Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ODRZUCONE Podanie na Admina na ZI

Napisany przez Bartek, 01-12-2019, 11:10
ODRZUCONE Podanie na Admina na ZI

Offline Bartek

Cześć.  Chciałbym zlozyc podanie na admina ZI. Cos o mnie: nazywam sie Bartek 16lat miasto Żywiec (śląskie) nick z gry Dule[VIP]. Gram w cs od 5lat na centrum 2 lata, jestem stałym aktywnym graczem na tym serwerze, przestrzegam zasad, gram uczciwie i nie hackuje. Dlaczego chciałbym admina? Dlatego ze jak juz mowiłem jestem stalym graczem u uczciwie gram uwazam ze nadal bym sie na Admina ZI. Bardzo prosze o rozpatrzenie mojej wiadomosci. Dzięki miłej niedzieli!

~Bóg napisał taki wstęp, szanuj ludzi kurwy tęp~
Szukaj

Offline kl4udi4

Brak wzoru, na sb pisałeś, że nie masz steama. Konto w sumie masz od 2k18, ale ja Cię w sumie nie pamiętam : x

Szukaj

Offline Bartek

(01-12-2019, 17:42)kl4udi4 napisał(a): Brak wzoru, na sb pisałeś, że nie masz steama. Konto w sumie masz od 2k18, ale ja Cię w sumie nie pamiętam : x

Klaudia teraz weszlem na forum od ponad roku, nie bylo mi potrzebne na centrum gram od ponad dwoch lat, prosze o rozpatrzenie mojego glosu Carolinke ona zna mnie z,serwera

~Bóg napisał taki wstęp, szanuj ludzi kurwy tęp~
Szukaj

Offline Carolinka

[Nie dostosowałeś się do wzoru.]

Nie posiadasz STEAM i to automatycznie Cię przekreśla do bycia Adminem.
Na nie.

Szukaj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości