Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRZYJĘTE YezYezYo [3Y]

Napisany przez YezYezYo, 11-05-2019, 23:04
PRZYJĘTE YezYezYo [3Y]

Offline YezYezYo

Nick na Serwerze: YezYezYo [3Y] 
Imię: Filip 
Data Urodzenia: 30.12.199
Czy spełniasz wszystkie warunki: tak
Steam_ID: STEAM_0:0:22037253
Staż gry: 7 lat
Znajomość amx w skali 0-10: 6
Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo):  byłem na kilku serwerach których nazw nie pamiętam. bylo to jakis czas temu jeszcze przed moją przerwa od csa
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem:  Poniewaz lubię wasz serwer i bardzo denerwują mnie chiterzy od których aż się roi na serwerze
Czy posiadasz mikrofon:  tak
Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]:  czasami tak
Zainteresowania: sport, alkohol, dziewczyny, praca
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: tak

Szukaj

Offline K7.

Filip interesuje się alkoholem, sportem, dziewczynami i pracą... ja bym był za przyjęciem tego człowieka do naszej ekipy Happywide

Słuchaj wypowiedzi, zachowując obiektywizm. Zwracaj również uwagę na przesłanie, które się za nimi kryje. Wszystkie czynniki służące manipulacji upośledzają twoją zdolność do prawidłowego przetwarzania faktów. Kiedy do twoich myśli wkradają się emocje, powstrzymaj na chwilę uczucia i spójrz przed siebie, a nie w głąb siebie.
Szukaj Strona WWW

Offline Ewe0626

Tez jestem za xD jak pije to czemu nie Tounge

Szukaj

Offline PIZGATRON

Alkoholicy tu pasują, na tak.

Szukaj

Offline Arkadiusz K.

Na tak.

GG: 5265649
Szukaj Strona WWW

Offline Carolinka

Tak, jak wczesniej pisalam, jestem za daniem Ci szansy.
Aktywnosc na serwerze sie zgadza i rejestracja nie byla scisle pod podanie. Jest jedna rzecz, do ktorej moglabym sie przyczepic... To Twoja taka porywczosc. Byla pewna sytuacja, gdy gralismy razem... Opanowanie to podstawa Happywide

Podanie zostalo zaakceptowane.

Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości