Recommended Posts

Nick na Serwerze:

Imię: Paweł

Data Urodzenia: 09.11.1997

Czy spełniasz wszystkie warunki: Tak

Steam_ID: STEAM_0:0:107317897

Staż gry: 10+/- 

Znajomość amx w skali 0-10: 3 (kwestia przypomnienia)

Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): byłem na ffa bf2 przez rok około, nie pamiętam już serwera bo nie istnieje od paru lat

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem:  Kompetentna osoba chcąca dbać o wspólne dobro

Czy posiadasz mikrofon: Posiadam

Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Raczej tak, zależne od tego na czym miała by polegać

Zainteresowania: Motorsport, E-sport, piłka nożna, stance, spasy, air ride'y, i wiele wiele więcej

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: Tak

Ponad 160 przegranych godzin na serwerze, konto na Forum od 2017 roku, co prawda mało aktywne, ale nie ma co się czepiać. Nie każdy lubi się udzielać na forum, a druga sprawa - bywały okresy, że tak naprawdę nie było się w czym udzielać...na ten moment jest to mało istotne. Tak jak wspomniałem w podaniu Majcher'a, na pewne „formalne” niedociągnięcia po prostu musimy przymykać oczy. Nie mogę powiedzieć, że znam bardzo dobrze Romus'a i mogę za niego ręczyć, ale kojarzę go z serwera, często razem graliśmy i z tego co zdążyłem zauważyć, nigdy nie sprawiał większych problemów, mało tego...nawet bym zaryzykował stwierdzenie, że to dobry, rozsądny chłopak😀. Jak na moje oko jest ogarnięty, oczywiście mogę się mylić, dlatego jeżeli będą jakieś problemy, ktoś ma jakieś zastrzeżenia do owego gracza, zgłaszajcie mi je na pw/steam.

Odnośnie znajomości amx, jak czegoś nie będziesz wiedział to pytaj @Majcher1994 Jest ekspertem w tej dziedzinie😀...razem dacie rade. Tylko nie spalcie serwera.

Uprawnienia dodane.

Off

Guest
This topic is now closed to further replies.