić, zakładać tematów za kogoś, ale no...no porostu taka sytuacja. Chciałem pomóc graczowi, dlatego założyłem temat za niego. Ot cała historia. 

A co do ssów. Generalnie to jest troche lipa, bo brakuje jednego, a dokładnie drugiego screena, pozostałe są czyste. Ale...Gdyby Anastazja coś miała, było by to widoczne na pierwszym, lub pozostałych fotkach. Nie ma tu mowy też o jakimś antySS i celowym ukrywaniu czegoś, po prostu przeoczyła tego screena. Biorąc pod uwagę, że zbiża się dzień dziecka Prezent, oraz to, że jestem na 99% przekonany, że nic nie miała i ten brakujący screen tak naprawdę nic by nie pokazał, dam jej warunkowo UB - na podstawie tych czterech ssów, które wrzuciła. Zdaje sobie sprawę, że jest to trochę nagięcie regulaminu, dlatego jeżeli znajdzie się chodź jedna osoba, która nie zgadza się z decyzją przyznania tego UB,  to niech napisze do mnie na PW/Steam, wówczas nałożę jej bana ponownie. 

Póki co - UB.
Off

Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości