Scared

Welcome Scared

Recommended Posts

Siemano,siemano, fajna sieć, to i po przerwie ochoty mi nabrało na cs'a 1.6, szukałem i znalazłem Waszą serwerownie po czym i w oko wpadła. Trzymam się tego ziomki, kolezanki, koledzy, ze się będziemy dogadywać przy tej komputerowej atmosferze ;D. Zacznę od siebie, jestem Kamil, w tym roku kończę 18 - nastkę, będzie polane oczywyiśćie, z charakteru jestem w porządku do Ciebie, jeśli mnie szanujesz, pewny siebie, dązący do celu, jestem beatboxerem i teraz rapuje, śmieję się z hejterów, lubię po części, gdy mnie nienawidzą, jest paru, poniewaz ich zazdrość mi daję więcej motywacji hehe ;;] Jestem wyrozumiały, potrafię czasem zawieść, ale wynagradzam to, potrafię docenić rzeczy, szczery,  brak fałszu, inspiruje mnie ze tak powiem gangsterka tyle w temacie. OD około 3 lat mieszkam w Niemczech na zadupiu, Getto ulice, ale jakoś sobie radzę. Nie wiem, co dalej powiedzieć bo się tu wywyzszał tez nie będę czy coś, jeśli ktoś tak to odbiera do siebie ;). No dobra, ja tu roundsoundy jakieś ciekawe przedstawie na początek bo lubie robić, być moze jakiś zainteresowany wrzuci na serwer, tylko dajcie mi znak jakiej muzyki słuchacie wariaciki. JEszcze raz eloooooo

Witam serdecznie na sieci.

Witam.

Cześć ;)

Siemaszzzzzzz !

Witaj na centrum :)

Siema :)

witam:) i zapraszam na 4 fun

Witaj... :) 

Witaj na Centrum ;). Miło poznać ^.^

Hej

Guest
This topic is now closed to further replies.