SATUK

Co o mnie myślicie?

Recommended Posts

Nie znam się za bardzo z każdym  ale można pisać na jaka osobę wyglądam z chęcią poczytam :)

Pozdro dla każdego 

Edited by SATUK

@Satuk,

Pojawiasz się na naszym forum, oferujesz swoją pomoc, chcesz nawiązać z nami wspolprace, ok.... zgłaszasz się, prowadzimy na priv „konwersacje”, wymieniamy się wiadomościami, ja przedstawiam Ci swój punkt widzenia, informuje Ciebie jakie „warunki” należało by spełnić...(a nie było ich wiele...był tylko jeden – dać się lepiej poznać!) Choć nie miałem za bardzo czasu, odpisałem Ci prawie na wszystkie wiadomośći. Pięciokrotnie, albo i więcej razy ... tłumaczyłem Ci, że nie moge przyznać Ci na razie, żadnych uprawnień, nie w taki sposob....ponieważ Ciebie nie znam, nie mam zielonego pojęcia kim jesteś, co masz w glowie, co sobą reprezentujesz...no po prostu Ciebie nie znam.... Zasugerowałem Ci, żebyś „zakręcił” się troche na forum, poudzielał się, dał się lepiej poznać. A Ty co robisz? Walisz z grubej rury, zakładasz temat w najlepszym możliwym dziale...”gracze o graczach” - ”co o mnie myślicie”....nosz kurde... nie uważasz że cos tu jest nie halo? Czego się spodziewałeś? Wiesz...ja bym nawet się tego nie czepiał, założyłeś tam temat ok, ale...powiedz co ja mam sobie o Tobie pomyśleć kiedy wysyłasz mi taką wiadomość: 

https://iv.pl/image/GrrIKBd

Już pomijam tamte wcześniejsze wiadomości jakimi się wymienialiśmy, bo to był kabaret...Ja swoje, Ty swoje...Piszesz, że u nas liczy się tylko ranga, że osoba bez kolorku na forum, nie ma siły przebicia, jest olewana, nic nie może zrobić. Jest to totalna bzdura. Każdy z nas, każda osoba, która pełni jakiekolwiek funkcje czy to u nas, czy na innych forach, zaczynała dokładnie z tego samego poziomu co Ty, z „szarego” użytkownika, ja również. Ale żeby „awansować”, żeby otrzymać jakąś range, trzeba na nią zasłużyć... każda osoba, która pełni jakąkolwiek funkcje na Centrum, której został przydzielony jakiś „kolorek” - na to zapracowała, zasłużyła. Nie wszyscy składali podania, nie wszystkim zależało na randze, czy też na jakiejś atencji...pomagali bezinteresownie i to niektorzy dostrzegli. Osoba, która wychodzi z założenia, że musi posiadać jakiś kolor na forum bo inaczej nie będzie pomagać, która nie rozumie podstawowych zasad, procedur jakie towarzyszą przy nadawaniu rang/uprawnień na forach, a co gorsze wkracza na linie małego szantażu - „ jeżeli nie dostane uprawnienia, zrezygnuje z forum”...No niestety, ale jest to bardzo słabe zachowanie. W moich oczach świadczy o lekkim „nieogarnięciu”, braku dojrzałości do tego aby pełnić jaką kolwiek funkcje gdziekolwiek, może gdzies to przejdzie ale na pewno nie tutaj, na centrum.

Nawiąże jeszcze do Twojego screena, bo jest on dość istotny...

Teoretycznie nie dodałes 3 postów, tylko dwa...ten trzeci napisałeś, chwilę przed wysłaniem mi wiadomości, nikt nawet go nie widział... a posłużył Ci on jedynie do jako flamaster do pokolorowania swojej nieprzemyślanej tezy...że jako zwykły użytkownik, nic tu niby nie możesz zrobić, że ranga jest najważniejsza...Z tych trzech tematów, które założyłeś to jedynie ten ze sportem jest do przetrawienia...a to, że nikt się tam nie wypowiedział, no cóż, może niektórzy nie mieli czasu się tam rozpisywac, a może nikt poza Tobą tego sportu nie uprawia i się nim nie interesuje.... Podobnie jest z tym tematem, w którym teraz się wypowiadam - „ co myślą o Tobie inni”....wyleciałes z tym tematem jak krolik z kapelusza, tak się zastanawiam w ktorym momencie zgubila Ciebie, "wyobraźnia", percepsja myslenia … Nie dziw się że nikt się tutaj nie wypowiedział na Twoj temat, nikt Ciebie nie zna....Jestem jedyną osobą która może to zrobić, a to tylko dlatego, że w przeciwienstwie do innych miałem okazje już troche Ciebie lepiej poznać, przez prywatne wiadomości, oraz to co zaprezentowałeś na forum. Co do ostatniego tematu, z Twoimi propozycjami...Podczas naszej korespondencji na PW, zasugerowałem Ci, żebyś się bardziej zaangażował, dał się lepiej poznać, żebyś założył jakiś temat na forum, przedstawił swoje propozycje, swoje pomysły, co byś zrobił pełniąc funkcje na forum...a Ty co robisz?

Sorry, ale cięzko będzie nam wskoczyć na jedną plansze, z Twoimi pionkami „gry”, które wykreowales w swojej głowie, w swojej mentalnosci, która ni jak pasuje się do tej, na której opartea jest cała idea centrum.

Podejrzewam, że nie ogarniesz tego co tu napisałem...mimo wszystko dziękuje, że zaoferowałeś swoją pomoc, ale chyba nie jest nam po drodze... 

Sorry za błedy, jutro poprawie, albo usune

• Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
  • Zły 1