Sign in to follow this  
_Mam_cie_na_hiT_

Wspólne granie na Zombie Infection

Recommended Posts

Cześć wszystkim gram na ZI od chyba 6 lat gdy serwer był wiecznie zapchany, trzeba było kupować sloty. Zawsze gdy wchodziłem na serwer wiedziałem że będzie wesoło latające zombie po całej mapie od strzału w nich z shotgubna czy sama atmosfera. Sytuacja zaczęła się psuć w połowie 2017 roku gdy na serwerze było 15/32 os. aż do dziś kiedy n <3 ikt nie gra lub czasem jakiś przypadkowy gracz wpadnie i wyjdzie. Naprawdę tęsknie za czasami kiedy serwer był pełen zajebistych graczy. I tu mam prośbę do użytkowników forum, może byśmy się umówili ponownie na jakieś granko ? <3

Można pograć tylko pisz kiedy :D

Można pograć tylko pisz kiedy :D

Właśnie piszę by ustalić kiedy, tylko by było więcej os. :beka:. Mi pasują raczej weekendy.

Najwięcej ludzi jest dostępnych w weekendy.  Dodajcie się wszyscy do znajomych na Steam i zapraszajcie do gry.... Ja nic innego nie robię, jak tylko Wam spamuje zaproszeniami do gry i zawsze się wtedy zbiera jakaś 10 osobowa ekipa. Niestety w ten weekend będę nieosiągalna... Wspierać będę Was duchowo i puszczę sygnał na fanpage'u oraz grupach Steam ZI, gdzie mam prawa Administratorskie. Dajcie znać tylko, która godzinę mam wpisać w "ogłoszeniu". :) Po 15:00 w sobotę i niedzielę?

Najwięcej ludzi jest dostępnych w weekendy.  Dodajcie się wszyscy do znajomych na Steam i zapraszajcie do gry.... Ja nic innego nie robię, jak tylko Wam spamuje zaproszeniami do gry i zawsze się wtedy zbiera jakaś 10 osobowa ekipa. Niestety w ten weekend będę nieosiągalna... Wspierać będę Was duchowo i puszczę sygnał na fanpage'u oraz grupach Steam ZI, gdzie mam prawa Administratorskie. Dajcie znać tylko, która godzinę mam wpisać w "ogłoszeniu". :) Po 15:00 w sobotę i niedzielę?

To może za dwa tygodnie w weekendzik (jak masz czas, chce by było jak najwięcej ludzi). Jaka grupa na steam czemu ja od kilku lat o niej nic nie wiem  :beka:

[align=center]Myślę, że nie ma i problemy "wspólnie zagrać" i za 2 tyg. :) [/align]

[align=center]Póki co zapraszam WSZYSTKICH chętnych do gry jutro, czyli 19 maja na godzinę 18:00 ;) [/align]

[align=center]Moje plany się zmieniły i będę... Liczę na Waszą obecność.

IP: 193.33.177.54:27121[/align]

[align=center]I tak, jak wcześniej wspomniałam... Weźcie pododawajcie się na STEAM 8) [/align]

[align=center]32933762_1968604446507711_3791621820675784704_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1384c551d7dba24e6b7a19c3159db256&oe=5B9D28EB[/align]

moze stara ekipa sie zbierze :D wpadne ;p

• Like 1

Mnie nie będzie, nie pasuje mi godzina ;) Innym razem może jakoś zagramy :D

Skromnie, ale zawsze coś. :)

na4AHje.jpg

xCcMdEi.jpg

SEbJsHt.jpg

• Like 4

Dzisiaj ktoś chętny?

Zazdroszczę nie mogło mnie być ponieważ PC odmówił posłuszeństwa >:(. Może się ponownie umówimy :beka:  .

Cześć, mam pytanko, ktoś coś w ten łikend będzie strzylał? ;)

Zapraszamy do gry na Zombie Infection! IP: 193.33.177.54:2712  ;)

EDIT:

qxIIx4Q.png

• Like 1

Kto, Furian, Zxc, Edek, moxi, olo, Spasitelj, Carolinka, zdrowie, hattu, Garfield, mj, uzmel, kmz, Sojer, Bad, Klapek, lolo, Mia, Babidi, nuq, Sercowy, ZUBER, dzony, Piterr+, mafijny, Kylo, CzesuafQ, neon, Rayden, Bella, Wojeczka, Dejw, Sean, Slupek, POLICJA, Edka, ZWIADOWIEC, zamaskowany szaxhsjfa, Bumcfksz, Nieuchwytny. 

Tak mi się zebrało na wspominki. Pewnie większość z wymienionych rzucila CS, Steama i postawiła na życie prywatne. Kurcze, dużo bym dał aby jeszcze zagrać z tymi ludźmi. Może kiedyś się uda? Jakiś kontakt do tych co na steam już nie wchodzą? Może sie umówić na dany dzień na wieczór? Może nie wszystko jeszcze stracone? Wiem ze ZI juz ledwo zipie ale póki stoi, a mam nadzieję ze będzie stał jeszcze długo, uda się rozegrać jeszcje wiele godzin w fajnej atmosferze. Sam nie grałem w CS już bardzo długo, ale z chęcią wróciłbym do tych długich wieczorów z ZI.

Do połowy osób ma się kontakt, ale większość tak jak mówisz, porzuciła grę. Sama też już nie gram. Myślę, że możemy spróbować rozkręcić Serwer w ten weekend.

Godzina 16:00? Taka by mi najbardziej odpowiadała.

Mogę wysłać ogłoszenia, zaspamować.

@ktoznakzapytania, pomożesz?

W ten weekend odpadam bo jeszcze przeglądam oferty z laptopami. Myślę że w ciągu kilku dni coś wybiorę i w każdy dzień tygodnia będę dostępny, głównie wieczorami.

A, i mógłbym jeszcze sypnąć coś na reklamę. Można by się złożyć po parę groszy i ożywić serwer. 50 zł mogę dać :) Jak to mówią, nowy rok, nowe nadzieje. Czego się nie robi dla najlepszego serwera w historii 1.6 :D

Ja tam żyje i zawsze będę doglądał co się dzieje. Monitor mi się zepsuł i jakoś tak leciał czas bez kompa... Konsola mi go zastąpiła ;p

Dzień dobry wieczór :)

Jo to w sumie wróciłem do Kantera jakoś dzień przed Świętami i tak do tej pory pogrywam, a nie strzylałem przez parę ładnych miesięcy, ostatnio zacząłem pogrywać na różnych serwerach, bo tutaj troszkę pusto, wiadomo, większość już chyba poświęca swój czas życiu prywatnemu, albo innym rzeczą, grą :)

Jo jeśli tylko będę w domu i będzie mi działał sprzęt, to jestem jak najbardziej na wspólne granie. O tym wspólnym graniu, co wyżej mówiliście, to można powiedzieć, że troszkę przespałem, nie widziałem tego, za co przepraszam ;)

*Mam podobnie, często wspominam sobie czasy gry, ostatnio nawet, czy to z koleSZkami, czy z innymi wspominałem lata świetności Kantera 1.6, często znajduję motywację do powrotu do tej gry w muzyce, bo dużo piosenek mi się kojarzy z tą grą. :)

Pozdrawiam i liczę na wspólną grę :)

BmVL1gh.jpg

zDlDlgG.jpg

Dzisiaj sobie troszkę pograliśmy.... :)

• Like 4

Dziś można było sobie postrzelać na Zombie, mam nadzieję, że jeszcze będą okazje :)

• Like 1

Jeszcze potrafię grać na ZI :D

913b835e3217fcf4.jpg

Zapraszam dzisiaj na Serwer....

Godzina 17-18.

Kto będzie? ;)

Zapraszam dzisiaj na Serwer....

Godzina 17-18.

Kto będzie? ;)

Wbiję :)

A to kilka screenów z dzisiejszej gry. ;)

yvcM2ky.jpg

Hp02UEy.jpg

kZmV80d.jpg

Zplu0iU.jpg

gJfuXUa.jpg

ZoyO2fk.jpg

wScVl4G.jpg

fRJk7MB.jpg

QFabqmG.jpg

• Like 3