Sign in to follow this  
SATUK

Siemka

Recommended Posts

Mam na imię Michał mam 17 lat jestem z okolic Krakowa uczęszczam do szkoły sportowej. Forum jest fajne mam nadzieje ze mile mnie przyjmie cie i zostane tu na dłużej.  Pozdrawiam (jeśli chcecie się troszkę więcej o mnie dowiedzieć to piszcie )

Dlaczego wybrałeś szkołę o takim profilu? Interesujesz się jakąś dyscypliną sportu, której w przyszłości chciałbyś się poświecić, zostać jakimś zawodowym sportowcem? Czy nie myślałeś jeszcze o tym i nie wiesz co chciałbyś robić w przyszłości, a wybór szkoły był po prostu „spontaniczną” decyzją?

Jak trafiłeś na centrum? Co Cie skłoniło do rejestracji na forum? Czy oprócz cs'a grasz w jakieś inne gry? Posiadasz steama?

Witaj😉

11 godzin temu, K7. napisał:

Dlaczego wybrałeś szkołę o takim profilu? Interesujesz się jakąś dyscypliną sportu, której w przyszłości chciałbyś się poświecić, zostać jakimś zawodowym sportowcem? Czy nie myślałeś jeszcze o tym i nie wiesz co chciałbyś robić w przyszłości, a wybór szkoły był po prostu „spontaniczną” decyzją?

Jak trafiłeś na centrum? Co Cie skłoniło do rejestracji na forum? Czy oprócz cs'a grasz w jakieś inne gry? Posiadasz steama?

Witaj😉

Wybrałem taką szkołę, ponieważ od 7 roku życia zacząłem trenować grę w piłkę nożną to jest moja pasja którą posiadam od młodych lat. Zawsze inponowali mi tacy zadzwonicy jak Messi czy Ronaldo .W przyszłości chcialbym osiągnąć jakieś osiągnięcia  i cieszyć się ,że w końcu spełniam marzenia.

Na centrum trafiłem w bardzo banalny sposób, szukałem forum na którym chciałbym pomagać właścicielom i graczom. Pomyślałem co mi szkodzi się zarejestrować i popytać czy wogule mają miejsce na takie stanowiska jak technik forum /serwer lub Administrator . To forum nie jest wybrane "od tak " byłem na wielu forach lecz to najbardziej mnie przyciągnęło miłą atmosferą i wyglądem wizualnym. Mam nadzieje ze się polubimy oraz dacie mi szansę na jakieś dobre stanowisko. 

Pozdrawiam! 

• Like 1

witaj serdecznie